Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Στριπτιτζάδικα 163670
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
5.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
4.0
Χώρος
 
4.0
Μουσική
 
5.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τελευταιες μερες του μηνα,τελευταια χρηματα για σπαταλη και η παρεα κατεληξε στις Μουσες..Ειχα να παω κανα 6-7 μηνες τουλαχιστον,ομολογουμενος ειχα καλη ιδεα για το μαγαζι παλαιοτερα,Βεβαια μετα απο λιγο Βασιλακη απο διπλα ολα ωραια μου φαιντοντουσαν χεχε...Εν το μεταξυ ειχα διαβασει και απο εδω για την πολιτικη του 5λιρου το φανταζομουν οτι δε θα ηταν τοσο καλο...Και βγηκα αληθινος,ο κοσμος αρκετος και προφανος και ακυρος με το σπορ αλλα τι να λεει με ενα ταλιρακι ψιλοφιαχνεσε.Γυναικες δεν ψυνοντουσαν και πολυ και νομιζω η πληοψηφια των γυναικων βαθμολογειται κατω του μετριου...Εκανα και ενα χωρο με ενα ψιλονορμαλ ρωσιδακι αλλα δεν ελεγε και πολλα,βεβαια με ενα 5εβρω τι να σου κανει και αυτη,πολυ συντομος και χωρις ουσια..Ο λογαριασμος στρογγυλος συμφωνα με τους υπολογισμους μου αλλα ο σερβιτορος (δε ξερω ηθελιμενα η μη) πειγε να μας στα ρεστα και υπηρξε μια μικρολογομαχεια και γενικοτερα ο εππαγελματισμος ηταν ανυπαρκτος γιατι προς θεου χεστικα για 5-10 ευρω αλλα μην νομιζουν οτι εχουν να κανουν και με ζωα ειδικα τετοια περιοδο που ο κοσμος οταν σκαει χρηματα θελει να του αποδιδουν και οχι να τον περνανε για ηλιθιο..Μαλλον θα προτιμησω αλλα μαγαζια προς το παρων μιας και καταλαβα πως η κινηση του 5εβρου μοιαζει με κινηση απελπισιας και πανε για καταναλωση πραγμα που δε γινεται ευκολα σε τετοια μαγαζια,ισα ισα που με αυτη την κινηση προσελκισε και την σαβουρα...Ελπιζω την επομενη να ειναι καλυτερα τα πραματα εκει..

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 30, 2013
giannis_mireos
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουνίου, 2013
http://www.zougla.gr/greece/article/kali8ea-ekriksi-se-nikterino-kentro
04 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

απιστευτο..Δεν την εβαλα εγω ομως ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2