Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την περασμένη Παρασκευή το βράδυ, μετά από βραδινή έξοδο σε club της περιοχής, ήθελα να κάνω και μια κατάθεση προτού πάω για ύπνο. Από καιρό είχα περιέργεια να επισκεφτώ το συγκεκριμένο μαγαζί επειδή με είχε εντυπωσιάσει πολύ ο χώρος και ήθελα να δω αν έφερε επιτέλους και κάποια αντάξια κοπέλα. Με άλλα λόγια κασκαντεριλίκι Κεφάλι σε τοίχο!
Μπαίνω στο σαλόνι και εκτός από το ενυδρείο με τα ψάρια και το κουτί με το φίδι βλέπω λαϊκό προσκύνημα. Σύνολο 10 άτομα περιμέναμε την κοπέλα να βγει από το δωμάτιο, οι περισσότεροι ήταν τμήμα μιας παρέας πιτσιρικάδων που είχαν βγει για χαβαλέ και λέγανε διάφορες μαλακίες. Μια εικόνα που ήταν αρκετά συνηθισμένη στο Βαρδάρη, όχι όμως και στα στούντιο. Πρώτη ξενέρα, αλλά περιμένω να δω την κοπέλα η οποία έμεινε αρκετή ώρα στο δωμάτιο με τον προηγούμενο, κάτι το οποίο θεώρησα καλό σημάδι. Βγαίνει κάποια στιγμή και αφού την κοπάνησαν οι άλλοι οι παπάρες πέρασα στο δωμάτιο με 40 € χαλαρό (30 ήταν το απλό).
Το δωμάτιο εξαιρετικό, θα έλεγα ότι ξεπέρασε το La Femme σαν χώρος. Εκτός από το μεγάλο κρεβάτι είχε και ένα ντιβάνι, πετσέτα καθαρή μέσα σε νάιλον και άλλη, επίσης καθαρή, κάτω από το νιπτήρα, ντουζιέρα χτιστή και γενικά καλαίσθητος χώρος. Δύο μόνο μικρά μειονεκτήματα θα μπορούσα να πω, πρώτον ότι δεν έχει τόσους καθρέπτες (έναν μόνο στο πλάι και σχετικά μικρό) και δεύτερον η λίγο άκυρη θέση της πόρτας που μπορεί να σε βγάλει κάρτα στο σαλόνι αν ξεχαστείς. Είχα γράψει κάποτε ότι το La Femme θα το ήθελα για σπίτι μου, πιστεύω όμως ότι το συγκεκριμένο έστω και για λίγο το ξεπέρασε σαν χώρος.
Στην ουσία όμως τώρα, η κοπέλα παρουσιάστηκε ως Αφροδίτη από τη Ρουμανία (αν και δε μου έκανε για ρουμάνα). Μαύρα μακριά μαλλιά, λίγο πάνω από 1,60, με λίγη περιφέρεια, βυζάκι σφιχτό, ηλικία δε μπόρεσα να προσδιορίσω πάντως δεν είναι μεγάλη ούτε και μικρό πιπίνι, μάλλον προμιλφ θα έλεγα με το φόβο να πέσω έξω. Μου είπε ότι δούλευε παλιά στη Θεσσαλονίκη, μετά πήγε στη Λάρισα για 1,5 χρόνο και εδώ και 2 εβδομάδες επέστρεψε στη Θεσσαλονίκη. Χωρίς να χάσει χρόνο πιάστηκε κατευθείαν στη δουλειά, για προκαταρκτικά με χάιδευε στο κορμί με τα βυζάκια της, προσπάθησε να τον παίξει και λίγο Μαλακία αλλά της είπα να μην το κάνει και σύντομα πέρασε το προφυλακτικό με το στόμα και άρχισε την πίπα. Όχι βαθιά αλλά έπαιζε αρκετά καλά το κεφαλάκι με τη γλώσσα της, έκανε και ένα σύντομο πέρασμα από τα @@, καλούτσικα αλλά δεν ξετρελάθηκα κιόλας. Ξεκίνημα με ιεραποστολικό, αρκετά παθητική χωρίς ιδιαίτερη συμμετοχή, μόνο σε κάποια φάση μου έδωσε ένα φιλάκι στα πεταχτά. Πέρασε το χέρι της κάτω από το πόδι της και μου έπιανε διαρκώς τα αρχίδια και τα πίεζε. Αν δεν της έλεγα να σταματήσει ακόμα θα μου τα τραβούσε. Παρότι πολλοί, αν η κοπέλα δεν έχει συμμετοχή, δυσκολεύονται να τελειώσουν, εμένα αυτό με κάνει να ρίχνω σύντομα τίτλους τέλος, και έτσι έκανα αφού την έστησα στα τέσσερα για να απολαύσω λίγο και τον αφράτο κώλο της. Αντιθέτως αν η κοπέλα είναι καυλιάρα και συμμετέχει έντονα στο σεξ το απολαμβάνω τόσο που δεν τελειώνω εύκολα. Αφού τελείωσα λοιπόν, περίμενε υπομονετικά μέχρι να τον βγάλω (στα συν της αυτό), ντύθηκε, με ευχαρίστησε και έφυγε. Γενικά ήταν ευγενική, είχε διάθεση να με ευχαριστήσει αλλά είτε δεν το κατείχε ιδιαίτερα το άθλημα είτε δεν το προσπαθούσε αρκετά, ίσως λόγω ώρας/κούρασης/κίνησης να ήταν κάπως διεκπεραιωτική.
Θα έλεγα ότι το επίπεδο υπηρεσιών θα ήταν ok για το Βαρδάρη όχι όμως για αυτό που σε προδιαθέτει η ατμόσφαιρα του συγκεκριμένου μαγαζιού. Χρειάζεται μια κοπέλα αντάξια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2013
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
3.285
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού