Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρώτη κατάθεση στο συγκεριμένο σπίτι το οποίο παλιότερα ήταν τραβελάδικο,έπειτα έγινε στούντιο και προσφάτως έγινε στουντέλο δλδ στούντιο με τιμές μπουρδέλου.
Το σπιτάκι απο εσωτερική διαρύθμιση,καθαριότητα,υπηρεσίες και τιμές σίγουρα παίρνει άριστα.Διαθέτει δωμάτια ευρύχωρα με μεγάλα διπλά κρεββάτια,καθαρά σεντόνια με όμορφα σχέδια, και τηλεοράσεις που παίζουν τσόντα. Εγώ πέρασα στο μέσα δεξιά δωμάτιο κατόπιν επιλογής μου μιας και ήμουν ο μόνος πελάτης εκείνη την στιγμή το οποίο και διέθετε μεγάλο διπλό κρεββάτι με ουρανό και έμοιαζε σε κάτι με σουίτα νεονύμφων μιας και απο τον ουρανό του κρεββατιού κρεμόνταν λευκή δαντέλα.
Η κοπέλα δεν άργησε να φθάσει. Η κοπέλα δεν ξέρει σχεδόν καθόλου Ελληνικά και η συνεννόηση έγινε στα Αγγλικά. Μόλις κατέφθασε στο δωμάτιο με ρώτησε στα Ιταλικά αν είμαι Έλληνας και της απάντησα καταφατικά.Άρα η κοπέλα πιο πριν σίγουρα δούλευε στην Ιταλία. Την έφερα κοντά μου και όπως διαπίστωσα το δέρμα της είχε ευχάριστη μυρωδιά αλλά και υφή.Άρχίσαμε όπως είμασταν γονατιστοί να χαμουρευομάστε. Τα σώματα μας σε στενή έπαφη άρχισαν να τρίβονται,ενώ εγώ είχα χώσει το χέρι μου μέσα στο κιλοτάκι της και έτριβα τα μουνόχειλα της. Τα πρώτα γλωσσόφιλα δεν άργησαν να πέσουν αλλά δεν είχαν μεγάλη διάρκεια και γινόταν περιοδικά καθόλη την διάρκεια της επαφής. Ξάπλωσα σε ένα απο τα 2 κόκκινα μαξιλάρια που διέθετε το κρεββάτι και αυτή άρχισε το αισθησιακό μασάζ.Συγκεκριμένα με χάιδευε με τα δύό χέρια της σε ολόκληρο το κορμί.Έπειτα έτριβε τα βυζιά της σε όλοκληρο το σώμα μου,μετά είχε ανέβει πάνω μου και έτριβε το μουνάκι της σε όλη την περιοχή.Ο πούτσος μου είχε πλέον ατσαλωθεί.Στην συνέχεια έφτυσε τον πούτσο μου και πέρασε σε ένα τσιμπούκι, το οποίο έφτανε λίγο πιο κάτω απο την βάλανο, η οποία δεχόταν και τις περιποιήσεις της γλώσσας της περιμετρικά. Για να είμαι ειλικρινής θα προτιμούσα το τσιμπούκι της να είναι βαθύτερο.Αρχίδια δυστυχώς δεν έγλυψε αλλά τα έτριβε με τα χέρια της κάπως δυνατά και έτσι αναγκάστηκα να την σταματήσω μιας και δεν το έκανε αισθησιακά.Την γύρισα σε 69 όπου διαπίστωσα οτι η κωλοτρυπίδα της ήταν δουλεμένη.Άρχισα να την γλύφω στο μουνάκι της καθώς και στην ξεσκισμένη της κωλοτρυπίδα ενώ αυτή βογγούσε απο καύλα.
Στην συνέχεια πέρασε προφυλακτικό,όπου και ανέβηκε απο πάνω μου κλειδώνοντας με όμως με τα πόδια της έτσι ώστε να περιορίζονται οι διεισδύσεις μου μέχρι το σημείο που αυτή επιθυμούσε.Τα βυζιά της ήταν δυομισάρια και ήταν αρκετά μαλακά σαν ζυμάρι.Όπως την γαμούσα άρχισα να της τα ζουλάω δυνατά και να τα τρίβω αλλά η αίσθηση τους δεν ήταν όπως καταλαβαίνετε και ότι το τέλειο.Η επόμενη στάση ήταν το πισοκωλητό,όπου σε αυτήν την στάση στήθηκε αρκετά καλά η συγκεκριμένη,τουρλόνωντας την κωλάρα της έτσι ώστε μπορούσα να δώ την δουλεμένη κωλοτρυπίδα της και την μουνότρυπα της. Άρχισα να την γαμάω πολύ δυνατά ενώ παράλληλα της δούλευα και την κωλοτρυπίδα της με τον αντίχειρα μου.Το γαμήσι που της έριχνα ήταν τόσο δυνατό και έντονο που μπορούσα να ακούσω τον θόρυβο που έκαναν τα αρχίδια μου χτυπώντας πάνω στα κωλομέρια της.
Η επόμενη στάση ήταν το ιεραποστολικό όπου εκεί ξάπλωσα πάνω της και την γαμούσα αλλά αυτή τραβιόταν ελαφρά πίσω για να μην μπαίνει όλος μέσα. Στην στάση αυτή πέσανε περιοδικά και μερικά φιλάκια. Απο τις τρεις στάσεις που δοκίμασα μαζί της κατέληξα οτι η κοπέλα αυτή είναι καλή στο πισοκωλητό.
Στην συνέχεια έβγαλα την καπότα και της είπα να μου κάνει τσιμπούκι για να με τελειώσε με πίπα άλλα αντ αυτού αυτή άρχισε να μου κάνει μασάζ σημάδι οτι δεν ήθελε να χύσω στο στόμα της παρόλο που στο πρόγραμμα είχε ανακοινωθεί.Έτσι δεν πήρα 100% αυτό που είχε ανακοινωθεί στο πρόγραμμα. Πάρα ταύτα απόλαυσα το κορμί της σε δίαφορες παραλλαγές του ερωτικού μασαζ και της χειρομάλαξης ή αυνανισμού αν θέλετε.Αρχικά ξαπλωμένη αυτή και εγώ να παίζω με το μουνί της και τα βυζιά της ενώ παράλληλα της έβαζα και το δάχτυλο μου στο στόμα της και αυτή το θήλαζε.Έπειτα αυτή απο πάνω μου να μου τρίβεί το μουνί της σε όλο μου το σωμά.Έπειτα στα τέσσερα αυτή και εγώ να της βάζω δάχτυλο στην μουνάρα της και να της ανοίγω τα κωλομάγουλα.Το τέλος ήρθε σε αυτήν την στάση με εμένα να έχω σηκωθεί όρθιος και να την κάνω ντουζ με τα χύσια μου στα κωλομάγουλα της,στην πλάτη της κάθως και πίσω στο λαιμό της.
Αν ήταν συνεργάσιμη και στην πληρότητα της σίγουρα αυτή η γκόμενα θα έπαιρνε άριστα. Ώστόσο η συνεύρεση μου χαρακτηρίζεται ως ικανοποιητική και θα την πρότεινα προς δοκιμή σε όσους ενδιαφέρονται για ανάλογες υπηρεσίες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 27, 2013
Όνομα κοπέλας
Ελένη
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Απριλίου, 2013
προφέσσορ κατέθεσα και εγώ εκεί. Αναρωτιέμαι αν είναι η ίδια...
29 Απριλίου, 2013
Έχεις δίκιο φίλε Dawn να αναρωτιέσαι γιατί πολύ απλά μου διέφυγε να αναφέρω το όνομα της κοπέλας. Την κοπέλα την λέγαν Ελένη και δήλωσε οτι είναι απο Ουγγαρία αλλά μάλλον πρέπει να είναι Αλβανίδα λόγω χαρακτηριστικών. Αντισθένη αν θέλεις πρόσθεσε και το όνομα της κοπέλας.
Eπίσης να προσθέσω οτι η Ελένη εμφανισιακά είναι κοντή,λεπτή,με κοντά καστανόμαυρα μαλλιά και τραχύ αλλά έκφυλο πρόσωπο. Λίγο πιο πάνω απο το στήθος της φέρει τατού.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2