Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Sex Studio 266977
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επισκεψη σε αυτο το στουντιο μετα απο τις φοτο που ειδα της τζινας ειπα να την επισκεφτω Μεγάλο χαμόγελοΗ κοπελα ειναι μαυρομαλλα,αδυνατη πολυ λευκη,κοντουλα,καυλοτικη φατσουλα,μικρο ελαφρος πεσμενο στηθος με πολυ ωραιες ροζ μητερες θηλες,ωραια ποδια αθλητικα μαυρα ματια,η τσατσα ευγενεστατη τις δινο το πενηνταροπουλο και μπαινο στα ενδοτερα καθαρος αρκετα ο χωρος!Αναμονη 7 λεπτα και ερχετε η τζινα....Γλώσσα,,Πολυ ευχαρηστη παρουσια μες το χαμογελο και το ναζι ητανε μου συστηνετε με αγκαλιαζι με φιλαει αιστησιακα στο στομα στο λαιμο στην κοιλια και ξανα γλωοσοφιλα Έρωτας Μου εγινε καγκελο την ανεβαζο πανο μου σε σταση 69 τελειο το μουνακι τις τις το ρουφουσα πολυ ωρα ενο εκηνη με πιπονε!!!Μετα εκηνη απο πανο οπου κουνιοταν πολυ εντονα με κουρασε αρκετα ο ρυθμος της και την βαζο απο κατο εκει το ειχε αρκετα θα ελεγα τερμα ανοιχτα τα ποδια παλυ γλωσοφιλα αναστεναγμη απο μερους της εντονους αντεχε στο δυνατο σφυροκοπιμα Έρωταςεντονο ρουφηγμα των μικρον λεμονακιον της οπου τις αρεσε ΣπασίκλαςΜετα γυρηζουμε στην πλαγια σταση μετα απο προτροπη της,εκει το ειχε ακομα καλητερα καθος και κοντουλα την ειχα αγκαλια ενο της μπαινοβγαζα την πουτσα μου την γλωσοφιλουσα τις εγλυφα τα αυτακια τις το λαιμο της και εβαζα σε μικρες φασης ολο το λεμονακι τις μεσα στο στομα μου εκηνη βογγαγε εντονα και πολυ αληθοφανεςΈρωταςΜε παροτρινε να την γαμαο μια πιο δυνατα μια πιο αργα και αιστησιακα και αυτο και εκαναΣπασίκλαςΕνο η ολη αυτη τελεια φαση συνεχιζοταν και εδειχνε εκηνη οτι τις αρεσι κια δεν την ενοχλι ο χρονος κτλ..Δεν αντεχα αλλο ειμουν ετοιμος τις λεω μωρο μου δεν αντεχο αλλο μου λεει δωστα μου ριχτα μου μωρο μου!!! Εκει ηταν και το αποκοριφομα φωναζε δυνατα και εγω ελεγα αχ τζινα τζινα τζινα και εχυσα...μακουσε ολο το στουντιο χαχαχα...Ηταν τελεια μετα δεν εφυγε αλλα μειναμε ενομενη για 5 λεπτα και καναμε χαδακια εμεινα εκληκτος !!! και τα 5 λεπτα μεχρι να με αποχαιρετιστουμε ηταν με χαδια και γλωσοφιλα !!!χρονος παραμονης στο δωματιο 25 λεπτα!!!Δεν ξερω αν με γουσταρε η το εκανε κασκαντερικα...αλλα αν το εκανε κασκαντερικα και δεν το ενοιοθε τοτε πιστευο οτι συνδιαζει πσε και γ φ ε !!! και αυτο ειναι καλο για ολους οποτε σπευσετε!!!!αν με γουσταρε τοτε δεν υσχιει για ολους..οφειλο να το πω για να μην παρεξηγηθο!!!ενοειτε θα την ξανατιμησο λειαν συντομος!!!Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 13, 2030
Όνομα κοπέλας
Τζίνα
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.402
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαΐου, 2013
μαν, δύσκολα βρίσκεις τέτοιο service με το καλημέρα... τέτοιες περιπτώσεις γίνονται standard επιλογές με τη μία...
31 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πολυ δυσκολα τυπε μου το γνωριζο αυτο καλα Γερο-μύστηςΟποτε εχει γινει ειδη στανταρ μου!!!Έρωτας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2