Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 246 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση πέρσυ.
Οι αμέτρητες κριτικές με είχαν κάνει πολύ περίεργο,να δω τέλος πάντων τί παίζει εκεί πέρα.

Εντάξει,μιλάμε για παρακμή,βρώμα αλλά και την απόλυτη καλτίλα-γκάβλα η οδός Διδύμου.

Πάρκαρα σε ένα παρακείμενο μεγάλο πάρκινγκ επί της Αχαρνών,που το έχουν κάτι Ρουμάνοι(?).Κράτησε και τα κλειδιά ο τύπος εκεί.

Πρώτη φορά φοβήθηκα μέσα σε πάρκινγκ ότι δεν θα ξαναβρώ το αυτοκίνητό μου ή θα το βρω ανοιγμένο.Ευτυχώς όλα πήγαν καλά.

πολλά πούλμαντα που λένε και οι παλιοί Παοκστήδες,ανεβοκατέβαζαν Ρουμάνους σε ένα μεγάλο ταξιδιωτικό γραφείο επί της Διδύμου με Αχαρνών.
Κουρείο Πακιστανικό,γυράδικο αφρικάνικο,παντοπωλείο ασιάτικο,από όλα είχε ο μπαξές.

Εχοντας να πάω από το Λύκειο σε τέτοιο μέρος,είχα ένα δέος!!!!
Ο χωρος μέτριος,μια τσατσά κουλτουριάρα με γυαλάκια,νεαρή,όχι γαμεύσιμη. Μάλλον με αριστερό παρελθόν.

Η Ιβάνα τί να πεις,τρελή ΜΙΛΦ γκάβλα!!!
Ξανθιά,κοντό καρέ,μιλάει στον πληθυντικό!!!! κάτι κουτσουρεμένα ελληνικά
Καλό κορμί,μπουτάρες,καλός κώλος.Λίγο σπαστική βέβαια με ατάκες του τύπου "θέλω να συνεργαστούμε καλά"!!!!!κλπ
Για Τσέχα δεν μοιάζει,ρωσοφέρνει.

Αυτές οι γκόμενες αν δούλευαν έξω με αγγελία,θα είχαν λίστα αναμονής!!!!

Το πώς ξάπλωσα στο κρεβάτι μου θύμισε ένα φάρμακο για τον βήχα που έπινα μωρό,που ήταν πιο πικρό από δηλητήριο.΄
Απλά έκλεισα τα μάτια.

όσο για το σέρβις,πίπα υγρή φοβερή και τελείωμα με cim σε λίγα λεπτά,ίσως και δευτερόλεπτα.
Η γυναίκα είναι ένα φυσικό βιάγκρα,σε συνδυασμό με το βρώμικο περιβάλλον!!!!

Πήγα πήρα το αμάξι και από Αχαρνών βγήκα κατευθείαν Εθνική οδό για Λαμία για την επιστροφή,με ανάμεικτα συναισθήματα.....όπως λέει και ένα καινούριο θρεντ,είχα αρκετές τύψεις!!!!δεν ξέρω γιατί...

ΥΓ "Μαστ" τα απλωμένα ρούχα Πακιστανών στη Διδύμου απέναντι από τα μπουρδέλα!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιβάνα
Μέγας
Εγγραφή:
18 Φεβ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
140
Likes:
421
Πόντοι:
3.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού