Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 26 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δεύτερη συνάντηση με τη Γκαμπριέλλα, μια και το είχα τάξει στον εαυτό μου την πρώτη. Είναι από τα κορίτσια που σε κερδίζουν, και η όλη αίσθηση που αφήνουν σε κάνουν να θέλεις να τις ξαναδείς.

Μια ευχάριστη πρώτη εντύπωση εμφανισιακά, γλυκό προσωπάκι, sexy κορμάκι, και ευχάριστη παρουσία που κερδίζει πολλά από το όμορφο χαμόγελο, τα παιχνιδιάρικα ματάκια, και τον καλό χαρακτήρα που της «βγαίνει». Εχει τα + / - της, αλλά με τη συγκεκριμένη, θα ήθελα να σταθώ στη συνολική εντύπωση, άλλωστε τα εμφανισιακά + / - της δεν είναι «χτυπητά», και έχουν καλυφθεί επαρκώς από τους προηγούμενους.

Τίμια στην προσέγγισή της, δεν κλέβει, δημιουργεί ατμόσφαιρα, συνεργατική, αναλαμβάνει πρωτοβουλίες, αλλά είναι έτοιμη και να δεχθεί, να αναφέρω ιδιαίτερα το στοματικό της, που αν και δεν είμαι ιδιαίτερος θιασώτης του είδους, κατάφερε στη δεύτερη φάση της συνάντησής μας να με απογειώσει με την αισθησιακή περιποίησή της, και μετά βίας κρατήθηκα για τα περαιτέρω (προσφέρει τις πλήρεις υπηρεσίες που γράφουν και οι προηγούμενοι).

Από τις πιό ανθρώπινες στιγμές που μου προσέφερε ο αγοραίος έρωτας!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 09, 2013
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
42
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαΐου, 2013
Χαμόγελο Καλημέρα φίλε, αν δεν σου ειναι κόπος μπορώ σε παρακαλώ να έχω το τηλέφωνο της;;;;
η που μπορώ να την βρω...;;;
Σε ευχαριστώ πολύ!!!
18 Μαΐου, 2013
Το πιο αξιοπρεπές και σταθερό σε ποιότητα υπηρεσιών CG της Αθήνας.
19 Μαΐου, 2013
Καλημέρα αγορινα μπορείς να στείλεις τηλ σε πμ ; Ευχαριστω
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3