Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 63 10
Στριπτιτζάδικα 198255
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Η νυχτα ειχε αρχισει να ριχνει το σκοταδι της στον ουρανο της πολης και για πολλοστη φορα μεταβηκαμε στο X-BAR για να παρασυρθουμε σε μια ατελειωτη περιπλανηση, σε ενα λαβυρινθο προθεσεων, διαδρομων και χρονοδιαγραμματων.
Ο κοσμος της νυχτας δεν ειναι αυτος της μερας. Περπατωντας στην νυχτερινη Συγγρου που ολα ειναι ερημα και μοναχικα και μπαινοντας στο X-BAR το χαρακτηριστικο εντονο κοκκινο φως του ειχε αλαξει τα παντα και ειχε δημιουργισει εναν κρυφο κοσμο. Εναν κοσμο που ξετυλιγει τον κρυφο εαυτο του.
Αφου λοιπον καθισα στο μπαρ παρατηρησα πως στην πλειοψηφια των θηλεων ηδη ημουν πολυ γνωστος. Πρωτη ηρθε διπλα μου η super sexy Ντελια με τα πολυ sexy γυαλια της που αναστατωνουν αγρια. Ακολουθησε η Τζεσικα με το sexy πονηρο υφακι της, η Νταλία απο το πρόϊν Amnezia, η ψηλη σεξοβομβα Μονικα η Σερβα, η μαυρουλα Ιμαν και αρκετες αλλες που γνωριζω απο παλαιοτερες επισκεψεις μου.
Καποια στιγμη ερχεται διπλα μου ενα πολυ sexy μελαχρινο θηλεο, η Μελινα. Η Μελινα ειναι νεαροτατη λεπτουλα sexy Γαλλιδουλα με Ελληνογαλλικη προφορα, κατι που την κανει να ειναι ακομα πιο sexy. Καποια στιγμη αφου ειχα διπλα μου την Μελινα και την ειχα κερασει ενα κοκτεηλ μου λεει πως ειναι και μπισεξουαλ, δηλαδη οτι τις αρεσουν και οι γυναικες και οι αντρες το ιδιο. Περνει απο το χερι μου το πούρο μου και αρχισε να το καπνιζει και με το αλλο της χερι αρχισε να Χαϊδευει το στηθος μιας αλλης κοπελας που καθοταν διπλα μου. Κατα την γνωμη μου ειδα τον τελειο sexy συνδιασμο στο X-BAR. Δηλαδη...Εκφυλη μικρη Γαλλιδουλα να καπνιζει πούρο με το ενα χερι και με το αλλο χερι να χαϊδευει με λεσβιακα χαδια την φιλη της και να φτιαχνεται. Ηταν τοσο φτιαξιαρικη η κατασταση που ειχε δημιουργηθει που αμεσως περνω την Μελινα εις τα ανωθεν δωματια της αμαρτιας.
Μπενωντας στο αμαρτωλο δωματιο μπηκα με την Μελινα στο ντουζ οπου εκει ξεκινησαν τα πρωτα τριψιματα. Η Γαλλικη λεπτοτητα της Μελινας μου θυμησαν ταινιες της δεκαετιας του '70 με την αμαρτωλη Εμμανουελα! Μετα η Μελινα τυλιγμενη σε μια πετσετα με τα ημιβρεγμενα μαυρα μαλια της ξαπλωσε στο κρεβατι και αρχησε να παρεχει ενα πολυ σπεσιαλ καυλοτικο βυζομασαζ. Εσερνε τις τεραστιες καυλωτικες ρωγες της σε ολο μου το σωμα και κατοπιν παρειχε ενα sexy λεπτο Γαλλικο τσιμπουκι διαρκειας. Επισης στη διαρκεια του σεξ η Μελινα εξτασιαζοταν και αναφωνουσε εντονες κραυγες ηδονης στα Γαλλικα, οι οποιες ηταν ακρα ηδονιστικες. Το πιο καυλωτικο και ακρως παρανοϊκο που εχουν πολλες Γαλλιδες ειναι οτι αφου τελειωσει ο αντρας του ζητουν να τις δει να χυνουν ξανα μονες τους. Ετσι λοιπον η Μελινα αρχισε να αυνανιζεται εντονα και μετα το σεξ, και καποια στιγμη το σωμα της αρχισε να τρεμει και αναφωνησε πολυ δυνατα...
-Χυνω ξανα μωρο μου, χυνω παλι ξανα για σενα....
...και διακρινω απο το καυλιαρικο μουνακι της μια σταγονα να κατρακυλα στο δεξι της ποδι μεχρι το γονατο...
Πιστευω οτι εδω τα λογια περιτευουν...
Μετα ταυτα μεταβηκαμε στο X-BAR οπου πηρα 3 ποτηρια ρουμι απο την Τζαμαϊκα για να ερθω στα ισα!!!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 28, 2013
ON
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Απριλίου, 2013
η συγκεκριμενη νομιζω οτι εργαζεται και ως call girl.ενω πιο παλια νομιζω οτι εργαζοταν στην τριγκετοαλυσιδα αλλα με διαφορετικο ονομα
J
J_K
01 Μαΐου, 2013
Κουλκοψε λιγο τα παραμυθια οτι εχυσε για εσενα, αμφιβαλω αν την εχεις πηδηξει κιολας
01 Μαΐου, 2013
Δεν μας είπες πόσα εσκασες και πόση ώρα ήσουν στο δωμάτιο.Χμμμ;
01 Μαΐου, 2013
Φιλε μου , φιλοι μου ολα καλα , ολα Ο.Κ. , πειτε μας ομως λεπτομεριες , ΤΙΜΗ !!!!???? - βασικο- , ποσο κατσατε μαζι ; Συνολικο κοστος ;
01 Μαΐου, 2013
δεν εχω εντοπισει ακομα ελληνο-γαλλιδουλα εκει μεσα.............!
04 Ιουνίου, 2013
μάγκες την εν λόγω κορασίδα την είχα πετύχει στο μαγαζί, αλλά δεν την πήρα

ξέρετε αν δουλεύει ακόμη;

έχει κανείς το τηλεφωνό της να μου το στείλει με πμ;
S
skiouros7
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6