Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 57 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Κυριακή το απόγευμα, λίγο μετά το παιχνίδι Ολυμπιακού – Παναθηναικού, επισκέφτηκα τα αμαρτωλά στενά του Μεταξιού. Παντού οι ίδιες και οι ίδιες πουτάνες, καμιά δε μου έκανε ιδιαίτερη αίσθηση. Μέχρι που στο πιο δεξιό από τα σπιτάκια του πρεζόδρομου πέτυχα τη Ρουμάνα Ντενίσα. Η συγκεκριμένη πόρνη εκδίδεται συνήθως στον οίκο της οδού Περδίκκα 3, ενώ τώρα τελευταία την έχω πετύχει και κάποια πρωινά στο ισόγειο του Ιάσωνος 33. Μόλις εκδήλωσα την πρόθεση μου να περάσω μαζί της στο δωμάτιο μου έσκασε ένα χαμογελάκι και κατάλαβα πως θα περάσω καλά.

Εμφάνιση Ντενίσας: ηλικιακά γύρω στα 35 έτη, με μαύρο κοντό μαλλί που το έχει κυματιστό και με wet look, μέτριο ύψος, ωραίο κωλαράκι με την απαραίτητη για την ηλικία της κυτταρίτιδα, λίγα κιλάκια στα σημεία που πρέπει και χαλαρό βυζάκι. Ντύνεται πολύ ωραία και πρόστυχα, όταν την πήρα εγώ φορούσε ένα δικτυωτό φορεματάκι με ένα σετ κόκκινα εσώρουχα από μέσα, ενώ είχε και το σωστό βάψιμο στο γλυκό μουτράκι της.

Στο δωμάτιο ήρθε πολύ γρήγορα, μόλις που είχα προλάβει να ξεντυθώ. Ξάπλωσε δίπλα μου χωρίς να αφαιρέσει τα εσώρουχά της, κι εγώ άρχισα να τη χαϊδεύω και να τη φιλάω απαλά στο λαιμό. Η ρουφιάνα έχει κάτι στην αύρα της που εκπέμπει, τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα, έντονο αισθησιασμό χωρίς στην ουσία να κάνει κάτι το ιδιαίτερο. Η τσαπού μου είχε γίνει ήδη κάγκελο όταν μου πέρασε με τέχνη την καπότα με το στόμα της και ξεκίνησε το τσιμπούκι. Τίποτα το ιδιαίτερο είναι αλήθεια, αλλά και μόνο το θέαμα της πούτσας μου να χάνεται μέσα στις χειλάρες της αρκούσε για να με κάνει τούρμπο. Της ζήτησα να σταματήσει αυτό που έκανε και να έρθει από πάνω. Το μουνί της συνεχίζει να έχει στενή αίσθηση, παρά τα τρία παιδιά που έχει γεννήσει και τις δεκάδες πούτσες που τρώει καθημερινά. Καθώς ανεβοκατέβαινε πάνω στον παργάλατσό μου ξάπλωσε πάνω μου, οπότε άρχισα να τη φιλάω στο λαιμό ενώ αυτή έβγαζε αληθοφανή βογγητά και αναστεναγμούς. Τη γύρισα σε ιεραποστολικό και συνέχισα να τη γαμάω απαλά. Της ζήτησα να αφαιρέσει και το σουτιέν της, κάτι που δεν είχε κάνει μέχρι εκείνη την ώρα, και το οποίο τελικά έκανε με μεγάλη διστακτικότητα και απολογούμενη για τη χαλαρότητα του στήθους της. Της έκανα κάποια κοπλιμέντα για το στήθος της ειδικότερα και για την όλη ομορφιά της γενικότερα και φάνηκε να τα χάρηκε πολύ, είναι από τις γκόμενες που ψοφάνε για τέτοιες μαλακίες. Παρόλο που δεν είμαι ιδιαίτερα προικισμένος ο ψωλιόκος μου έβρισκε μεγάλη αντίσταση. Η Ντενίσα έβγαζε πνιχτά βογγητά και έκανε γκριμάτσες πόνου κάθε φορά που αύξανα λίγο το ρυθμό. Την κράτησα στη στάση αυτή για αρκετή ώρα, γαμώντας την απαλά, κρατώντας της τα χέρια και κοιτώντας τη στις όμορφες ματάρες της. Της αγαπουλοσύνης το κάγκελο δηλαδή! Νιώθοντας το τέλος να πλησιάζει την τοποθέτησα πλαγιαστά και άρχισα να ανεβάζω το ρυθμό, όσο μου το επέτρεπε και η στενότητα του μουνιού της μιας και την έβλεπα σε κάποια σημεία πως πονούσε. Μόλις τέλειωσα μου έσκασε χαμογελάκι, είπαμε δυο-τρεις πίπες καθώς ντυνόταν, με φίλησε και πήγε στον επόμενο.

Συνοψίζοντας, η Ντενίσα είναι ένα αξιαγάμητο μιλφάκι, σίγουρα πάνω από το μέσο όρο της περιοχής. Προσωπικά μου αρέσει πάρα πολύ, όχι τόσο για τις υπηρεσίες που προσφέρει (οι οποίες αντικειμενικά είναι οι βασικές) όσο για το ότι με χαλαρώνει πολύ στο δωμάτιο και μου βγάζει μια γλυκύτητα. Θα την ξανατιμήσω.

Χρόνος παραμονής της Ντενίσας στο δωμάτιο 12 λεπτά.

Τιμή 10 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Ντενίσα
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.126
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, anoixtiri, okalosomulos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού