Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 88 10
Sex Studio 126358
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
επισκεψη λοιπον σημερα και πρωτη καταθεση στην Τζουλια στην χοτβιλα, εμπειρη κοπελα με προυπηρεσια σε μαγαζια των Αθηνων απο οτι μου ειπε.Ρουμανα εχει εξι χρονια Ελλάδα και μιλαει πολυ καλα τα ελληνικα.Επρεπε και γω να παω ως γνωστος φαν των ωριμων και λιγο τροφαντων κοριτσιων να δοκιμασω καθοτι η περιγραφη του dimmits με εξιταρισε
-εμφανιση κοπελας :ψηλη, μαυρο ,μακρυ μαλλι πολυ ομορφο προσωπο γλυκο ,αρκετα μεγαλα φυσικα  βυζια,βυζαρες μπορω να πω, γκομενα γενικα με κυβικα,κωλαρα,κατηγορια ωριμης τριανταρας μαλλον πανω κατω,εχει δυο τατου στην πλατη ενα τριανταφυλλο και ενα αλλο σχεδιακι
-απο προγραμματα κανει απλο με 30 ευρω,69 και χυσιμο στα βυζια με 50 και 70 νομιζω με τις δυο εκτονωσεις που αξιζει πολυ θα ελεγα απο πλευρας τιμης,πρωκτικο δεν κανει ρωτησα
-ο χωρος καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι και ντουζιερα στο μπανιο και τουαλετα εντος,τα σεντονια πεντακαθαρα καινουρια ,χαμηλος φωτισμος , δεν ετριζαν τα κρεβατια ,ιδανικη θερμοκρασια
-πληρωσα 50 ευρω για γλειψιμο
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 20 λεπτα και βαλε χωρις κανενα αγχος,αψογη....
- η τσατσα εξηγησε επαρκως τα προγραμματα ,δεν χτυπησε πορτα και ήταν ευγενης
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει σε πολυ καλο βαθμο οχι ομως και σε φιλια στο στομα ....
-επαρκεστατα και αφθονα σε χρονο τα προκαταρκτικα με χαδια,φιλακια στον λαιμο,φιλακια στο στηθος και παντου
-γλωσσοφιλα δεν εκανε με μενα προσωπικα
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι  παρα πολυ καλη και το μουνακι πεντακαθαρο για το γλειψιμο
- πιπα αρκετα καλη,με καποιο βαθος ,δεν  βαζει δοντι ,δεν εγλειψε μπαλακια πριν...παιζει αρκετα με την γλωσσα στο κεφαλακι
-στο γλειφομουνι αφηνει παιχνιδι με την κλειτοριδα της,δεχτηκε και ενα και δυο δαχτυλα μεσα της καθως και δυνατο fingerfucking,επαιξε και μονη της το μουνακι της και εχυσε δυνατα με το κεφαλι μου αναμεσα στα μπουτια της.....αψογο σεξσσοου αμα θες την γαμας και με δονητη μου ειπε.....
-στα τεσσερα στηνεται αψογα και εχει καλη συμμετοχη με βογγητα καυλας.αλλαγη στασεων χωρις καμια βαρυγκομια αλλα αντιθετα με καλη διαθεση καναμε και ιεραποστολικο....απο πανω δεν δοκιμασα
-γενικη εντυπωση μια παρα πολυ καλη καταθεση που περνας τελεια,λογω διαθεσης,αφθονιας χρονου,εμπειριας και προκαταρκτικων
-αν θα ξαναπηγαινα....;σαφεστατα ναι,μου αρεσε προσωπικα,περασα πολυ καλα


θα ειναι καιρο Καρδιτσα μεχρι και 2/5 μετα θα παει μια βδομαδα για Πασχα στην πατριδα της και θα επιστρεψει και παλι πισω απο οτι μου ειπε....Καρδιτσιωτες και λοιποι που ειστε κοντα ,οσοι ειστε φιλοι των κυβικων και αρεσκεστε σε νταρντανογυναικες και μονο σπευσατε να την δοκιμασετε....πιπινοφαγοι και μοντελοπνιχτες ας μην κανουν τον κοπο,δεν ειναι για τα γουστα αυτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 19, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού