Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 72 10
Sex Studio 154868
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ήταν απόγεμα, έχω περάσει μια ζεστή μέρα γραφειακής κατάστασης στον 6ο, με τον ήλιο να βαράει ανελέητα τα μπετά...η κοπελίτσα στην υποδοχή λόγω ζέστης κι η άλλη παραπίσω με τους βύζους μου έχουν προκαλέσει έναν ίλιγγο. Ζέστη, ίλιγγος και η φαγούρα του 50άρικου με στέλνουν στο μαγαζί του Ιεροφάντη.
Η κατάσταση του παρκαρίσματος ιδανική. Αν και dodgy η περιοχή, επιλέγω ασφαλή θέση έμπροσθεν ανοικτού συνεργείου.
Καθαρό το αμάξι, ''βρώμικη'' διάθεση, εξάσφαιρο στο παντελόνι, διπλοτούρμπινο και η εικόνα ενός ζεύγους ζουμερών βύζων με ιντριγγάρει...!
Ανεβαίνω, η υπηρεσία με τα ευγενοτσατσοκατινίστικα που δε με χαλάνε πια.
Παρουσίαση σε live .ppt η Νάντια που παρόλες τις παροτρύνσεις της υπηρεσίας έφαγε το άκυρον Χ.
Αναμονή λίγων δευτερολέπτων και σκάει Άλις.
Ισπανολβανίς με ίσως το πιο σφιχτό κωλί και βυζί νατουράλε σπάρκλινγκ. Φάτσα δεν το συζητώ, καμμία σχέση με το υπόλοιπο. Ξυπνήσανε μνήμες της Γυμναστικής Ακαδημίας, στο ΤΕΦΑΑ.
Δεν το συζητώ, είμαι θετικός και ζητώ καθρέφτες, το θέαμα από τα βυζιά που λικνίζονται με την αδρανιακή διεύθυνση είναι πλέον μονόδρομος.
-Τα προγράμματα είναι...
-Καθρέφτες αντικρυστούς έχεις;
-Έχω εδώ.
Μπαίνω και αυτό που με φτιάχνει με τους αντικρυστούς καθρέφτες εις διπλούν είναι ότι η εικόνα σου απειρίζεται. Όταν δε είναι αντικρυστοί έτσι ο ένας απέναντι από τον άλλον, ενισχύεται η μπρος/ πίσω εικόνα και βλέπω πως μπαίνει και τι αποτέλεσμα έχει ταυτόχρονα. (Καμαρώνω κι εμένα)
Σε γενικές γραμμές, πολύ καλό και φιλικό κορίτσι, φιλότιμο μέχρι εκεί που δεν παίρνει, κάνει την πλακίτσα της και γουστάρει.
Δεν άντεξα για πολλά πολλά, πίπα + πισωκολλητό (αρκετό και δυνατό και γρήγορες στροφές) κρατώντας όλες τις στιγμές τις βυζάρες στις χούφτες μου και με συνεχόμενο πυγοράπισμα.
Εξαιρετική εμπειρία που θα επαναληφθεί.
(Αν είχε πρόσωπο που να ανταποκρίνεται στο σώμα τα πράγματα θα ήταν πολύ δυσκολότερα)

1ωμαγιά κόλλησε πολύ καλά, ο Μάης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Alice
Α-Ω
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
3.671
Πόντοι:
2.777
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού