Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Από καιρό ήθελα να επισκεφτώ το συγκεκριμένο κατάστημα το οποίο αυτοαποκαλείται STUDIO ενώ η τιμές του (20 € απλό, 30 € 69, 40 € Full) είναι τιμές μπουρδέλου. Προσωπικά πιστεύω ότι μια τέτοια κατηγορία, ενός περιποιημένου καθαρού μπουρδέλου δηλαδή, με ντους, σπανίζει ενώ είναι ιδιαίτερα χρήσιμη κυρίως για ξεφορτώματα.

Παρόλο που η πρόσβαση είναι εύκολη αφού είναι πολύ κεντρικό σημείο ενώ πλησίον υπάρχει και μετρό, στον τομέα της διακριτικότητας χάνει λίγο αφού σε βλέπει όλη η Ιερά οδός σε πολύ κεντρικό ύψος.

Το σαλόνι απλό αλλά περιποιημένο άνετο και πολύ καθαρό. Η υπηρεσία πιθανόν η ευγενέστερη, ευχάριστη και πιο αναλυτική που έχω γνωρίσει. Μου παρουσιάζει την Χριστίνα. Πιπίνι 20 χρονών, κλασσική Ρουμάνα λευκού δέρματος. Μαύρο μαλλί κάτω από τους ώμους, μικρό βυζάκι, μικρός στητός κώλος, σώμα αδύνατο, ωραία μακριά πόδια, κατά την γνώμη μου εμφανισιακά στέκεται άνετα σε studio των 50 €. Παρόλο που σαλονάρει έτοιμη να πέσει κάτω από βαρεμάρα, εντελώς ανέκφραστη σχεδόν σερνόταν, με έφτιαξε και πέρασα με απλό 20 €. Α, μάσαγε και τσίχλα την οποία δεν αποχωρίστηκε μέχρι το τέλος.

Περνάω στο δωμάτιο. Χώρος κανονικού μεγέθους, πεντακάθαρος, ντουζιέρα, αφρόλουτρο, πολύ μικρή ασφράγιστη πετσέτα (απαιτείται μεγαλύτερη), νιπτήρας, χαρτί, κρεμοσάπουνο, μεγάλος και μικρός καθρέπτης, air condition, lcd tv (που όμως δεν έπαιζε). Ο χώρος είναι σαφώς ανώτερος από πολλά studio των 50 €. Αν το κρίνεις σαν μπουρδελο βρίσκεται στην κορυφή αν το κρίνεις σαν studio πάνω από τον μέσο όρο.

Η Χριστίνα μπαίνει στο δωμάτιο την ώρα που σκουπιζόμουν μου σκάει ένα μηχανικό χαμόγελο και ξαπλώνει ανάσκελα στο κρεβάτι χωρίς να βγάλει κάτι όπως ξαπλώνουμε για να κοιμηθούμε, μόνο που δεν έκλεισε τα μάτια. Την πλησιάζω και πάω να ξεκινήσω τα προκαταρκτικά. Παρόλο που τα Ελληνικά της είναι μαύρα χάλια ήθελε και κουβέντες.

Χριστίνα: Πως σε λένε;
Lsh: ......
Χρ. Από πού είσαι;
Lsh Από εδώ
Χρ. Greek?
Lsh Ναι.
Χρ. Όχι.
Lsh Τι όχι;
Χρ. Δεν είσαι Greek.
Lsh Βρε Greek είμαι.
Χρ. Όχι όχι.
Lsh Εντάξει πάμε τώρα παρακάτω;
Χρ. Δεν είσαι Greek.
Lsh Εντάξει μωρό μου, θα κάνουμε τώρα τίποτα;
Το σκέφτεται (ακόμη ξαπλωμένη με τα εσώρουχα)
Βγάζει αργά το κάτω. Ξανακάθεται. Αρχίζω να χαϊδεύω.
Lsh Το πάνω θα το βγάλουμε;
Χρ. Ναι. (και με κοιτάει)
Της το τραβάω από μπροστά και αποφασίζει να το βγάλει κάνοντας δύο λεπτά. Ξαναξαπλώνει. Ξαπλώνω και εγώ δίπλα, έτοιμος να φύγω. Με τα πολλά σηκώνεται και μάλλον ξεκινάμε. Περνάει προφυλακτικό και πρώτη φορά πόνεσα σε πέρασμα προφυλακτικού. Τον παίζει 2-3 φορές και ξαφνικά σταματάει.

Χρ.Στο είπα δεν είσαι Greek.
Lsh Άντε πάλι τα ίδια. Γιατί παιδί μου; Άκου με πως μιλάω, μοιάζω για ξένος;
Και έρχεται η θεϊκή ατάκα, πιθανόν η καλύτερη των τελευταίων 50 ετών: Εδώ έχει πολλούς Έλληνες και τους γνωρίζω, δεν την έχουν τόσο μεγάλη, εσύ πολύ μεγάλη. (σημ: είμαι στον μέσο όρο)
Lsh Εντάξει μωρό μου, ότι πεις, πάμε τώρα, νυχτώσαμε...

Ξεκινάμε πίπα, με αίσθηση σαν να τον παίζω. Αφού τον έβαλε στο στόμα της έξι το πολύ εφτά φορές, σταματάει τον αφήνει και με κοιτάει.
Άντε ξάπλωσε ανάσκελα λέω να τελειώνουμε. Ξαπλώνει. Βάζει τρεισήμισι κιλά κρέμα. Μπαίνω. Είναι ακίνητη σαν πτώμα. Κοιτάω κατά διαστήματα να επιβεβαιώσω ότι ζει. Άντε λέω γύρνα στα τέσσερα. Γυρνάει (αργά αργά) Μπαίνω αλλά με όλη την φάση είχα ψιλοξενερώσει και λέω γύρνα πάλι κανονικά για να βλέπω το πρόσωπο της που με έφτιαχνε και να τελειώσω.

Χρ.Όχι
Lsh Τι όχι;
Χρ.Είναι μεγάλο και πονάω
Lsh Ρε γύρνα που σου λέω, θα προσέχω
Χρ.Όχι

Προσπαθώ να την γυρίσω, με τίποτα.
Άντε συνεχίζω στα τέσσερα. Αλλά μετά μου την βαράει και βγαίνω. Όχι λέω θα γυρίσεις θες δεν θές. Το παίρνει απόφαση και γυρνάει. Μπαίνω και μετά από μερικές διεισδύσεις φυσικά τελειώνω την συνεδρία και αισθάνομαι περήφανος που τα κατάφερα και τελειωσα τελικά σε τέτοιες αντίξοες συνθήκες πριν μου πέσει τελείως.

Στο τέλος ήθελε και social time, δεν ξεκουμπιζόταν.

Μέχρι στιγμής σε ότι αφορά τις "κακές" ήξερα κοπέλες που βιάζονται, που ξεπετάνε και κοπέλες κομοδίνα που δεν συμμετέχουν. Η Χριστίνα εγκαινίασε νέα κατηγορία. Δεν βιάζεται γιατί σκυλοβαριέται και δεν είναι κομοδίνο γιατί έχει και άποψη για το τι θα κάνουμε. Χρόνος παραμονής 15 λεπτά. Sex 3 λεπτά. Παπαρολογίες και μέχρι να κουνηθεί η Χριστίνα 12 λεπτά.

Το μαγαζί και η υπηρεσία εξαιρετική και στα χρήματα που ζητάει νομίζω ότι θα ήταν κορυφαίο value for money με μια άλλη κοπέλα ακόμη και κομοδίνο. Αλλα η Χριστίνα πολύ απλά δεν είναι καν κακή στην δουλειά της. Είναι άσχετη με το αντικείμενο.

Το μαγαζί θα το ξαναεπισκεφτώ αλλά την συγκεκριμένη κοπέλα ποτέ.

Αυτά έζησα εγώ με την Χριστίνα στο studio Ευνείδων 5. Δεν σημαίνει απαραίτητα ότι και εσείς θα έχετε την ίδια εμπειρία σε τυχόν επίσκεψη σας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
lsh
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
78
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαΐου, 2013
Χρ.Όχι
Lsh Τι όχι;
Χρ.Είναι μεγάλο και πονάω
Lsh Ρε γύρνα που σου λέω, θα προσέχω
Χρ.Όχι
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Χα,χα,χα
15 Μαΐου, 2013
Θεϊκή κριτική!!! Ψήνομαι να πάω από'κει μόνο και μόνο για να δω τη φάτσα της λεγάμενης.
P
px75
15 Μαΐου, 2013
+1 aπό εμένα, έγραψες μιλάμε, αν το τράβαγες και σε βίντεο με ήχο παίζει να ήταν από τα top
15 Μαΐου, 2013
Μια αρκετα διαφορετικη απο τις υπολοιπες -αξιολογες- κριτικες σου.
Περιγραφικος, αναλυτικος πραγαντικα ειναι σαν να βιωσα και εγω την τραυματικη εμειρια που εζησες.Γλώσσα
Την εχω δει σε τσαρκα την Χριστινα, και χωρις να με εχει εντυπωσιασει δεν θα ελεγα "οχι", αλλα μετα απο αυτα, το οχι γινεται σαν αυτο της 28ης /10/1940 Μεγάλο χαμόγελο

Εννοειται θετικη απο εμενα.
15 Μαΐου, 2013
Φοβερη κριτικη που επιβαλεται να διαβαστει.!!!
15 Μαΐου, 2013
Ευχαριστώ παιδιά, τέτοια περιστατικά αντιμετωπίζονται μόνο με χιούμορ! Πράγματι κρίμα να μην έχω κάμερα γιατί άλλο να τα διαβάζεις και άλλο να τα ζεις.Μεγάλο χαμόγελο
lsh
lsh
15 Μαΐου, 2013
+1 κι απο μένα .Το ασχημο με την κριτική σου ειναι πως οποιος πλέον πάει και δεν βιωσει αντϊστοιχους διαλόγους θ απογοητευτει.Μοναδική εμπειρία
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7