Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823738
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Παρασκευή απόγευμα και μετά από σχετική ενημέρωση και τηλέφωνα με τον φίλτατο cheyenne ότι δουλεύει η Νάνσυ στη συγκεκριμένη βάρδια βρεθήκαμε αστραπιαία και με άλλους έγκριτους συναγωνιστές στο αγαπημένο στούντιο συζητώντας με τον μπάρμαν για τις σωστές αναλογίες ρούμι στο baccardi cola...Γλώσσα Σκάει μύτη και η Άντζελα, που δούλευε κ κείνη, φιλιά κλπ, ευχές και τη ρωτάω αν είναι ελεύθερη η Νάνσυ...Πριν προλάβει να αρθρώσει λέξη, σκάει μύτη και η Νάνσυ πίσω από την κουρτίνα, συνάμενη κουνάμενη Γλώσσα...Έχασα το φως μου για μια ακόμη φορά! Τι γυναικάρα είναι αυτή?? Οι φωτογραφίες την αδικούν κατάφορα. Ξανθιά με μακριά μαλλιά, υπέροχο πρόσωπο και μάτια, εκπληκτικό μοντελέ σώμα, με 4άρι ενισχυμένο στήθος, με πολύ καλή δουλειά όμως, επίπεδη κοιλιά με σκουλαρίκι στον αφαλό και τατού λίγο πάνω από την ηβική χώρα, καλλίγραμμα πόδια, ωραία οπίσθια χωρίς ίχνος κυταρρίτιδας και καταπληκτικά, ολόισια ακρόδάχτυλα με γαλλικό πεντικιούρ. Οι φήμες για το σέρβις της που τη συνόδευαν με έκαναν διστακτικό αλλά όπως μου έμαθε και ένας μέγας συναγωνιστής "όταν έχουμε αμφιβολίες για κάποια κοπέλα, περνάμε στο δωμάτιο και μας φέυγουν"Κουλ. Έτσι έπραξα και γώ ,δίνοντας το αντίτιμο για φουλ πρόγραμμα στη Μπέττυ που εκτελούσε χρέη υπηρεσίας.
Ανέβασμα στο δωμάτιο3, γρήγορο μπανάκι για φρεσκάρισμα και απολάμβανα το strawberry daquiri που μου είχε φτιάξει ο Βασίλης ο μπάρμαν, όταν άκουσα τον τόσο ερεθιστικό ήχο των τακουνιών της κοπέλας. Είσοδός της στο δωμάτιο, εκ νέου συστηθήκαμε και τη βοήθησα να αποχωριστεί το φωσφοριζέ μαγιώ της αποκαλύπτωντάς μου την κορμάρα της. Το στήθος της υπέροχο, μεγάλες ρώγες πεταχτό, καμιά ορατή ουλή.... Κάποια φιλιά για αρχή όπου τη σταματάω και την ξαπλώνω μπρούμυτα για να της κάνω μασάζ στο κορμί της. Θα ήταν κρίμα να μην απολαύσω όσο περισσότερο μπορούσα τέτοιο θέαμα. Διήρκεσε αρκετά η όλη κατάσταση, παράλληλα συζητούσαμε, αποδείχτηκε good listener και με απόψεις. Επέμεινε και δέχτηκα να μου ανταποδώσει την περιποίηση, κάτι που δε συνηθίζω μιας και λίγες κοπέλες κατέχουν το καλό μασάζ. Που να ήξερα τι είχε στο μυαλό της...Γέμισε όλο της το κορμί με κρέμα και άρχισε να μου κάνει ένα full body to body massage που ήταν ότι τελειότερο έχω απολαύσει ποτέ. Από τον καθρέφτη να βλέπω το θέαμα και να μην μπορώ να ξυπνήσω από το όνειρο που ζούσα. Φοβερές εκφράσεις στο πρόσωπό της, μελετημένες και αργές αισθησιακές κινήσεις από μέρους της, κυλούσε πάνω μου ερεθιστικά και ερωτικά. Με την όλη κατάσταση είχε αρχίσει να ξυπνάει και ο "πρωταγωνιστής" χαμηλά. Το κατάλαβε και με την παιχνιδιάρικη λεπτή φωνή της μου λέει "θες να γυρίσεις"? Αφού γύρισα, μου έκανε και μπροστά μασάζ ώσπου έφτασε στην επίμαχη περιοχή. Ξεκίνησε την ενασχόλησή της με τα @@ που ήταν καταπληκτική, με γλύψιμο, με τράβηγμα, μούλιασε όλη την περιοχή και με καλή θέση στο κορμί της ώστε να μου επιτρέπει να έχω επαφή με το κορμί της. Αν δε τη σταμάταγα ακόμα θα με έγλειφε.Μεγάλο χαμόγελο Την ξαπλώνω ανάσκελα για ανταπόδωσω κ γω με τη σειρά μου. Πέρασα από όλες τις ζώνες του κορμιού της, από τις ρώγες της, από την κοιλιά της, από το στόμα της, από τα αυτιά της μέχρι που έφτασα στο υπέροχο αιδοίο της. Αρκετή ώρα ασχολήθηκα με τη συγκεκριμένη περιοχή και το σκουλαρίκι της στην κλειτορίδα που με τρέλλανε κ κείνη να συμμετέχει ενεργά! Μετά από λίγο πήρε με το στόμα της το προφυλακτικό, και αφού επαιξε λίγο με τη γλώσσα της μαζί του, μου το πέρασε με το στόμα στο πέος μου και ξεκίνησε το θεάρεστο έργο της περιποιούμενη τον κορμό του πέους μου, μια καλή στοματική περιποίηση όπως μου αρέσει, χωρίς χέρι, αργή και αισθησιακή. Επαιρνε διάφορες στάσεις το κορμίτ της, άνοιγε το ένα της πόδι για να έχω επαφή με το αιδοίο της, πότε με το κωλαράκι της προς το μέρος μου...Επειδή δεν ήθελα να έχουμε κανένα ατύχημα, την τράβηξα κοντά μου και ξεκινήσαμε σε στάση του λωτού την ερωτική μας διαδρομή προς την κορύφωση. Ρυθμικό κούνημα της λεκάνης της, δυνατή διείσδυση, η εικόνα τρομερά ερωτική με τέτοια κούκλα από πάνω μου στην αγκαλιά μου. Μικρά και πνιχτά βογγητά από μέρους της, χωρίς υπερβολές. Μείναμε σε αυτή την στάση αρκετά καθώς ήθελα να την έχω έτσι στην αγκαλιά μου. Επόμενη στάση ιεραποστολικό με τα πόδια της ανοιχτά, ανέβηκε ο ρυθμός, οι αναστεναγμοί πληθύνανε, ύστερα περιποίηση στα καταπληκτικά πατουσάκια της, ενωμένα στο πρόσωπό μου και να κοιτιόμαστε στον καθρέφτη και να με παροτρύνει να μη σταματήσω λεπτό. Γύρισμα στα 4, με το θεσπέσιο κωλαράκι της στα χέρια μου, αργή διείσδυση και ρυθμικό κούνημα πότε από μέρους μου πότε από κείνη...Πολύ καλό στήσιμο, δεν "κλέβει" και σε αφήνει να το ευχαριστηθείς! Ξανά γύρισμα σε ιεραποστολίκό με τα πόδια της στους ώμους μου...
Ενώ όλα έδειχναν ιδανικά, κάτι έπαθα και μπλόκαρα και της είπα να το λήξουμε, ότι δε φταίει εκείνη κλπ και με κοίταξε με ένα βλέμμα σαν να της σκότωσα τη μάνα λέγοντάς μου "δεν υπάρχει περίπτωση να φύγεις αν δεν τελειώσεις"...Κουλ Προς τιμήν της, αρπάζει πάλι ένα προφυλακτικό, και ξαναρχίζει το καταπληκτικό της στοματικό και έρχεται στη συνέχεια σε στάση cowgirl πάνω μου, πότε να τη φιλάω και πότε να περιποιούμαι τα υπέροχα στήθη της. Τελευταία στάση ξανά με κείνη ανάσκελα και γω να σφυροκοπάω έντονα! Της ζήτησα να τελειώσω στα υπέροχα πατουσάκια της, όπου μετά από μια ολιγόλεπτη χειρομάλαξη με καταπληκτικό στήσιμο προς τον καθρέπτη βλέποντας τα οπίσθια της ένιωσα το πολυπόθητο τέλος να έρχεται και έφερε τα πατουσάκια της στο πέος μου και δέχτηκε τα υγρά μου με ικανοποίηση...
Η Νάνσυ διέψευσε τις Κασσάνδρες που μιλούσαν για ντίβα και έπιπλο, μου προσέφερε μια από τις καλύτερες συνεδρίες μέχρι τώρα, ξέρει ότι είναι όμορφη και γυναικάρα αλλά δεν επαναπαύεται σε αυτό, αλλά συνοδεύεται η εμφάνιση και από καταπληκτικές υπηρεσίες με απόλυτο επαγγελματισμό καθώς εκεί που πήγε να στραβώσει η συνάντηση, ήξερε πως να την επαναφέρει στο σωστό δρόμο....τίμησε και με το παραπάνω τα λεφτά της και με έκανε να φύγω από το στούντιο απόλυτα ικανοποιημένος και να ευχαριστώ την καλή μου τύχη που συνευρέθηκα με τέτοια γυναικάρα!!!
Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλυτερα!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2013
Όνομα κοπέλας
Nancy
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαΐου, 2013
Άντε βρε να έχεις ωραίες αναμνήσεις για να έχεις καί με κάτι ν' ασχολείσαι Μαλακία τις κενές ώρες της σκοπιάς Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο !
12 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

άμα είναι να σκέφτομαι τέτοια στη σκοπιά....άστα....δε με βλέπω καλά...Κεφάλι σε τοίχο! η αλήθεια είναι όταν έχεις περάσει καλά στην άδεια, γίνεται ευκολότερη μετά η παραμονή στο στράτευμα...
13 Μαΐου, 2013
Ωραία η κριτική, επαυξάνω καθώς την είδα και εγώ , μάλιστα την ίδια μέρα απόγευμα.
lsh
lsh
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3