Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 202 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αυτη την κριτικη την χρωσταω πολυ καιρο.
Δεν γραφτηκε οταν επρεπε επειδη γραφονταν με ρυθμο μυδραλιοβολου εκεινη την περιοδο.
Την Μαρινα την εχω δει 3 φορες συνολικα.
Δεν αλλαξαν πολλα σε καμια απο τις 3.
Θα γραψω για μια απο αυτες που συνεβη πριν καμποσο διαστημα.
Σαν χτες ειναι ουτως ή αλλως...

Ραντεβου παντα στην καλλιθεα στο γνωστο χοτελι. Στην ωρα της.
Ψηλη, ξανθια, παντα προκλητικα ντυμενη.
Αν οχι 40, εκει γυρω σιγουρα.
Προσωπο αντικειμενικα ασχημο. Ωραια ματια μονο.
Πολυ καλο κορμι, κωλος που θα εστελνε τον διαβολο για μετανοια.
Πλαστικο βυζι 3αρι, το οποιο ειναι οκ αν και θα μπορουσε να ειναι και καλυτερα φτιαγμενο.
Βγαζει το φορεμα της το οποιο ειναι τοσο ξεκωλε, που δεν περιγραφω αλλο.
Ζαρτιερα διχτυωτη, κοκκινη. Μια περιστροφη και εντελως πουτανιστικο κλεισιμο ματιου(ομιλουμε περι ΚΩΛΑΡΑΣ)

Μετα το μπανιο, το ματς αρχιζει στα καπακια. Επιθεση.
Οχι δικη μου. Δικη της. Τρομερο τσιμπουκι κατα την διαρκεια του οποιου παντα βαζει το σωμα της κατα τετοιο τροπο ωστε να κοιταει τοσο αυτη οσο και ο πελατης τον καθρεπτη απεναντι. Για να την βλεπεις να σε ρουφαει οσο παει. Και για να φτιαχνεται και η ιδια....
Δεν παιζει γλυφομουνι με την μαρινα. Δεν το θες. Σε κανει τοσο τουρμπο που το μονο που θες ειναι σκυλισιο γαμησι. Κατευθειαν χωρις σουξου μουξου, φρου φρου και αρωματα.
Ανεβαινει απο πανω και σου πεταει τα ματια εξω. Κινησεις τοσο εντονες που νομιζεις οτι εχει καταπιει πολυπριζο. Αν εισαι μερακλης και το χεις, τα βρωμολογα και τα μπινελικια οχι απλα ειναι must, αλλα τα γουσταρει οσο καμια αλλη που εχω συναντησει. Τα προκαλει για την ακριβεια.
"Σου αρεσει ΠΟΥΤΑΝΑ?"
Το βλεμμα απανταει απο μονο του.
"Πιο δυνατα μουναρα. Δεν σε ακουω"...με γρατσουναει στο στηθος.
"Θες να με χυσεις?" ....βογγαει.
"Χυσε με καβλα. Στο στομα"....πριν περασουν 5 δευτερολεπατα εχει ξεκαβαλικεψει και μου τα σκαει στο στομα. Την σφιγγω δυνατα και με μια αποτομη κινηση την ξαπλωνω, οπου ρουφαω και την τελευταια σταγονα. Και βγαζει αρκετα η πουτανα....νιαγαρας.
Δεν υπαρχει χρονος για ανασες. Τωρα ΓΑΜΙΟΜΑΣΤΕ, δεν παιζουμε. Καρφωμα ιεραποστολικο με οση δυναμη μπορω να εχω. Τα γονατα μου τριβονται στο σεντονι τοσο εντονα, που δημιουργειται πληγη. Στ' αρχιδια μου.
Γυρισμα στα 4 και την φερνω στην ακρη του κρεβατιου για να ειμαι ορθιος.
Ο ηχος απο την επαφη ακουγεται τοσο δυνατα που νομιζεις οτι εδω μεσα πεφτουν μπουκετα, δεν γινεται sex.
To τελος πλησιαζει. "Στα γονατα".
Πεφτει στα γονατα και κραταει τα βυζια της. Γλωσσα εξω και τα ματια να σε καρφωνουν.
Ποτε αλλοτε ενας οργασμος δεν ηταν τοσο, μα τοσο καλυτερος και απο τσοντα του peter north.
Τρεμω. Καθομαι στο κρεβατι, ενω παει στο μπανιο. Τελειωνει, σειρα μου.
Βγαινω, αναβω τσιγαρο. Συζητηση ανοιχτη, χαλαρη, συντομη.
Και για τα του επαγγελματος.
Μια ατακα μενει. "Εγω μωρο μου εχω μουνι. Για τις γυναικες παντα ηταν πιο ευκολα τα πραγματα" Γαμήσου
Ποσες αραγε να εχουν αυτην την συνειδητοποιηση...
"Τελειωσες με το τσιγαρο?"
Ο δευτερος γυρος ειναι η επιτομη του τσιμπουκιου(και οχι πιπας).
Εκει που λες πως γινεται να σου ξανασηκωθει μεσα σε 10-15 λεπτα, 2-3 λεπτα αργοτερα εχεις στυση μεγαλυτερη και απο τον πρωτο γυρο.
Πιπιλισμα, τσιμπουκωμα αργο. Απο το κεφαλι εως τα αρχιδια. Παντα με το βλεμμα να κοιταει τον καθρεπτη. Αρκετα λεπτα περνανε και δεν θελω να σταματησει. Σφαλιαριτσα στο κωλομερι(αν ημουν πρωκτολαγνος δεν θελω να σκεφτομαι τι θα εκανα σε αυτον τον κωλο), χουφτωμα στον βυζο. Συνθηματικο για να δεις αστρακια. Βουταει τα αρχιδια και τα πιεζει. Ποναω και γουσταρω. Αφου εχουν μελανιασει και φουσκωσει οσο δεν παει, τα στριβει προς τα πανω και τα μπουκωνει ολοκληρα. Πλεον βογγαω. Ντροπή
"Χυνω"......τα χερια φευγουν απο τα αρχιδια και παιρνουν τον kaza ολο μεσα στο στομα. Μουδιαζω, εχω στεγνωσει....χαμογελαω σαν μαλακας.....Μου κλεινει το ματι. Παει στο μπανιο, γυριζει και ειμαι ακομα ανασκελα.
"Τωρα χαμογελας πραγματικα" λεει...
Σηκωνομαι, της δινω τα πιο κερδισμενα φραγκα που εχει βγαλει ποτε πουτανα.
"Θα τα ξαναπουμε καβλα" λεω...γελαει. Ντυνεται σε 1 λεπτο, φιλι και φευγει.
Σιφουνας ηρθε, σιφουνας εφυγε.
Εχουν περασει 50 λεπτα. Δεν χρειαζεται ωρα η μαρινα. Ειναι δεδομενο οτι δεν αντεχεις τοσο.
Κανω μπανιο και κοιταω τα γονατα μου. Τζην δεν θα φορεθει για καποιο διαστημα...so what?
Φευγω. Ξερω οτι δεν θα αργησει η επομενη φορα.

Παω σε πουτανες για τυπισες σαν την Μαρινα.
Για να πετυχω σκυλια του πολεμου, που θα κανουν την καθε πορνοσταρ απο τις αρκετες που εχω δει στις τσοντες, να μοιαζουν γατακια(καλα για γκομενες στην προσωπικη ζωη δεν συζηταω--τραβατε σε κανα μονστηρι καλυτερα κοπελιες)
Ελαχιστες φορες βρισκω αυτο που ψαχνω.
Καμια αλλη δεν παιρνει αυτα τα λεφτα για αυτο το πηδημα. Καμια.
Και καμια αλλη δεν ειναι τοσο προσγειωμενη, συνειδητοποιημενη.
Επαγγελματιας.

Αυτα για οποιον γουσταρει και καταλαβαινει και τι διαβαζει επισης.
Γαματε γιατι χανομαστε Κατσικογάμης

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
kazabuburas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
645
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαΐου, 2013
To ραντεβού το έκλεισες εύκολα? Γιατί είχα προσπαθήσει χωρίς επιτυχία.
10 Μαΐου, 2013
Συμφωνω και επαυξανω συναγωνιστη Χαμόγελο
F
fallokratis
10 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε αν δεν παρεις καμια 20ρια τηλεφωνα και δεν προσπαθησεις κανα 2μηνο(στην καλυτερη) δεν θα fistikwseis την μαρινα Γερο-μύστης
Μετα μπορει να σε μαθει και να το σηκωνει πιο συχνα και να χρειαζεσαι απλα κανα μηνα Κατσικογάμης
Δεν γαμιεται, αν δεν εχει ορεξη. Υπομονη \m/
10 Μαΐου, 2013
Ρε σίγουρα τα κάνει αυτά η ΜΑρινα; Γιατι εγώ νόμιζα οτι ήταν πολυ συνεσταλμένη και γενικά δεν παίρνει πρωτοβουλίες
ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
10 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε ευχαριστώ για τη συμβουλή σου , αλλά υπομονή υπομονή μείναμε χωρίς μ...ίΜαλακία
10 Μαΐου, 2013
ισως η αντιπροσωπευτικοτερη και η πιο κοντα στην πραγματικοτητα κριτικη για τη Μαρινα και τις υπηρεσιες της που εχει γραφτει. συγχαρητηρια συναδελφε και φυσικα ψηφιζεται θετικα
10 Μαΐου, 2013
kaza η κριτική σου με υποχρεώνει σε respect γιατί ένοιωσα πως ήμουν εκεί...

το μυστικό της επιτυχίας της και δεν τρως ποτέ fail μαζί της είναι ότι βγαίνει για δουλειά όποτε έχει καύλες ...οπότε είναι λόττο
10 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

kaza ισωσ η καλυτερη και πιο κριτικη που εχεισ γραψει μεχρι τωρα αλλα δεν τη βρισκεισ ποτε ρε παιδακι μουΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
10 Μαΐου, 2013
Φίλε μου, πραγματικά, ίσως είναι η καλύτερη περιγραφή, που έχω διαβάσει στο site. Εύγε...
11 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μην το λες,μπηκε στο δωματιο και μου λεει "σημερα εχω πολυ ενεργεια και πρεπει να την βγαλω"Confused Ακομα ποναει η μεση μου
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2