Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 189 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αποσπασμα πορνοημερολογιου σελις 78 . Καρμεν Κοροβαγκου (19-4-13)

Φφφφου ! Γκουχου, γκουχου πω πω σκονη γεμισε το καημενο
- Αγαπητο μου ημερολογιο γεια σου...
- Βρε βρε , καλως το παιδι πως απο δω ?
- Ε, να θα πεταχτω ως τον μυλο σημερα το βραδυ και λεω να κανουμε μια καινουρια καταχωρηση
- Μπα , σε επιασε η Ανοιξη ?
- Οχι , ο Αγγελακας με επιασε , τραγουδαει σημερις και ειπα να παω να τον ακουσω μετα απο 15 χρονια ...
- Να πας , για να με ξεσκονιζεις υποθετω θα πας και αλλου ε?...
- Θα παω ναι , ειδα δουλευει η Καρμεν και την εχω στην λιστα καιρο τωρα
- Αλλο τι παιζει ?
- Ουτε ξερω, ουτε ψαχνω, θα κανω καταδρομικη κι αν δε μου κανει κλικ βλεπουμε...

Καρμεν λοιπον, πανε δυο χρονια που την ακουω αλλα δε την ειχα δει ποτε, πηγα λοιπον Κοροβαγκου οπους ειχα δει οτι δουλευε.
μου ανοιξε μια υπηρεσια την οποια πρωτη φορα εβλεπα , πολυ ηρεμη, χαμογελαστη, και ανετη . φρεσκια την κοβω , μακαρι να μεινει ετσι.
Μπαινοντας ειδα δυο μαυρομαλουσσες κοπελιες... Η μια ηταν η γνωστη βρακοπωλησσα ...
(φλας μπακ) Μια κυρια που πουλαει εσωρουχα και η οποια καποτε στον Βαρδαρη εμπαινε πισω μας οπου μπαιναμε και εβγαινε επισης αρκετα γρηγορα
και μου ειχε κανει εντυπωση , μετα απο λιγη ωρα την ξαναπετυχαμε στον μυλο οπου ειχε απλωσει την πραμματια της και καταλαβαμε τι παιζει.
Η Δευτερη και ποιο ενδιαφερουσα παρουσια ηταν μια μαυρομαλλα , προφανως η ιεροδουλος του οικου, ωπα λεω λαβρακι βγαλαμε καινουριο μωρο και ωραιο.
Ηρθε και μας συστηθηκε ως Καρμεν ! Καλα εγω ξανθια σε περιμενα της λεω , εε τα αλλαξα μου λεει , και αφου ζητησε την γνωμη μας τοσο για τα μαλλια
οσο και για τα βρακια και την πηρε , μας αφησε στα χερια της υπηρεσιας η οποια ανηγκειλε τα προγραμματα , πολυ χαριτωμενα μαλιστα.
40 η τιμη εκκινησες σε 15λεπτο προγραμμα που περιλαμβανει μασαζ , 50 ποιο χαλαρο με ισπανικο (αν καταλαβα καλα ) και εκει επεσε η ασφαλεια των αυτιων μου
και δεν ακουγα καλα , ειπε για 69 και τετοια μεχρι τζακουζι , τα κλασικα δηλαδι. Τεςπα η τιμη εκκινησης ειναι 40 γιουρια. (Εγω εδωσα 50)

Μεσα στο δωματιο ολιγον τραγελαφικες καταστασεις :p Με το ζορι τον σηκωσαμε με το ζορι τον αδειασαμε , ασε ...
το πουλι μου τραγουδουσε "Σιγα μη χυσω , σιγα μη σηκωθω " Βρε θα τραγουδισουμε μετα , ελα να πηδηξουμε τωρα του λεω , αλλα δε μ'ακουγε
Το σφαλμα καθαρα δικο μου, πηγα απλα επειδι την πετυχα και οχι επειδι ηθελα να πηδηξω, διασκεδασω, φιλοσοφισω, παιξω η οπως αλλιως το βλεπει ο καθενας.
Το τεστ για μενα παντως το περασε η κορασιδα , ειδικα αφου καταφερα και τελειωσα σε αυτη την κομοδινωδη κατασταση που ημουν.
Δεν στραβωσε πουθενα και προσπαθησε επαρκως, τοσο πνευματικος οσο σωματικος αλλα και στοματικος , χοχοχο! Ολα οκ τελικα ( ηταν και στενη)
Στα (πολυ) θετικα βαζω το καραμπαλικινγκ ενω στα (λιγο) αρνητικα την προωρη καλτσοειδης τοποθετηση του προφυλακτικου , πραξη για την οποια
δεχτηκε παρατηρηση στο τελος και την ανταπεδωσε λεγοντας μου πως αν της το ελεγα δε θα το εκανε. Σωστα , ειπαμε εγω φταιω δε το αρνηθηκα .
Αλλο ενα θετικο ,που θυμηθηκα τωρα, ειναι η προσκομηση ανω του ενως προφυλακτικων , το οποιο εκτιμω οταν βλεπω και παραλιγο να χρειαστει σημερα ...
Ολα Οκ τελικα ,

Καινουρια μαλλια λοιπον η μαυρομαλλουσα
Καινουρια μυαλα απ οτι φανηκε. ( Κακες κριτικες παλια , καλες τωρα )
Καινουρια νυχια τυπου "κοιτα πασκαλιτσα" αλλα και καινουρια βρακια που ειχαμε την τυχη να πρωτοαφαιρεσουμε χοχοχο.
Θα ηθελα να ξαναδοκιμασω καποια στιγμη στο μελλον και να αναρτησω τοτε τις εντυπωσεις μου ποιο εμπεριστατωμένες
ομως επειδι δε ξερω ποτε θα γινει αυτο με τους πεσμενους γενικα ρυθμους και επειδι μεχρι τοτε η Καρμεν μπορει να εχει και κανα δυο παιδια ,
τις ανερτησα τωρα απλα προς επιβεβαιωση της μεταστροφης που αναφερθηκε απο εταιρους συμπολεμιστες. Αυτο ... ( οι Βαθμολογιες στο περιπου )

Τραγουδακι στην Καρμεν θα αφιερωσω την επομενη φορα , τωρα αφιεωρωνω αυτο στο πουλι μου χαχαχα.
http://www.youtube.com/watch?v=mI_W4IsSX7E

Αναμνηστικες φωτογραφιες της βραδυας
http://s22.postimg.org/6ks53bjgh/Karmen.jpg
http://s22.postimg.org/y6uwo02td/Aggelakas.jpg


============ Jo (: ============
http://www.facebook.com/jo145
=============================

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 19, 2013
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
jo145
Τιμημένος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
69
Likes:
18
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2013
Οπως πάντα απολαυστικός, αλλά και ουσιώδης!...
2 στις 2
21 Απριλίου, 2013
+1 απο εμενα τρελιααααρηηη.!!!Μεγάλο χαμόγελο
22 Απριλίου, 2013
+1 σε έδωσα κι εγώ, αν και η Κάρμεν φόρεσε σε σένα το καλύτερο βρακάκι ενώ σε εμένα ήρθε με το μονόχρωμο χο,χο,χο. Της πήγε πολύ το μαύρο μαλλί που έβαλε και είναι πολύ καυλιάρα η κοπέλα.
22 Απριλίου, 2013
+1 και από μένα, η παράφραση για το τραγούδι του πουλιού μοναδική Μεγάλο χαμόγελο
22 Απριλίου, 2013
-1 απο μενα, γιατι θεωρω οτι δεν περιεγραψες επαρκως το καινουριο βρακι!!!! Ουτε μια φωτο εστω! Μεγάλο χαμόγελο
22 Απριλίου, 2013
+1 ... για άλλη μια φορά με έψησες ... αν και εγώ περνάω την ίδια φάση ... "εσύ θέλεις ... το πουλί σου το ρώτησες;"
22 Απριλίου, 2013
Χοχο. Γεια σου Φανουρακο τσιφτη. Ευχαριστω Χαμόγελο

Γεια σου Καραμαμανοπουλεεεεεε εοοοεεε ! Σε θυμηθηκα οταν μπηκα για τις μπαντες και τα αναστροφες που ελεγες χαχα. Οπως ειδες , απο τον gabetso τον παραπονιαρη , το ροζ- μαυρο βρακι ειναι ποιο καλο γιαυτο αν πας παρε τηλεφωνο εγκαιρα να το φορεσει χαχα Μεγάλο χαμόγελο

GAMEOVER ..."που θα παει θα ξεκολησει" ρε Γλώσσα

Οσο για σενα κυριε Hagem... Ρουφα το μπαλακι σου , χοχοχο! Την πηρε την απαντηση σου Κουλ

Η προ(εις την ενατη)τελευταια σειρα βγηκε λιγο ελλιπής
"Καινουρια μαλλια λοιπον η μαυρομαλλουσα πλεον Καρμεν. Οι περιγραφες περριτες μιας και φωτογραφιες υπαρχουν εδω http://tinyurl.com/btdve67 αλλα και στο θεμα του Καραμαν .
"

Εσυ φιλε μου κοντε , αν βαριεσαι αστο καλυτερα. Καλυτερα διαλλογησου ακομη κανα μηνα και μετα.Κατσικογάμης
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7