Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Τρίτης πρός Τετάρτη στις 01.15 και αφού μαζί με συναγωνιστές είχαμε τελειώσει την τσάρκα στο Μετάξι ,
την Σακίρα την είχα δει πρίν 3 βδομάδες , την είχα βάλει στόχο αλλά δεν την πέτυχα ξανά , σήμερα την είδα και πέρασα , τι εστί Σακίρα?
24χρόνη Γκανέζα σοκολατίνα , από τα καλύτερα κορμία μαυρούλας που έχω δεί στο μετάξι και με ωραίο δέρμα...κοντή κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί
στητό και υπέροχο σφιχτό κώλο , κάνει απλό στα 10 ευρώ και με 15 κάνει και ακα , πέρασα με τον 15 , τα αγγλικά της είναι πολύ καλά ,
έβγαλε τα εσώρουχα της πήρε με ρώτησε αν έχω πλυθεί , απάντησα ναι και μύρισε τον πούτσο μου και είπε οκ , παρόλα αυτά πήρε μωρομάντηλο
και με σκούπισε , άρχισε με τα χέρια της να μαλάζει τα αρχίδια μου και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , δυο ροφιξίες σταματάει
σκουπίζει ξανά τον πούτσο μου και με άλλο μωρομάντηλο το στόμα της , τον ξαναπαίρνει στο στόμα της πάλι δυο ρουφιξίες και πάλι τα ίδια
το επανέλαβε τρεις φορές όσπου της είπα άστο δεν θέλω άλλη πίπα , πέρασμα προφυλακτικού , έβαλε ένα τόνο τζέλ στο μουνί , πρώτη στάση
απο πάνω , δεν είχε καμιά συμμετοχή ενώ ήταν σαν να γάμαγα στον αέρα απο το τόσο τζέλ , την γύρισα στα τέσσερα , της έκανα παράπονα για το τζέλ
και σκούπισε με μωρομάντηλο την καπότα ενώ με χαρτί υγείας σκούπισε και το μουνί της , πήρε στάση με κλειστά πόδια , τώρα ένιωθα ότι γαμάω αλλά τραβιόταν
προς τα μπροστά ,τελικά την έβαλα να μου τον παίξει για να χύσω ,σηκώθηκε και να πώ την αλήθεια πλενόταν 5 λέπτα , λές και έκανε μπάνιο....
της είπα ότι έχει υπέροχο κώλο ωραίο κορμί αλλά ότι θέλει προσπάθεια στο σεξ , έδειξε ότι κατάλαβε ότι δεν πέρασα καλά , όταν ντύθηκα και εγώ
την ρώτησα αν μπορώ να βγάλω τον κώλο της φωτογραφία , με ρώτησε γιατί για να την ανεβάσεις στο facebook , της απάντησα στο υπόσχομαι(την κράτησα την
υπόσχεση Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο)στο facebook δεν θα την ανεβάσω , τις θέλω για να τραβάω μαλακιά , γέλασε και μετά από μερικά δευτερόλεπτα μου είπε οκ αλλά όχι
πρόσωπο , η Σακίρα έχει πολύ καλό κορμάκι άλλα ΄στο σεξ δεν το έχει

Υ.Γ φώτος της Σακίρας κλασσικά στον Ρομαντισμό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 15, 2013
Όνομα κοπέλας
Σακίρα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.617
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαΐου, 2013
«[...] στο υπόσχομαι(την κράτησα την υπόσχεση)στο facebook δεν θα την ανεβάσω (...) φώτος της Σακίρας κλασσικά στον Ρομαντισμό.»

Πονηρέ Νεοσμυρνιώτη!
Ωραίος!
Θετική από μένα! (3 στις 6)
16 Μαΐου, 2013
καθε ποτε δουλευει εκει?? δουλευει κι αλλου?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2