Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χτες ειδα οτι επεστρεψε το μιραντακι και ειπα να την επισκευτο!!!Ωρα μιακαι κατι!πολυ κοσμο η υπηρεσια ευγενικη μου ειπε ειναι η μιρανυα την ξερεις΄΄΄λεω θα την δω!ποτε δεν μπαινο ετσι κανονας!Βγαινει το μιραντακι!αδυνατησμενη πολυ προς στιγμη μου θυμησε την μονικα απο το 71 κατω πιο παλια!ερχετε πιο κοντα ειχε πιασμενα τα μαλλια της σουβλερο βυζακι ελαφρος πεσμενο σε αντιθεση απο παλια που ηταν σουβλερο και πετρα!κολαρακι τελειο μεσουλα ποδια σαν να γυμναζετε!φοβερες γωνιες προσοπου λογο αδυνατισματος η γυμνασματος!αλλο ενα αρνητικο εχει χασει τα λακακια που ειχε στα μαγουλακια της!λογο αδτνατησματος και αυτο!Δινο λοιπον το εικοσαρικο και μπαινο αναμονη 15 λεπτα !!! Ερχετε ολο κεφι η μιραντα σωμα πετρα εκει διαπιστονο στην αφη.. ενοω περα απο το οφθαλμολουτρο στο σαλονι ...οτι ειναι λογο γυμναστικης!ακομα και τα χερια της καθος με πιπονε τα επιανα και ηταν πετρα η τρικεφαλοι...το μονο αρνητικο τα λακακια που εχασε...[την κανει πιο αγρια....αλλα μαρεσε..και αλλο ενα αρνιτικο η σφρυγιλοτητα στο στηθος που εχασε αλλα το θετικο οτι παραμενη σουβλερο!φιλακια στο στηθος μου πολυ πεταχτα και αρχιζι το τρομπονι!πολυ βελτιομενο πιο καλο ακομα και απο παλια!μου βαζη την καποτα και αρχιζι χωρις δοντι καθολου μια πιο αργο μια πιο αιστησιακο μια πιο γρηγορο τσιμπουκι απο ολες της πλευρες....Δεν ηθελα να χασο αυτη την μαγευτικη αιστηση!αφηνομε σε αυτο...Εκηνη συνεχιζι εγω ζουλαγα δυνατα τα βυζακια της δεν τα αφηνα απο τα χερια μου ..ορισμενες φορες την δυσκολευα που της τα τραβαγα συνεχος δεν μου το χαλασε μαφηνε...Σε μια φαση βαζι τα χερια της σε στυλ πους απς..και τρανταζε ολο το κρεβατι μαζι με εμενα και τον επερνε τοσο γρηγορα μα τοσο πολυ γρηγορα που με ξαφνιασε!!τρελαθηκα!Εκει ανασηκονομε σταση οκλαδον...τα βυζακκια της δεν τα αφηνα!Εκηνη εσκυψε αρκετα! τα χερια της ταβαλε πισο απο την μεση μου και αρχισε ενα αλλο στυλ τσιμπουκιου βαραγε κοφτες που λεμε εγω φωναζα της ελεγα δοσε μωρο μου ετσι ετσι ετσι!!ακομα πιο φρηγορα εκηνη και αρχιζο να χυνο εκει εδοσε ρεστα εκανε μμ μμμμ μμ μμ μμμ....και πραγματικα βαρεσε κοφτες το μωρο....εχει πολυ δυνατο αυχαινα!!!πολυ καλο μυηκο συστημα και δεν ειναι τεμπελα!οπως αλλες...Εχυσα την ευχαρηστησα μου ειπε εκηνη οτι ηθελε και γαμηση αλλα δεν πειραζι!της ειπα οτι αυτο ηθελα μονο.. ποτε απο πιο πιο παλια δεν με ειχε τελειοσι με το τσιμπουκι της ..μετα την γαμαγα...Τωρα ηθελα να με τελειοσι ετσι και δεν εχασα ηταν τελεια!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Μιράντα
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαΐου, 2013
Θεικο τσιμπουκι πραγματικα νομιζεις οτι εχεις πεθανει και εισαι στον παραδεισο τα λεπτα που σε τσιμπουκωνει Μεγάλο χαμόγελο
20 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ακριβος ετσι τυπε μου!!!Σκεψου μετα την ολη φαση που ντυθικα και εφυγα ενιωθα ζεστος πολυ και πρησμενος χωρις να εχω κανει σεχ...φαντασου τη ενταση ειχα κατα την διαρκεια του τσιμπουκιου του ναυαρονε!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2