Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα πει στον εαυτό μου πως δε θα ξανακάνω κριτική, αλλά κάτι με ωθεί να καταγράψω και τα καλά, αλλά και τα κακώς κείμενα.

Είχα μπανίσει τις φώτο του μωρού(Εβίτα) εδώ και καιρό, αλλά χθες το βράδυ κατάφερα να την επισκεφθώ. Βέβαια ως Ελπίδα μου τη σύστησε η υπηρεσία και η ίδια, αλλά μου είπε και η τελευταία πως πρόκειται για το ίδιο πρόσωπο.

Έδωσα 70 ευρώ για ισπανικό και τελείωμα στο στήθος.

Η κοπέλα για μένα είναι σαν τις Σειρήνες (που ο Οδυσσέας ήξερε πως έπρεπε να δεθεί στο κατάρτι- εγώ υπέκυψα στον πειρασμό). Τώρα πιο σοβαρά, νομίζω είναι γυρω στο 1,65 ύψος, αλλά επειδή δε στάθηκα δίπλα της όρθιος, δεν παίρνω κι όρκο. Για αυτό που είμαι σίγουρος, είναι πως έχει απαλο δερματάκι σα βελούδο, είναι λεπτή, αλλά όχι καχεκτική κι έχει 2 υπέροχα μωρά στην περιοχή του στήθους. Είναι και ξανθιά, αλλά από τις έξυπνες(ναι, υπάρχουν και τέτοιες).

Ειλικρινά δεν θέλω να αναλύσω λεπτομερώς τι έγινε μέσα στο δωμάτιο, αλλά ήταν εξαιρετική απεναντί μου.Με βοήθησε να χαλαρώσω και να περάσω όμορφα. Αυτό που θα αναφέρω είναι ότι ήταν διαχυτική λες κι ήταν η κοπέλα μου-κάτι που μου αρέσει πολύ.

Τα κακώς κείμενα αφορούν στον χώρο και στην κυρία στην υπηρεσία.

Ο χώρος είναι καθαρός, αλλά χρειάζεται αναβάθμιση, αν θέλουνε να το λένε στούντιο ή αν θέλουν να είναι ανταγωνιστικοί. Τα δωμάτια δεν έχουν ξεχωριστή ντουζιέρα και πρέπει να πλυθείς στο μπάνιο, αλλά για να ξαναμπείς στο δωμάτιο σου, γίνεσαι ορατός αν κάποιος είναι στο σαλόνι.Κάτι τέτοιο είναι δυσάρεστο για μένα.Δεν έγινε, αλλά το είχα στο μυαλό μου(αν θα μπει κάποιος συναγωνιστής την ώρα που θα έβγαινα από το μπάνιο).

Σχετικά με την κυρία στην υπηρεσία. Θα την έλεγα επιεικώς απαράδεκτη, γιατί δεν είναι η πρώτη φορά που το κάνει αυτό. Χτύπησε την πόρτα για να βγει η κοπέλα!!!!Λες και ήμουν σε μπουρδέλο! Τρεις φορές έχω πάει στην βάρδιά της και τις 3 το έχει κάνει και μάλιστα και σε πρόγραμμα 100 ευρώ(αυτή τη φορά ήταν 70).Είχα τελειώσει με την κοπέλα και καθόμασταν και συζητάγαμε περί ανέμων και υδάτων, αλλά παρόλα αυτά δείχνει την ανυπόμονη διαθεσή της.

Συμπέρασμα: Θα ξαναπάω με την κοπέλα, αλλά όχι σε μεταμεσονύκτια βάρδια, για να αποφύγω τη συγκεκριμένη κυρία.

Αυτά από εμένα κι εύχομαι καλές τσάρκες!Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2013
Όνομα κοπέλας
Εβίτα
Υπηρεσίες
Poetjokey
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
874
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, alpula

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού