Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 47 10
Hot
Cinema 216363
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
10.0
Ποιότητα προβολής
 
9.0
Στο μαγαζι αυτο εχω παει αρκετες φορες, σημερα ομως θελω να γραψω καποια πραγματα, 1. ο χωρος οπως καθε φορα πολυ καθαρος, ο κοσμος την ωρα που ειχα παει 3 το μεσημερι 5 ατομα,τσοντες για ολα τα γουστα.
καθε φωρα που παω στο αντραχχ ειναι διαφορετικη απο την προιγουμενη, ετσι λοιπον και σημερα εγινε κατι που δεν το ειχα υπολογισει, καθομουνα στην καμπινα μου περιμενοντας καποιος να ερθει στην διπλανη να του παρω καμια πιπα και για καλη μου τυχη μπαινει ενας νεαρος που ειχε το ποιο παχυ καυλι που εχω δει, του ακανα σημα να τον βαλει στην τρυπα αλλα τιποτα δεν με αφησε ουτε να τον αγγιξω με το χερι μου, του εδωσα μια καποτα να βαλει και εβαλα τον κολο μου στην τρυπα, να μην τα πολυλογω μου εσκισε τον κολο δεν ειχα ξαναπαρει τετοιο καυλι, δεν κρατησε πολυ ομως εχυσε γρηγορα απο το στενο κολαρακι μου και απο την καυλα που ειχε, και τοτε ηταν η δευτερη εκπληξη της μερας, η ποσοτητα του σπερματος ηταν τοση που η καποταδεν ελεγε να βγει απο τον κολο μου, δεν εχω ξαναδει κατι παρομοιο, πολυ θα ηθελα να τον ξαναπετυχω, αν διαβαζει ο συγκεκριμενος το ποστ αυτο ας μου στειλει πμ

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 28, 2013
Μέλος
Εγγραφή:
28 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nsx_bass

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 29 Απριλίου, 2013) 29 Απριλίου, 2013
Χα χα χα! Πως βγήκε η καπότα μετά ρε μεγάλε; Τηλεφώνησες στις Αποφράξεις; ή ήρθε ο Λίλας με τα εργαλεία του να στον ξεβουλώσει;
29 Απριλίου, 2013
Φιλε μου κ σε οσους αρεσουν τετοιες περιγραφες εχω να πω τα εξης :
1. Η κριτικη πρεπει να αφορα το μαγαζι και ΜΟΝΟ αυτο. Δηλαδη περιγραφη ,ποιοτητα υπηρεσιων ,χωρος κ.λ.π.
2. Το πως πηδηχτηκες και ποιον συναντησες εκει ΔΕΝ νομιζω οτι αφορα ΚΑΝΕΝΑ. Κι αν αφορα καποιους ας ψαξουν αλλου.
3. Δεν ειμαστε υποχρεωμενοι να διαβαζουμε για τον κωλο σου.
Γνωμη μου ειναι ο Administrator να λαβει υπ'οψη τα ανωτερω.

Υ.Γ. Και μια που προκαλεις , θα σου πω μια γνωμη για την επομενη φορα. Δοκιμασε να κλασεις.
29 Απριλίου, 2013
Ρε τι διαβαζουμε.....αχαχαχαχαχαχαχαχαχα!
29 Απριλίου, 2013
βασικά οι δύο πρωτες γραμμές πρέπει να μείνουν σε αυτό το ποστ. περιγραφή και εντυπώσεις από το μαγαζί θέλουμε να διαβάζουμε και όχι περιγραφή ατόμων που έτυχε να κανατε φάση...
29 Απριλίου, 2013
Όταν στις κριτικές μπουρδέλων, στουντιακιών, ξενοδοχείων κτλ, ο καθένας μιλάει για το πώς γάμησε, πώς έχυσε, πού έχυσε, τι του έκανε η πουτάνα, τι έκανε αυτός στην πουτανα, εκεί δε θίγεστε? Δεν ενοχλείστε με τη γλώσσα εκείνων ; Σε αυτές τις περιπτώσεις λέτε στους μπουρδελιάρηδες ότι δεν είστε υποχρεωμένοι να διαβάζετε για το πώς πήδηξε;

Δεν υποστηρίζω την παραπάνω κραγμένη περίπτωση gay. Εννοείται πως μιλάει με γλώσσα που προκαλεί τους straight. Αλλά μην είστε μονομερείς. Κάντε κριτική και στο πώς μιλούν οι straight περιγράφοντας τις εμπειρίες τους στα μπουρδέλα και στούντιο.
Φιλικά!
30 Απριλίου, 2013
Tο πιο ωραιο απ'ολα ειναι που λεει οτι εχει στενο κωλαρακι!!! χαχαχα! Κεφάλι σε τοίχο!
30 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κατ'αρχην συμφωνω με τον φιλο group1982 ( δυο γραμμες μας αφορουν)κι ας μην τον ξερω τον ανθρωπο. Καταλαβαινω τι λες κι ισως εχεις δικιο και ισως καταλαβαινεις κι εσυ εμενα. Αλλο ομως οταν κανουμε κριτικη υπηρεσιων ενος ΑΝΘΡΩΠΟΥ - call girl , ct , κ.λ.π. - (ισως , οχι παντα) , ομως οι λεπτομεριες κατι να λενε, κι αλλο ασκώντας κριτικη - περιγραφη για ενα ΧΩΡΟ να περιγραφουμε πως ηταν η προσωπικη μας συνευρεση.Αν δεχτουμε τα παραπανω ο τιτλος "φοβερο μαγαζι" υπαρχει γιατι ο "φιλος" βρηκε ενα θεογκομενο με ενα εργαλειο Νααααααααα!!!!! - Αν δεν τον εβρισκε;Τι πηραμε εμεις απο αυτη την κριτικη ; Μαθαμε για την "τυχη κ την κωλοφαρδια" του τυπου.Ωραιαιαιαια πληροφορια ,αλλα με αφηνει ΠΑΓΕΡΑ ΑΔΙΑΦΟΡΟ. Ξαναλεω οτι καταλαβαινω το πνευμα σου , ελπιζω κι εσυ το δικο μου.Δεν κανω τον ηθικολογο , απλα μ'αρεσει η λογικη
Φιλικα .....globus
Keep on rocking
30 Απριλίου, 2013
Ευχαριστω για τα σχολια σας
30 Απριλίου, 2013
δεν είμαι straight και επισκεπτομαι τέτοιου είδους μαγαζιά και με ενδιαφέρει να διαβάζω κριτικές. περιγραφές όμως σαν του φίλου δε μου λένε κάτι. μιλάει και περιγράφει έναν τύπο που συνευρεθηκε. αν καθήσουμε όλοι και περιγράφουμε αναλυτικά τι εχουμε κανει κατα καιρούς θα χαθεί η μπάλα...
19 Μαΐου, 2013
"αντραχχ"...;;; εσκεμμενα μπερδευεις το ονομα τυπε;Χμμμ;
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2