Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Στριπτιτζάδικα 163815
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
1.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
1.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
6.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ενδεικτικη ημερομηνια επισκεψης αλλα τωρα τον Μαη.

Ποτε δεν ημουν συχνος επισκεπτης στις μουσσες αλλα απο προτροπη
κοινου γνωστου μας στο σαιτ εμελλε να ξαναεπισκεφθω τα κοριτσια τις
καλλιθεας (καλλιθεα δεν πιανει εκει??? Χμμμ;).
Το παρκιν σχετικα ευκολο επι θησεως, παντα βρισκεις ακομα και πσκ,
αλλα παλι τα στενα απο πισω εχουν θεσεις.
Φτακαμε μεσανυχτα και μπηκαμε χωρις καθυστερησεις, εξω στην εισοδο
δεν υπηρχε καποιος να παραφυλαει, τελευταια φορα που πηγα, μεσα στο 2011, και πριν
δηλαδη παντα ειχε ατομα στη εισοδο. Τεσπα, στην αιθουσα συναντησα δυνατη ελληνικη
μουσικη που προσωπικα δεν τη θελω σε στριπ, με αρκετα ατομα σε παρεες η μοναχικοι
τυποι. Το ντεκορ μαλλον το ιδιο γιατι δεν θυμαμαι αμα εχει αλλαξει κατι αλλα δεν νομιζω.
Δυστυχως δεν ειχε καναπεδες διαθεσιμους, το σερβις μας ειπε οτι θα μας εβαζε
αλλα οπως ειδαμε και εμεις δεν ειχε, αλλα θα μας ειχε στα υποψιν. δεν τον ξαναδαμε!!!!
Ηρθε ενα παλικαρι μας πηρε παραγγελια και προσθεσε αμα θελουμε κοπελα να του το πουμε,
(συγνωμη αλλα γιατι? δεν ερχονται μονες τους??? Εμμμμ ) εφερε τα ποτακια αμεσως και
μας ρωτησε αμα θελουμε κοπελα, ειπαμε οχι και τελειωσε εκει το θεμα...!! ποτα καθαρα
πρεπει να πω, ο ντι-τζει σιωπηλος αλλα μουσικη αλλαξε σε ξενη και μου εφτανε.
Κοπελες γυροφερναν δω και εκει, τελικα ηρθε σε μενα μια κοπελα,ξανθια μπουκλα μαλλι, ψηλη
σχετικα, δηλωσε απο μολδαβια αλλα τα ελληνικα της πολυ καλα! μου εδωσε μια εικονα για το τι παιζεται
σε πριβε καταστασεις, 50 ευρω ακατεβατα και τα λοιπα σε ελευθερη συμφωνια παντως δεν πηγα,
την κερασα 2 ποτα και ζητησαν 40 ευρα. Εκατσε μαζι μου αρκετα για 2 ποτακια σε σχεση με αλλα στεκια
η ιδια δεν ζητησε το 2ο ποτο, εγω το πηρα, και ειχα ανταποκριση. Μπορουσες να συζητησεις τουλαχιστον
λογω ελληνικων, δεν ρωταγε τα συνηθη "απο που εισαι", "τι κανεις", "τι φτιαχνεις" απλη χαζοσυζητηση!!!
Περασαν πιο πριν 4 κοπελες, αρνηθηκα κερασματα και ευγενικα εφυγαν! τα κοριτσια τα βρηκα αρκετα καλα
καποια ομορφουλικα, ο χωρος καθαρος και τα μπανια επισης!
θα ελεγα μια καλη νυχτα στο μουσσες.....ετυχε? πετυχε? ποιος ξερει

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 17, 2013
Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
9
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού