Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325893
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αντριαννα ειναι γνωστο πως ειναι ενα απο τα καλυτερα κοριτσια που δουλευουν στη Θεσσαλονικη. Ισπανιδα, ξανθια, ψηλη, αδυνατη με μεγαλα βυζια, γενικα πολυ εντυπωσιακη γκομενα. Την εχω επισκεφθει αρκετες φορες στη Βιλα και παντα καταφερνει να με αφηνει ευχαριστημενο. Την τελευταια φορα που την επισκεφθηκα ηταν και παλι εξαιρετικη.

Μετα τις διαπραγματευσεις με την τσατσα, περναω στο δωματιο και λιγα λεπτα αργοτερα ακουω τα βηματα της Αντριαννας. Μολις εμφανιζεται με χαιρεταει οπως παντα με το χαμογελο και τα γνωστα της ναζια. Ενω ημουν ακομα ορθιος, ερχεται κοντα μου και αρχιζει τα φανταστικα προκαταρκτικα της. Τριβεται πανω μου, με φιλαει και με χαιδευει παντου. Στη συνεχεια γονατιζει μπροστα μου και αρχιζει να μου γλειφει αργα τα αρχιδια και τον πουτσο, κοιτωντας με το αισθησιακο βλεμμα της. Οπως ηταν φυσικο με ανεβασε αμεσως και ετσι πηγαμε στο κρεβατι για τη συνεχεια.

Στο κυριως πιατο, αρχιζει μια τρελη πιπα, βαθια, παιζοντας με τη γλωσσα της και κοιτωντας με προστυχα στα ματια. Συνεχιζει με ενα φοβερο ισπανικο που ειναι και το δυνατο της σημειο. Τα βυζια της ειναι απιστευτα και αν την αφησεις μπορει να σε τελειωσει μεσα σε λιγα δευτερολεπτα. Αφου με ειχε τρελανει για τα καλα, ανεβαινει πανω μου και αρχιζω να γαμαω το μουνακι της. Κουνιεται πολυ αισθησιακα και καπου καπου γερνει πανω μου, ωστε να μπορω να γλειφω τα βυζια της.

Στη συνεχεια ερχομαι εγω απο πανω και τη γαμαω σε ιεραποστολικο. Οσο ειμαι πανω της, αυτη με αγκαλιαζει, βγαζει ωραιες κραυγες και ψιθυριζει διαφορα καυλωτικα λογια, ενω καπου καπου με φιλαει στο λαιμο και στο στηθος. Ειναι πολυ εκδηλωτικη, κατι που με κανει να τη φιλαω και εγω παθιασμενα οσο ειμαι μεσα της. Τη στηνω στα τεσσερα για να την απολαυσω σε πισωκολλητο, οπου η θεα οταν τουρλωνει τον κωλο της ειναι φανταστικη. Τη γαμαω απο πισω αρκετα δυνατα, ενω αυτη συνεχιζει να βογγαει και να λεει τα καυλολογα της.

Της ζηταω να σηκωθουμε απο το κρεβατι και να συνεχισω να την παιρνω απο πισω στα ορθια, κατι που δεχεται εξισου προθυμα. Εκει η καυλα φτανει στο αποκορυφωμα, ειναι σαν να γαμαω μια κορυφαια πορνοσταρ. Οταν νιωθω να πλησιαζει το τελος, της ζηταω να με τελειωσει με πιπα. Μενω ορθιος, ενω αυτη γονατιζει στο κρεβατι και αρχιζει να με τσιμπουκωνει. Ελεγχω το ρυθμο, κρατωντας τη απαλα απο το κεφαλι και μετα απο λιγο της τα δινω στο στομα. Οταν χυνεις ενα τετοιο πλασμα, η καυλα ειναι απιστευτη. Αυτη χωρις να βιαζεται, συνεχιζει να ρουφαει αργα, μεχρι να με στραγγιξει. Αφου τελειωνουμε, ντυνεται, με φιλαει παλι χαμογελαστη, με ευχαριστει και φευγει.

Γενικα, η Αντριαννα ειναι ενα καταπληκτικο κοριτσι, προθυμη για ολα και πολυ ευχαριστη. Ειναι μια απο τις καλυτερες παρουσιες στην πολη και αξιζει πραγματικα να τη δοκιμασει ο καθενας. Ο χωρος επισης ειναι ενας απο τους καλυτερους και καθαροτερους. Αν μπορουσα, θα εβαζα υψηλοτερες βαθμολογιες, ειδικα στην Αντριαννα.
Αντριαννα εισαι αστερι! Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 11, 2013
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Mrmichaelreznik
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Απριλίου, 2013
περα του οτι ερασες καλα.. πιστευεις οτι υπαρχουν ισπανιδες ιεροδουλες στην ελλαδα? γιατι δεν την ρωτησες ποιο χωριο ειναι ποιο κοντα στην μαδριτη να δουμε τι θα απανταγε... οσες λενε ισπανια.. απο ρουμανια ειναι κατα 99 της εκατο
S
stam_90
23 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παντως ισπανικα μιλαει κανονικα. Τωρα αν εχει γεννηθει οντως εκει δεν το ξερω, αλλα δε με πολυενδιαφερει κιολας. Απο οπου και αν ειναι, η κοπελα ειναι θεα!
(Updated: 24 Απριλίου, 2013) 23 Απριλίου, 2013
Ρε τυπε δεν μας ειπες καταρχην,1ον:το τσιμπουκι που σου εκανε που λες ηταν γυμνο???? 2ον:οταν λες οτι της τα εδωσες στο στομα στο τελος που γραφεις,ακαποτα εγινε ολο αυτο????και 3ον:Δεν εγραψες ποσα εδωσες για ολο αυτο,γιατι αυτα τα μαγαζια δεν χαριζουν σε τιμες,και απο οτι ξερω το απλο ξεκηνα απο 40€ και δεν νομιζω να σε αφησε με το απλο προγραμμα τελειωμα στο στομα ετσι απλα....Χμμμ;Χμμμ;
23 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χωρις να θελω να ειμαι καχυποπτος ο τροπος που γραφεις δεν με πεθει προσωπικα για πελατη αλκλα για προμοτορα!!!
αν ισαι αληθης τοτε φταιει ο τροποε γραφης σου αν εισαι προμοτορας νομιζω οτι η ανδριαννα δεν τους χρειαζεται και μαλλον πεσαν η δουλειες λογω κρισης και οχι λογω σταθερης αξιας της κοπελας
23 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σπανιόλα είναι...και πολλά χρόνια στο κουρμπέτι! Η περιγραφή ταιριάζει στο "τελετουργικό" της Αντριάνας αλλά μόνο αν είσαι πρωτάρης ξεχνάς το gel που τρέχει ποτάμι!
23 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαχα γεια σου ρε τυπε Death_Zone88 με τις λεπτομερειες σου! Ναι καποια απο τα κολπα ηταν ακαποτα. Δεν πηρα το απλο προγραμμα, αν θυμαμαι καλα πρεπει να εδωσα 50 και το ψιλοπαζαρεψα. Γενικα παιζουν και αλλα πραγματα ρολο. Αν εισαι καλος πελατης και ευγενικος με την Αντριαννα, νομιζω δε σου χαλαει χατιρι στα περισσοτερα.
23 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οχι ρε φιλε καμια σχεση χαχα, σιγα να μην ειμαι και νταβατζης! Απλως τα τελευταια χρονια εχω επισκεφτει αρκετες φορες τη συγκεκριμενη κοπελα και ηθελα να γραψω μια κριτικη, γιατι ειναι απο τις αγαπημενες μου. Αποψη μου ειναι, αλλα νομιζω οι περισσοτεροι συμφωνουν μαζι μου. Τελος παντων, ισως οπως ειπες να "φταιει" ο τροπος που γραφω, ειμαι αρκετα ενθουσιωδης!
(Updated: 25 Απριλίου, 2013) 24 Απριλίου, 2013
Ok φιλε Mrmichaelreznik, τωρα ξεδιαλυναν τα πραγματα στην καταθεση σου με Αντριαννα πανω σε αυτα που λες,απλα μερικες φορες καλο ειναι να ειμαστε λεπτομερης και αντικειμενικοι σε αυτα που γραφουμε,ετσι ωστε να καταλαβενει και ο αλλος πραγματα που τα διαβαζειΧμμμ;Χμμμ;....
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8