Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 45 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γνωριμία σήμερα με την Συβλάνα, η οποία βρίσκεται και Χωματιανού 11Β, οπότε μπορείτε να αντρέξετε και εκεί για επιπλέον πληροφορίες.

Η κοπέλα είναι Λατινοαμερικάνα με σκούρο δέρμα και όμορφο πρόσωπο. Το σώμα της είναι καλό, με έξτρα κιλάκια και μεγάλο στήθος αλλά προσωπικά δεν με χάλασε. Είναι ότι κοντινότερο μπορεί να βρει κανείς σε μαυρούκο εφόσον διστάζει να πάει με Αφρικάνα. Επίσης μιλάει μια χαρά τα Ελληνικά, αν και κάπως σπαστά, αλλά η συνεννόηση γίνεται χωρίς πρόβλημα.

Η Συλβάνα δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο και έπιασε αμέσως δουλεία. Ευτυχώς έβαλε ότι φορούσε και ξεκίνησε με όμορφα χαδάκια και φιλάκια σε όλο μου το σώμα, κάτι που αναταπέδωσα και εγώ. Τα προκαταρκτικά ήταν ιδιαιτέρως ερεθιστικά, κυρίως λόγω της δική της παρουσίας που με άναβε παρά λόγω της μαεστρίας ή της τεχνικής της. Δηλαδή ενώ δεν έδειχνε να έχει ιδιαίτερη εμπειρία ή μαεστρία στις κινήσεις της, κατάφερε να με κάνει τούμπανο λόγω του παρουσιαστικού της. Τι να κάνουμε οι καύλες είναι καύλες...Χμμμ;

Στο σέξ συνέχισε με τον ίδιο ρυθμό. Τυπικές κινήσεις καλή συμμετοχή με προστυχόλογα που της ζήτησα να λέει (παραλίγο να βάλω τα γέλια), λίγα χαδάκια, φιλάκια και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής μία στάση έπαιξε μόνο (ιεραποστολική) γιατί δεν άργησα να τελειώσω. Θα ήθελα να την έπαιρνα και πισωκολλητό για να θαυμάσω την κωλάρα της αλλά δεν έκατσε.

Συμπερασματικά θα έλεγα ότι είναι καλή περίπτωση για όποιον θέλει τέτοιου τύπου γυναίκα, αλλά δεν προσφέρει κάτι ώστε να γίνεις μόνιμος πελάτης. Θα επιχειρήσω μια δεύτερη κατάθεση κάποια στιγμή αλλά μάλλον όχι τώρα στα κοντά.

Υ.Γ. Για τον χώρο δεν αναφέρθηκα καθώς τα έχω ξαναπει: τυπικά καλός, καθαρός αλλά πολυκαιρισμένος. Η βαθμολογία στην τσατσά είναι χαμηλή γιατί την πρώτη φορά που πέρασα την άκουσα να λέει (καθώς έφευγα) ότι κάνω μόνο βόλτα. Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 07, 2013
Όνομα κοπέλας
Συλβάνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
141
Likes:
47
Πόντοι:
4.215
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού