Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 68 10
Sex Studio 83010
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ειχα περασει πολυ καλα στην πρωτη μου επισκεψη στην Εμμανουελα και ειχα αναφερει οτι κατα την γνωμη μου θα ηταν πολυ καλη και με φθηνοτερο εισιτηριο εισοδου.Ετσι εκανα μια δοκιμη ο ιδιος με ενα πιο προσιτο προγραμμα.
Θεωρω απαραδεκτη την επιβαρυνση των 10 € σε προγραμμα που περιλαμβανει 69 κατι που δυστυχως συμβαινει στα περισσοτερα μαγαζια.Ομως αφενος το οτι μπροστα μου ειχα την ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΗ τσατσα που εχω δει ποτε και αφετερου το οτι η Εμμανουελα προσφερει καποιες υπηρεσιες που δεν βρισκονται ευκολα αλλου(γλειφει κωλο και δεχεται χυσιμο στο στομα),δεχτηκα χωρις πολλη σκεψη να καταθεσω 50 € για προγραμμα που εκτος απο τις εντος της παρενθεσεως υπηρεσιες ειχε και 69.
Αφου εβγαλε τα μαυρα της εσωρουχα ,ξαπλωσε μπρουμυτα και ενω μιλουσαμε της χα'ι'δευα την πλατη.To μαλλι της ηταν κοντο και ξανθο και η αναπνοη της ηταν πολυ ευχαριστη.Δεν μπορω να ξερω για ποιον λογο, αλλα ηταν αποτομος ο τροπος της οταν μου ειπε οτι γαργαλιοταν ενω της εγλειφα τα αυτια και τον αφαλο της(δεν ημουν αξυριστος).Επισης με κουφανε οταν ειπε οτι θα την ματιαζα επειδη ελεγα καλα λογια για αυτην(;!).Τι να κανω ,να την βριζω για να μην την ματιαξω;
Στην συνεχεια ομως ρεφαρησε καθως η πιπα της, παθιασμενη και με deep-throat,νομιζω ειναι αρκετη για να προκαλεσει πολυ καλες εντυπωσεις ακομα και σε πολυ απαιτητικους.Φυσικα δεν αφησε απεριποιητα και τα αρχιδια μου οπως επισης και την κωλοτρυπα μου που την εγλειψε με πολλη ορεξη.Την εστησα στα τεσσερα και η γλωσσα μου επαιξε και με τις δυο τρυπες της.Αμεσως μετα με γλωσσοφιλα ανταλλαξαμε και τις γευσεις μας!Εναλλαχθηκαμε στις θεσεις πανω και κατω κατα την διαρκεια του 69. Ανεβηκε απο πανω μου και συνεχισαμε με ιεραποστολικο και πισωκολλητο το οποιο διεκοψα για να ξαναγλειψω τις τρυπες της.Το εκπληκτικο στοματικο της με εκανε να σκεφτομαι οτι δεν θα αντεχα για πολυ ακομα και ετσι της ζητησα να παρει θεση για να γεμισω το στομα της, απο αποσταση, με το πολυτιμο σπερμα μου.Εγινε ετσι ακριβως αλλα επιπλεον πολλα υγρα θραυσματα επληξαν το σαγονι της και το δεξι της μαγουλο κατι που δεν την ενοχλησε καθολου.Επισης με το χερι της μαζεψε οσες σταγονες ετρεξαν απο τα χειλη της ωστε να μην πεσουν πανω στο σεντονι.Τι νοικοκυρεμενο κοριτσι!
Χωρις βιασυνη κατευθυνθηκε στον νιπτηρα , τα εφτυσε και ενω ντυνοταν ξαναπιασαμε κουβεντα και εφυγε μετα απο πολλες αγκαλιες και φιλια .Μου αφησε γενικα καλες εντυπωσεις καθως δεν αφησα τον εαυτο μου να απορρυθμιστει απο καποιες αποτομες στιγμες της αλλα εστιασα στις καλες στιγμες της που ηταν και σαφως περισσοτερες.Αξιζει!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 27, 2013
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.689
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού