Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367543
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από πολύ καιρό τσάρκα στην 3η βάρδια στο γκαζοχώρι, για να καταλήξω στο Κ3 επάνω για τα μάτια της Ναταλύς. Νωρίτερα με είχε καυλωσει με το νάζι της και με τα καμώματα της στο σαλόνι, και ενώ είχα άλλο στόχο τελικά έστριψα 180 μοίρες.
Η Ναταλί για όσους δεν την ξέρουν είναι μια ξανθιά εντυπωσιακή γυναίκα με πλούσια τα ελέη, μιλφ θα την έλεγα η οποία έχει χάσει αρκετά κιλά από την τελευταία φορά πού την είχα δει σε τσάρκα μου. Αυτό με έκανε να την επιλέξω πιο εύκολα.
Ήξερα ότι διαθέτει άριστη τεχνική και ξέρει να χειρίζεται άψογα έναν άντρα. Έδωσα το παράβολο για απλό πρόγραμμα, ντουζακι και δεν άργησε να έρθει η κοπέλα.
Προκαταρτικά χάδια σε όλο μου το σώμα σε όρθια στάση κάτι το οποίο μου αρέσει πολύ για να φτάσει και στην επίμαχη περιοχή προσφέροντας μου ένα άψογο στοματικό με τεχνική που πολλές θα ζήλευαν.
Της ζήτησα να ξαπλώσω για να το απολαύσω καλύτερα και χωρίς να μου αρνηθεί γύρισε και στήθηκε έτσι ώστε να μπορώ να χρησιμοποιώ τα χέρια μου. Πολύ περιποίηση και στα @@ χωρίς χέρια και με εστίαση στο κεφάλι με είχε φέρει σε πλήρη στηση.
Για να μην είχαμε ατύχημα της είπα να ανέβει πάνω μου, όπου μαεστρικά άρχισε να κουνιέται. Έδειχνε να το απολαμβάνει και εκείνη.
Την γύρισα στα 4 όπου απόλαυσα την θέα και το πολύ καλό στήσιμο της. Καμία διαμαρτυρία στο έντονο σφυροκόπημα μου.
Ήρθε η ώρα να την φέρω μπροστά για να την κοιτάζω. Μπήκα μέσα της και έμεινα όσο άντεχα πριν έρθει το τέλος. Προς τιμή της δε με σταμάτησε οταν από την ένταση έφυγε το extension και την ενοχλούσε, αλλά με άφησε να τελειώσω.
Μείναμε αρκετά να μιλάμε πριν με χαιρετήσει και φύγει.
Με την Ναταλί πέρασα πολύ όμορφα γιατί ήξερα τι θα βρω, μια πολύ καλή επαγγελματία που τίμησε τα λεφτά που πήρε, με φοβερή τεχνική στο σεξ, με χιούμορ και με καυλαντισμα στο σαλόνι.
Συστήνεται σε αυτούς που ψάχνουν μερακληδικο γαμιση και όχι αγαπουλες και νιάου νιάου.
Η τσα2 απαράδεκτη καθώς στο σαλόνι ήταν μπαστακας οταν μας καυλαντιζε η Ναταλί, αλλά στο φεύγα ήταν χωμένη στη κουζίνα χωρίς να πει ούτε καληνύχτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 26, 2013
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Kerveras
Τιμημένος
Εγγραφή:
16 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
2.770
Πόντοι:
5.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού