Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ήμουν ανάμεσα σε πολλές επιλογές αυτή την εβδομάδα. Εψαχνα καποια οικονομικη επιλογη. Δεν μπορεσα να βρω τα δυο ανεξαρτητα στανταρακια κι τελικά διάλεξα την Margo .Έχουμε και λέμε 29 ετών ρωσιδακι.Κορμι σφιχτο με καλο στηθος και ωραιο κολαρακι.Δεν εχει προσωπο σαν μοντελο αλλα σκυλοκαυλοφατσα Ζεστη και φιλικη ανετη με λιγα αγγλικα.. Συμμετοχη καλη, φιλια με γλωσσα γλύψιμο το οποίο φάνηκε να απολαμβάνει και με όρεξη να γαμηθεί.Εξαντλησαμε την ωρα με σεξ στο φουλ και με εκανε να νοιωσα ότι περασε κι αυτη το ιδιο καλα, γενικα ενοιωσα σαν να ημουνα με τη γκομενα μου. Tιμια προταση για το 90ρικο με ολα τα εξτρα μεσα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
DB
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mugsans

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαΐου, 2013
sorry φιλε αλλα γαμησετα ειναι στο προσωπο..
08 Μαΐου, 2013
πληρωσες για να γαμησεις αυτην?
περι ορεξεως βεβαια.......
08 Μαΐου, 2013
Αν αυτή, η θείτσα, είναι 29 ετών τότε εγώ είμαι ο Γα(λι)λαίος Σκορδαλιά ... Γλώσσα
Να 'σαι καλά ρε φίλε, γελάσαμε και σήμερα ...
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
08 Μαΐου, 2013
Το δικο μου ζητουμενο ειναι να περασω καλα με λιγα λεφτα. Μπορω να παω μια φορα το μηνα με 200-250 η 2-3 φορες το μηνα με 80 -90-100. Σ αυτην την κατηγορια τον 80-90 ειναι πολυ δυσκολο να βρεις καποια που τα κανει σχεδον ολα και δεν ζηταει τα ενοχλητικα 20+20+20. Εχω πληρωσει αρκετα κομοδινα με 200-250. Και στην τελικη παω να περασω μια ωρα καλα δεν την παντρευτηκα την γκομενα να βλεπω την φατσα της καθε μερα
DB
Dimex Black
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4