Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 57 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Ντανιέλα είναι μιλφ απο Ρωσία γύρω στα 45.Είναι κανονικών κιλών με κάποια χαλάρωση στο σώμα της λόγω της ηλικίας την οποία κρύβει με ολόσωμο που φοράει,έχει λευκό δέρμα,καρέ καστανοκόκκινα μαλλιά που μάλλον ήταν περούκα,έντονο μακιγιάζ και άρωμα.Το πρόσωπο της έβγαζε κάτι το πρόστυχο και μιας και το σώμα της ήταν σε σχετικά καλά επίπεδα αποφάσισα να δοκιμάσω της υπηρεσίες της.Έδωσα το βυσσινί αντίτιμο και πέρασα μέσα στο δωμάτιο.Στα αρνητικά οτι το παράθυρο που έβλεπε στον δρόμο ήταν ανοιχτό (υπηρχε βέβαια κουρτίνα) και μπορούσα να ακούσω απέξω όλους τους διαλόγους που διαμοίβονταν μεταξύ των τοξικομανών.Η Ντανιέλα έφθασε γρήγορα φουριόζα,αφαίρεσε το ολόσωμο που φορούσε και πήγε να βάλει καπότα αμέσως.Της είπα να περιμένει λιγάκι,μου είπε να ξαπλώσω και ήρθε σε ευθεία θέση με εμένα για να μην μπορώ να πιάνω τίποτα και έλειχε τις θηλές του στήθους μου. Κατέβηκε λίγο και στα αρχίδια όπου έκανε ένα υποτυπώδες γλείψιμο μέ όχι έντονη χρήση της γλώσσας της.
Αυτά ήταν και τα ελάχιστα προκαταρκτικά που έκανε η συγκεκριμένη.Έπειτα έχοντας την καπότα στο στόμα της,την ξετύλιξε πάνω στο ανορθωμένο μόριο μου,εφαρμόζοντας την με τον απόλυτα σωστό τρόπο.Το τσιμπούκι της ήταν βαθύ και αργό.Στην στιγμή εκείνη την έφερα στα πλάγια για να πιάνω και εγώ το μουνί της. Το μουνί της ήταν αξύριστο καθώς αξύριστες ήταν και οι μασχάλες της.Εγώ προσωπικά δεν ενοχλούμε με τα αξύριστα μουνιά αρκεί να είναι περιποιημένα όπως ήταν το δικό της.
Την έφερα σε στάση 69 όπου και της χάιδευα το μουνί της και η αίσθηση της υβής της πάνω στο χέρι μου ήταν ιδιαζόντως καβλωτική.
Στο σεξ ήθελε να περάσουμε σε στάση άλλη εκτός απο το να ανέβει πάνω μου. Εγώ βέβαια επέμεινα να με καβαλήσει και έτσι το έπραξε. Στην στάση αυτή κλείδωσε το σώμα της πάνω μου και με αγκάλιασε σφιχτά έτσι ώστε να μην μπορώ να παλινδρομώ ελευθέρως.Κάποια ψεύτικα βογγητά για να δικαιολογήσει την στενή επαφή,ακολούθησαν ευθύς αμέσως.Την γύρισα πισοκωλητά οπού εκεί μπόρεσα να την σφυροκοπήσω κανονικά όπου και είχα καλή αίσθηση.Παράλληλα της δούλευα την κωλοτρυπίδα με τον αντίχειρα του χεριού μου.Στην ιεραποστολική στάση με κλείδωσε και με τράβηξε κοντά της αφού γαντζώθηκε πάνω μου με δύναμη.Φιλάκια δεν δέχθηκε.Για να επιτύχω βαθύτερες διεισδύσεις αποφάσισα να την σφυροκοπήσω γονατιστός αλλά αυτή είχε γαντζωθεί πάνω μου σαν μαλάκιο και δεν με άφηνε.Ξεκολλώντας την απο πάνω μου διαπίστωσα οτι την ώρα που την γαμούσα μου είχε κάνει νυχιές στο χέρι μου καθώς και στην πλάτη μου,πράγμα αρκετά επικίνδυνο για κάποιον που είναι δεσμευμένος.
Την γάμησα για λίγο στα γόνατα παίζοντας με το θαμνώδες μουνί της και της είπα να τελειώσω στο σώμα της.Αυτή αρνήθηκε και στο σημείο αυτό η υπηρεσία την φώναξε να βγει απο το δωμάτιο.Αυτή σηκώθηκε αμέσως,μου είπε οτι ο χρόνος τέλειωσε και πήγε να ντυθεί. Εγώ της είπα να μείνει λίγο ακόμα μέχρι να τελειώσω,συνέχισα στην ιεραποστολική στάση για λίγο μέχρι που ολοκλήρωσα.Λίγο μετά την ολοκλήρωση η υπηρεσία την φώναξε και δεύτερη φορά. Συνολικός χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 9 λεπτά.Η Ντανιέλα σηκώθηκε άρχισε να ντύνεται και ξαφνικά έγινε υποκριτικά πάλι καλή μαζί μου ενώ πριν μου είχε πει οτι ο χρόνος τελείωσε. Άρχισε να με γαργαλάει στο σώμα μου και καλά. Η εμπειρία μου μαζί της χαρακτηρίζεται μέτρια στο δεκάρικο ενώ αν είχα πληρώσει εικοσάρικο θα ήταν σίγουρα κάτω του μέσου όρου.Μπορεί να την τσεκάρω μελλοντικά αν συνεχίσει να δουλεύει ελλείψη στανταρ αλλά όσο υπάρχουν στανταράκια το βλέπω δύσκολο να την ξανατιμήσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 11, 2013
Όνομα κοπέλας
Ντανιέλα
Υπηρεσίες
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού