Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 312671
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γυρνώντας από το εν λόγο στούντιο μετά από την συνάντηση μου με την Ρωξάνη σκεφτόμουνα ένα τίτλο για την κριτική αλλα το μονο που μου ερχόταν στο μυαλό ήταν οι στίχοι από το πασίγνωστο τραγούδι των Police εξού και ο τίτλος ROOOOOOOOXANNE

απογευματινή έφοδο με σκοπό την γνωριμία μου με την Ρωξάνη κατά την είσοδο μου στο σαλόνι μου παρουσιάστηκε η Λάουρα ένα πανέμορφο μωρό αλλα σύμφωνα με την μαρτυρια ενός συναδέλφου θέλει πολλά ψωμιά ακόμα έτσι ρωτάω για την Ρωξάνη και μου λέει ότι θα αργήσει λιγάκι την παίρνει τηλ και μου λέει σε 10 λεπτά το πολύ και άραξα στο σαλόνι βλέποντας εκπαιδευτικά προγράμματα στην tv

πληρώνω το αντίτιμο + Ποδολαγνεία γιατί έχω ένα θεματάκι με της μπότες και της κοπέλες που της φοράνε και επειδή σε μια παλαιότερη τσάρκα θυμόμουν ότι φοράει μπότες για να είμαι σίγουρος επέλεξα το πρόγραμμα με την Ποδολαγνεία και τελικά έκανα πολύ καλά

Η ώρα πέρασε γρήγορα μόλις έφτασε η κοπέλα πέρασα στο δωμάτιο για ντουζάκη και πριν καλά καλά ρυθμίσω το νερό σκάει μύτη το μωρό εντελώς γυμνή με μια πετσέτα τα εσώρουχα της και τα παπούτσια στο χέρι
περιμένοντας την σειρά της για ntouz

μια μικρή περιγραφή για την κοπέλα πριν αρχίσω την περιγραφή για το τι έγινε στο δωμάτιο
και να ξεκινήσω λέγοντας ότι οι φωτό που κυκλοφορούν την αδικούνε εντελώς το πρόσωπο της δεν έχει αυτήν την αγριάδα ισα ισα που είναι πολύ γλυκιά κοπέλα
είναι γύρο στα 25 με ξανθό κοντό μαλλί γύρο στο 1,65 με αδύνατο ωραίο κορμάκι με μικρό ελαφρώς πεσμένο βυζάκι

αφού τελειώσαμε με τα ntouz εγώ είχα ήδη ξαπλώσει και εκείνη έρχεται με την σειρά της και αρχίζει να με γλυφή και να με φιλάει από πάνω μέχρι κάτω για αρκετή ώρα με ιδιαίτερη αφοσίωση στης ρόγες μου
ενώ δεν άφησε παραπονούμενο το εργαλείο και την γύρο περιοχή
στην συνεχεια είχαμε μια απίστευτη ποδομαλακία που λίγο έλειψε να είχαμε ατύχημα αλλα ευτυχώς την σταμάτησα με την σκέψη ότι έτσι θέλω να τελειώσω
και φυσικά δεν μου χάλασε χατίρι

στην συνεχεια είχαμε μια πολύ καλή πίπα χωρίς ιδιαίτερη χρήση χεριού με καλή αίσθηση αλλα ελαφρώς σύντομη θα ήθελα λίγο περισσότερο αλλα δεν είπα τίποτα γιατί ήμουν αρκετά φτιαγμένος οποτε ξεκινήσαμε το sex

στην αρχή εκείνη από επάνω με απίστευτη αίσθηση και ρυθμό ποτε όρθια και να κοπανιέται ποτε αγκαλιά και να μου γλυφή της ρόγες ενώ και εγώ δεν αφίσα παραπονούμενες της δικιές της

στην συνεχεια ανεβαίνω εγώ με τα πόδια της να αλλάζουν διαρκώς θέσης μιλάμε για απίστευτη ευλυγισία η κοπέλα έπαθα πλακα ενώ και εγώ άλλαζα συχνά θέση για καλύτερη απόλαυση

μετά από αρκετή ώρα γυρίσαμε στα τέσσερα με ένα απίστευτο στήσιμο που ενώ μέχρι εκείνη την ώρα η ολή φάση ήταν σαφώς σε gfe στύλ η στάση της μου έβγαλε ένα δυνατό σφυροκόπημα που χωρίς παράπονο δέχτηκε

και ενώ πλησίαζε το τέλος τηρήθηκε η συμφωνία μας ΓλώσσαΓλώσσα

ενώ μετά το τέλος έκανε πάλι ένα ntouz και έκατσε λίγο διπλα μου μιλώντας για πολλά και διαφορα ντύθηκε σιγά σιγά και αποχώρησε

αυτά από την εμπειρία μου με την Ρωξάνη μια πολύ καλή συνεύρεση από την αρχή μέχρι το τέλος σε gfe still με καλο social time η εμφάνιση της δεν είναι η κορυφαία του είδους αλλα έχει τον τρόπο της να σε κερδίζει μέσα στο δωμάτιο με δυνατό της σημείο της καλές υπηρεσίες τη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 30, 2013
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνη
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαΐου, 2013
http://www.youtube.com/watch?v=My_UxVYd680
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1