Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
λοιπον εξορμηση με τον κολητο μου στη θεσσαλονικη για εξοδο και το πρωι της τριτης την καθιερομενη βολτα στα στουντιο!!!αφου τα γυρισαμε ολα εκτοσ απο 3 τελικα διαλεξα μια μιλφα ή καλυτερα γκιλφα την βανεσα αφου μπηκα στο μαγαζι 3 φορες για να δω καλα το πραμα βεβαια εγω ηθελα την μελινα την βουλγαρα αλλα μαλλον εχει καιρο να ερθει ελλαδα
παντως εχει πεσει πολυ το προιον στον μυλο βρε παιδια αισχος
λοιπον αφου μετα απο σκληρες διαπραγματευσεισ για την τιμη μπαινω μεσα για ενα φουλ προγραμμα
η βανεσσα ειναι μια 45 απο ρωσια μιλφ που πιστευεισ οτι ειναι βαλκανια αλλα ειναι απο τα βαθυ της ρωσσιας αν και δεν την πιστευω λλα τλπ υψος 1,62-1.63 κοντο προστχο μαλλι καστανομαυρο με λιγα κοιλακια παραπανω λογω ηλικιας σκληρο σλαβικο δερμα με λευκη απιδερμιδα καικυττεριτιδασ τον κωλο και που ειναι το φετιχ μου χα χα
λοιπον στον αγωνα ερχεται μετα απο μπανακι και ντουζακια με αγκαλιαζει και με ριχνει στο κρεββατι φιλαω το 2αρι βυζι αντε 2,5 και ξεκιναμε με 69 οπου περιεργαστηκα το απατο πηγαδι που φαινοταν σε αυτο τα χρονια της αλλ ακαι η μυρωδια ενος μουνιου που εχει γεννησει-σιγουρα εχει παιδια αφου ημουν 10-15 λεπτα στα γκειψιματα και στην πιπα που θα την ελεγα αδιαφορη με καλο σημειο οτι εγλειφε τον προστατη μου κατω απο τα αρχιδια και ετσι με καυλωνε -φαινεται ειναι η σπεσιαλιτε της εγω παραλιγο να τελειωσω και ετσι την εβαλα να καθησει απο πανω σε cow-girl οπου το ξερει καλα το θεμα και σε 3 λεπτα τελειωσαΛύπηΛύπη φυσικα 3 μερεσ χωρισ Μαλακία πηγα στον πολεμο χωρισ να προετοιμαστωΛύπηΛύπη

αρνητικα οχι καλη πιπα και καθολου υγρη οχι αληθινο χαμογελω παραπανω κιλα βεβαια εμενα μου αρεσουν ειχε τρυχουλκεσ στο μουνι της ισως για να τονιζει οτι ειναι μιλφΜεγάλο χαμόγελο
θετικα φοφερο γλειψιμο στον προστατη ξερει να καυλωνει ανδρες και κυτταριτιδα χα χα μου αρεσει η λιγη κυτταριτιδα στην ντανα ετσι για να νομιζω οτι πηδαω την γειτονισσα μου ή την θειτσα της διπλανης πορτας !!μου αρεσει σαν κονσεπτ
κατα τα αλλα δεν εκανα στασεισ ολλες διοτι ημουν απροετοιμαστος και ετσι δεν μπορω να την κρινω στο σεξ παρα μονο στο καου-γκερλ που φαινεται να το ηξερε καλα
πανως σημειωνω πως πρεπει να ειναι η πιο γρια στον μυλο αυτο το καιρο
τιμη 50 ευρω αλα πεφτει και παρακατω με σκληροτερες διαπραγματευσεις

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 07, 2013
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
sex volcano
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
178
Likes:
38.978
Πόντοι:
21.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού