Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236263
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπον μιας και ετοιμάζομαι να πάω να κατιφορισω προς την Κασσανδρας. ειπα για να με περιλούσει λίγη καβλα να ποσταρω μια κριτικη που ποτε δεν ετυχε να γραψω.

Είναι δυο χρόνια πριν. Φτανω απογεματάκι στο 4Α. Παρουσιάζεται η Αννα η οποια φαινεται μεσα στην καβλα, με το κατω εσωρουχο ισα ισα να καλυπτει το μουνακι της. Ψιλοτακουνα πεδιλα και απο πανω ολογυμνη με τις ρογες τσιτομενες... μου κανει 2-3 στροφες... εκεινη τη στιγμη ημουνα ετοιμος να τη σπρωξω στον καναπε , να τον βγαλω εξω και να την αρχισω στο πηδημα εκει μπροστα στην τσατσα.. τεσπα... τις λεω παρτουζιτσες κανεις? μου λεει αμε περασε μεσα. Παω στο δωματιο γδυνομαι κ περιμενω. ερχεται μετα απο λιγα δευτερολεπτα η αννα κ μου λεει ποια θες? τις λεω σε εμπιστευομαι.. φερε οποια θες εσυ.. φευγει και μπαινει η τσατσα να παρει το χριμα. Εγω με το ενα χερι τον ψιλοπαιζω και με το αλλο ψαχνω τα λεφτα στην τσεπη του παντελονιου. Η τσατσα με ψιλοκοιταει δε λεει ομως τιποτα περνει τα λεφτα και φευγει.

περιμενα στο κρεβατι αραχτος σκεφτομενος ποια θα μου φερει η Αννα να πηδηξω.. με καυλωνει πολυ οταν τα κοριτσια των στουντιο φερνουν η μια την αλλη για να τις πηδηξεις.. μετα απο 10 λεπτα ακουω τα κλασσικα τακουνια στο διαδρομο. Εκει ως γνωστον η καρδια αρχιζει να χτυπαει δυνατα, η πουτσ@ να σηκωνεται και να μου ρχεται να βγω στο διαδρομο να αρχισο να τις πηδαω απο εκει.

Μπαινουν μεσα στο δωματιο. Η αννα μου παρουσιαζει την αλεξανδρα.. πολυ φιλικες και οιδυο.. ψιλοχαιδευονται και ερχονται σιγα σιγα προς το κρεβατι οπου εγω τον παιζω σα τρελος. Η αννα γδυνει την αλεξανδρα η οποια ηταν λιγο γκοθικ τυπος λιγοτερο ομιλιτικη. λεω στην αννα, αννουλα εσυ κανεις κουμαντο, δωσε διαταγες πως να ξεσκισω τη φιλη σου.. η Αννα που στην αρχη απορισε λιγο τι ηθελα ακριβως μου βαζει προφυλακτικο και βουταει την αλεξανδρα απο τα μαλια τη φερνει μπροστα στον πουτσο μου... μετα μετανιωνει λιγο. την κανει πιο κει ανοιγει το στομα και την μπουκωνω. αρχιζει το τσιμπουκι κ εγω προσπαθω να ψιλο γαμαω το στομα της. ταυτοχρονα χουφτωνω οσο φτανω τα πρισμενα βυζια της Αλεξανδρας αν κ η αννα την κραταει απο τα μαλλια καπως μακρια μου. μετα απο λιγα δευτερολεπτα η αννα βαζει την αλεξανδρα στο τσιμπουκι και η ιδια με χαιδευει

Στη συνεχεια της ξαναλεω οτι αυτή κανονιζει. οποτε λεει στην αλεξανδρα να ξαπλοσι ανασκελα και τις ψιλοανοιγει τα ποδια. τις λεω κρατα της τα ποδια. μπαινω στην αλεξανδρα η οποια με κοιταει στα ματια ενω η ανα μου βαραει μπατσακια στα αρχιδια..περναμε σε πισοκολιτο με αλεξανδρα και λιγο στο πλαι. οση ωρα την πηδαω ομως το μυαλο μου ειναι στον κολο της αννας ο οποιος ειναι τουρλομενος λες και τις ειπανε στισου για φωτογραφηση. στα γρηγορα λεω στην αννα μεινε ακριβως οπως εισαι. μην κουνηθεις καθολου. διαταζω την αλεξανδρα να μου αλλαξει καποτα και να κρατησει ανοιχτα τα κωλομαγουλα της αννας. η αννουλα στα 4 περιμενει. μπαινω μεσα με το σπροξιμο της αλεξανδρας και αρχιζω το σφυροκοπημα. η αννα αρχιζει τις φωνουλες η αλεξανδρα κραταει τη λεκανη της και μου τη σπρωχνει προς το μερος μου.. φτανω στα ορια μου μετα απο λιγο. τους λεω κοριτσια με εχετε φτασει στο απροχοριτο. θελω να χυσω πανω σας. δε με ενδιαφερει στη μουρη στις βυζαρες στα ποδια σας στον κωλο σας καπου. μου λενε και οι δυο απαγορευεται δεν επιτρεπεται το οποιο βεβαια το σεβομαι αλλα πανω στην καβλα τις στιγμης ημουνα τρελαμενος. ξαναμπαινω παλι στην αννα να γαμησω ακομα λιγο. η αλεξανδρα με εχει δει ποσο τρελαμενος ειμαι κ ψιλογελαει... στη συνεχεια τα κοριτσια περνουν τη τρελη πρωτοβουλια.. μοου βγαζουν την καποτα και αρχιζουν να μου τον παιζουν και οι δυο μαζι. η αννα τον παιζει σα λυσασμενη και η αλεξ μου ψιλοσφαλιαριζει τα @ρχιδια και την κωλοτριπα. κ μου λεει το καβλωτικο (ακομα το θυμαμαι) ηθελες να μας χυσεις ε?? χυσε τωρα ρε μαλακα... παρατηρω ομως οτι εχουν στρεψει τον πουτσο μου προς μια κατευθυνση που δε θα τους χτιπισουν τα σπερματα... σε καποια φαση βλεποντας την αννα αναπσοκοκκινισμενη λες και την ειχανε γαμησει 10 μεσα σε 2 λεπτα αρχιζω να χυνω κουβαδες... τα χυσια πιγαν ουτε ξερω που. παντως η αννα αρχισε να ψιλογελαει. κ σταματισε τη μαλακια. ετσι αρχισα να γαμαω το χερι της για δευτερολεπτα μεχρι τα βγουν τα παντα...

περιτο να σας πω οτι ηταν τοση η καβλα μου που γυριζοντας σπιτι και σκεφτομενος το προσωπο της αννας που φαινοταν σα χυμενη .. σαν να την εχουνε παρει απο κολο αρχισε να μου ξανασυκονεται... .....κ@υλα...... αυτη η κοπελα......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Αλεξάνδρα
Μέλος
Εγγραφή:
29 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
16
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού