Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη στη σοφια από αχαρνων 85 για δευτερη φορα.Παρολο που μετα τη κριτικη μου,υπηρχαν αποψεις που διεδεραν παρασαγγας από τη δικη μου,βλεποταντας τη ξανα με να υπεροχο μινι κοκκινο φορεμα που αποκλαυπτε τα υπεροχα ποδια της,και όχι μονο,και αφου επεστρεψα σπιτι για ένα ντουζ,αφου εκει δεν ειχε,γυρισα ξανα για καταθεση
Στο μυαλο μου,επειδη τη πρωτη φορα ειχα περασει υπεροχα,δεν υπηρχαν αμφιβολιες,ημουν ηρεμος,όμως η κοπελα με τη δικη της συμπεριφορα,εκανε τα πραγματα ακομη καλυτερα.Καταρχην ,για πρωτη φορα μπορω να πω μου συμβαινει αυτό,ανεβαινοντας από πανω μου,δεν ξεκινησε αμεσως,αλλα μου ειπε,περιμενε λιγο,να σε δω,να με δεις,να δει δηλαδη ποιος είναι ο πελατης της,και εμφανισισακα,αλλα και σαν τυπος ισως,καθως ξεκινησαμε να μιλαμε λιγο
Στα του αγωνα,ανεβαινοντας από πανω μου,ειχαμε χαδια αλλα κυριως πολλα φιλια,και οι ολες ερωτικες περιπτυξεις πολύ συντομα καταφεραν να με κανουν να αισθανομαι πολύ ωραια,όχι μονο στο πανω κεφαλι αλλα και στο κατω
Παρακαμψη στοματικου,ζητωντας τη ν ανεβει από πανω μου,ζητηωντας της οποτε χτρειαζοταν να ελαττωσει τον ρυθμο,τα φιλια συνεχιζοντουσαν,και αυτό που της ζητουσα γινοταν δεκτο από πλευρας της,χωρις δυσκολιες
Αφου σ αυτή τη σταση περασα πολύ καλα,της ζητησα να παμε πισωκολλητα για μια σταση που δεν ειχα κανει τη πρωτη φορα που βρεθηκα μαζι της,πισωκολλητα.Η σοφια εχει πολύ ωραιο κορμι,και στη σταση αυτή η θεα ηταν πολύ ωραια και μπορω να πω ότι περασα υπεροχα,αλλοτε με το κορμι της ψηλα και αλλοτε χαμηλα,για να καταληξουμε να τλεειωσουμε μπρουμητα
Επειδη για μενα αυτή η καταθεση ειχε μια μεγαλυτερη σημασια από μια απλη καταθεση,θα ηθελα να της πω ευχαριστω για την ωραια εμπειρια που μου χαρισε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Σοφία
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαΐου, 2013
+1 απο μένα , εμένα μου αρέσει ο κώλος της...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1