Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.4 2 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ριβιου για Καρμεν-Πλευμειτ(ανεξαρτητη)



Συναδελφοι πολύ αντιφατικα τα πραγματα



Τα θετικα:Κορμακι τριζατο κ τραγανιστο,με πολύ λειο απαλο σταρενιο δερμα,2 βυζακι φυσικο, ωραια ακρα, γυμνασμενο οσο πρεπει ,με τατου της μπαργουμαν πανω από τη μεση(που ειχε κ αυτά τα 2 βαθουλωματακια-λεπτομερεια αλλα εμενα με αρεσουν),και πραγματικα το πιο ατριχο,μυρωδατο και ροζ μουνακι που χω πιπιλησει!

Η φατσα όχι τοσο «ιδιαιτερη» οσο στις φωτογραφιες,περισσοτερο παρεπεμπε σε γλυκια κοπελιτσα.

Επισης ηταν χορευτρια σε club στην Ιταλια και ειχε βγει playmate στη Σλοβακια.



Τα αρνητικα:Το πορισμα που εβγαλα από την πουτανοεμπειρια μου είναι ότι η κοπελα πασχει από ελαφριας εως βαριας μορφης καταθλιψη.Πολυ υποτονικη, παθητικη, χωρις θετικη διαθεση..Σε καποια φαση την ρωτησα γιατι δεν εμενε Ιταλια κ μου πε ότι επρεπε να γυρισει πισω για να μην αφησει μονη τη μανα της,οποτε το ψυχολογιστικο για τον πουτσο ενστικτο μου λεει ότι απλα στην πατριδα της εχει μια μιζερη κ καταθλιπτικη ζωη,από οπου για να ξεφυγει κ να βγαλει τα προς το ζην κανει αυτή τη δουλεια ,οποτε δεν βγαζει και τον απαιτουμενο επαγγελματισμο.



Θα μου πειτε τωρα τι μας ενδιαφερουν αυτά.Απλα τα λεω γιατι καταλαβαινετε ότι εχουν αμεση επιδραση στο κοκο.Δηλαδη επρεπε να κανω ολη τη δουλεια εγω,να την παρω με το καλο,να βγαλω bfe.Απο εκεινη καμια πρωτοβουλια,μετρια πιπα,συμμετοχη που ενώ καυλωνε παρολα αυτά «κρατιοταν»,δεν εκδηλωνοταν.Παντως εγω τις 2 πουτσες που εριξα τις φχαριστηθηκα,επειδη όπως ειπα και μονο να γαμας αυτό το κορμακι ηταν ωραια εμπειρια.



Στο δια ταυτα,την κοπελα δεν θελω να την καψω και να πω ότι ηταν ασχημη εμπειρια,αντιθετα πιστευω ότι ισως σε καποια άλλη στιγμη της με άλλο attitude και διαθεση μπορει να ειναι σουπερ.

Παντως αν ψαχνετε κατι για εγγυημενη απολαυση μην το ρισκαρετε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 29, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
15 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
8
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού