Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 161476
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρώτη μου επίσκεψη στο συγκεκριμένο μαγαζί, το οποίο πραγματικά είναι ένας πάρα πολύ εντυπωσιακός χώρος. Είναι εμφανές ότι έχει πέσει πάρα πολύ χρήμα και η χλιδή περισσεύει. Έχοντας πάει σε 2 από τα διασημότερα FKK της Γερμανίας (Artemis & OASE) θα έλεγα ότι το συγκεκριμένο μαγαζί είναι ισάξιο σε πολυτέλεια. Αν τα πράγματα ήταν διαφορετικά στην Ελλάδα και επιτρεπόταν να λειτουργήσει FKK, ο συγκεκριμένος χώρος θα μπορούσε άνετα να παίξει τέτοιο ρόλο.
Στα του αγώνα, συνάντησα τη μολδαβή Νταϊάνα. Εμφανισιακά μπορώ να πω ότι δεν εντυπωσιάστηκα ιδιαίτερα, έχει κάποια παραπάνω κιλά (αν και ομοιόμορφα κατανεμημένα), κάτι που εμένα προσωπικά δε μου αρέσει αλλά της προσδίδουν βυζάρες και αφράτη κωλάρα. Δεν είναι κοντή, με το σωματότυπό της πάνω στα τακούνια πάει προς την κατηγορία νταρντάνα. Πέρασα με το απλό των 30 €. Δε βιάζεται και προσπαθεί να σε ευχαριστήσει, γι αυτό και συζητάει και ρωτάει πως σου αρέσει το καθετί. Αφιερώνει αρκετό χρόνο στο στοματικό το οποίο κάνει πολύ καλά και η εικόνα συμπληρώνεται και από το κοίταγμά της με τα πολύ ωραία μάτια της. Γενικά καλή συμμετοχή χωρίς υπερβολές και fake κραυγές. Μετά το τέλος δε βιάζεται να φύγει και είναι αρκετά επικοινωνιακή.
Μπορώ να πω ότι με 30 € σε αυτό το χώρο και με αυτή την απόδοση από την κοπέλα, χωρίς βιασύνες και διάθεση ξεπέτας, είναι αναμφισβήτητα vfm και μία από τις καλύτερες επιλογές της πόλης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 23, 2013
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
3.285
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 30 Μαΐου, 2013) 30 Μαΐου, 2013
+1 στον extramask...το τοπιο αρχiζει να καθαριζει.!
31 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τι εννοείς;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2