Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η καθημερινότητα της κοινωνίας υπερχείλισε το ζελεδένιο ιστό του κρανίου μου , με την ντοπαμίνη του εκνευρισμού και της δυσφορίας , δημιουργώντας τον ακατάσχετο πόθο
για λίγα ψίγματα καταπραυντικής μετεκσπερματισιακής σεροτονίνης.
κατέβηκα στο παζάρι του αδέσμευτου & απρόσωπου οργασμού , και νοίκιασα ένα εβένινο σκεύος υποβοήθησης εκσπερμάτισης.
είχε ένα αρκετά ευειδές προσωπείο και τα γνωστά σαρκώδη χείλη της μαύρης φυλής
ήταν κανονικού αναστήματος , λεπτόσαρκη , ικανοποιητικής καμπυλότητας γλουτούς
και αρκετά ανεπτυγμένους αναλογικά με το υπολοιπο σαρκίο , καλοσμιλεμένους μαστούς.
η στύση μου ήταν άμεση λόγω της εγγενούς ευφλεκτότητας μου και των διατεταμένων σπερμοκύστεων λόγω της 5θήμερης συνουσιακής αποχής , οπότε η αξιολόγηση της πεολειχίας του θήλεος δεν έχει νόημα...
στη συνέχεια η εβένινη κορασίδα ανήλθε στο φαλλικό όργανο του διεγερμένου λευκού τριχωτού πιθήκου που την νοικίασε , και η πυελός της παλλόταν αργά , ρυθμικά , και υπομονετικά δημιουργώντας λίγο αισθησιασμό μές την πορνική αθλιότητα.
οι καμπυλότητές της ήταν πολύ θελκτικές και η υφή της επιδερμίδας της ήταν στιλπνή , και σφιχτή , και ασκούσαν μια περίεργη έλξη να την θωπεύεις απτικά καθώς παλλόταν αργά άνωθέν σου...
μετά απο κανά 5λεπτο συνουσιακής παράτριψης το οργαστικό αντανακλαστικό ολοκήρώθηκε με σπερματική έκκριση και διάχυση των πολυπόθητων ευφοριστικών ορμονών στον κρανιακό ζελεδένιο ιστό.
ντυθηκα και έφυγα σαν κλέφτης με ένα μειδίαμα ικανοποίησης,γιατί
όλη η απόλαυση είναι όταν εξαφανίζεσαι μετεκσπερματισιακά , είναι σα να κλέβεις ηδονή χωρίς να δώσεις τίποτα !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 15, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ILIAS1339

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαΐου, 2013
και όμως, κάτι έχεις δώσει...
16 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τα ηδονο-αναλλακτικά χαρτάκια δε μετράνε !
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2