Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά απο κάτι υποχρεώσεις στο κέντρο,αποφάσισα να πάω στο Φτωχομέταξο να δώ τι παίζει...Περνώντας απο το εν λόγω ευαγές ίδρυμα,είπα να περάσω σε αυτό που βρίσκεται στο βάθος.Με το που πλησιάζω την πόρτα 3 Πάκιδες την έκαναν και πέτυχα την κοπελιά,την Μάρη όπως ανακοίνωση η λεκανατζού.Είναι μια κοπελιά περί των 27 ετών,μετρίου αναστήματος,περί των 1,65 μέτρων,με ευμεγέθεις μαστούς (4αρια και βάλε),τσουπωτή,κυρίως σε βυζιά και πισινό,όλα πλαισιωμένα απο ένα ωραίο πρόσωπο.Η κοπέλα φόραγε ένα κόκκινο στρίνγκ,περίεργου σχεδιασμού και μποτίνια-κοθόρνους.Πέρασα στο δωμάτιο το οποίο ήταν πεντακάθαρο,όλως περιέργως,και τα σεντόνια ήταν φρεσκοαλλαγμένα.Μπήκε η κοπελιά στο δωμάτιο αφού πρώτα χτυπησε την πόρτα και πήγε να βάλει αμέσως καπότα,πράγμα που με χάλασε,αν και η στύση μου ήταν φανερή και έντονη.Ξεκίνησε μια αρκετά μέτρια πνευστή συμφωνία και μετά την έβαλα στα 4 όπου την σφυροκόπησα ανηλεώς εως ότου επήλθε ο σεξουαλικός κορεσμός-εξόρυξη σπέρματος.Είπε ένα γειά,μου έδωσε και ένα φιλή στο μάγουλο και έφυγε.Με το που βγήκα μου την έπεσε η τσατσά και άρχισε να μου κάνει παρατηρήσεις για το γεγονός ότι "άργησα" και της είπα να πάει να πλύνει κανένα πακιστανικό σπέρμα.Αυτά.-

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 22, 2013
Όνομα κοπέλας
Μάρη
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.059
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού