Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 101 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επιδρομή χτες το βράδυ κατά τις 22:00 σε αυτόν τον οίκο. Πέτυχα την Αλεξάνδρα, μια νεαρή κοπέλα 23 χρονών που αμέσως μου έκανε κλίκ για να περάσω. Για όσους δεν την γνωρίζουν η Αλεξάνδρα, είναι νεαρή, μέτρίου αναστήματος (προς ψηλή) ψιλογεματούλα αλλά δεν την κάνεις χοντρή. Το στήθος της είναι φυσικό και έχει μακρύ ίσιο καστανό μαλλί. Το πρόσωπο της δε είναι πανέμορφο και γενικά αποπνέει μια πολύ ερωτική αίσθηση.

Το δωμάτιο μικρό και λειτουργικό. Το φως έβγαινε από ένα λαμπάκι τοίχου, και γενικά ήταν πιο φωτεινό από άλλα μπουρδελάκια που δεν βλέπεις τίποτα. Νιπτήρας, κωλόχαρτα καθαρά και το κρεβάτι μεγάλο και μαλακό. Βέβαια τα μικρά δωμάτια δεν μου αρέσουν, με κάνουν να νιώθω ότι είμαι σε κελί αλλά δεν πειράζει.

Η Αλεξάνδρα δεν άργησε να έρθει. Φιλική και πρόσχαρη και με όρεξη για social time ξεκινήσαμε αργά, αργά διάφορα προκαταρκτικά: φιλάκια στο λαιμό, στα αυτιά, αγκαλίτσες, χαϊδέματα και άλλα τέτοια. Δεν φάνηκε να βιάζεται και μάλλον της άρεσαν. Αφού το πουλάκι έγινε πέτρα, πέρασε καπότα (λίγο άγαρμπαMoney Mouth) και ξεκίνησε ένα καλό τρομπόνι. Στα αρνητικά ότι δεν ασχολήθηκε με τα μπαλάκια ή την γύρω περιοχή, ούτε έκανε deepthroat, αλλά παρέμεινε στο πουτσοκέφαλο κάτι που ίσως ξενίσει μερικούς αλλά εγώ το βρίσκω ερεθιστικό.

Η πίπα δεν κράτησε πολύ. Αφού τον έγλυψε καλά στήθηκε μετά από δική μου προτροπή για πισοκολλητό. Ομολογώ ότι δεν είμαι ένθερμος οπαδός αυτής της στάσης και χτές θυμήθηκα το γιατί: είχε στηθεί κάπως άγαρμπα με ενωμένα τα πόδια και δεν με βόλευε καθόλου. Αποτέλεσμα να μην μπορώ να κινούμαι όπως θέλω, να βγαίνει και γενικά να μην το ευχαριστιέμαι. Μήν βλέποντας φώς στον ορίζοντα την γύρισα για ιεραποστολικό. Εκεί τα πράγματα ήταν πολύ καλύτερα μιας και είχε φέρει το σώμα και τα πόδια της σε θέση ώστε να με βολεύει, οπότε και την καταγάμησα. Η αίσθηση ήταν πολύ καλύτερη αν και σε φάσεις μου φάνηκε ότι δυσανασχετούσε, μάλλον λόγω της τσιγαρίλας που μύριζε η αναπνοή μου, δικό μου λάθος και της ζήτησα συγνώμη.

Αφού τελείωσα έμεινε λίγο για ζουζούνισμα και με ρώτησε αν είχα γαμήσει αλλού. Κουλ Σε γενικές γραμμές ήταν καλή περίπτωση αν και η πρώτη γνωριμία θα μπορούσε να ήταν καλύτερη. Θα την έχω στα υπόψιν όμως και πιστεύω ότι την επόμενη φορά θα περάσουμε καλύτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 24, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
141
Likes:
47
Πόντοι:
4.215
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαΐου, 2013
Κόψε και εσύ αυτόν τον καρκίνο το τσιγάρο!!!!!!!
Μία μαλακία σκέτη είναι.
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
23 Αυγούστου, 2013
ρε παιδια ξερετε που δουλευει τωρα αυτη η κοπελια?? εχω να την πετυχω απο το μαιο και θελω να την ξαναπετυχω διοτι εκανε και γαμω τα γαμησια...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2