Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 63 10
Στριπτιτζάδικα 198100
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
5.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σάββατο βράδυ και είπα να περάσω μία βόλτα καθώς τη προηγούμενη φορά πέρασα απόγευμα και δεν είδα τίποτα άλλο εκτός από το χώρο.Τέλος πάντων για το χώρο τα έχουμε ξαναπεί,όμορφος και προσεγμένος.Αυτή τη φορά είχε και dj και έπαιζε αρκετά καλή μουσική σε σημείο που μου άρεσαν αρκετά οι επιλογές που έβαζε.Να σημειώσω πως κατά τη δική μου άποψη παίζει πιο ωραία μουσική από το amnesia.Αλλά εκεί γινόταν πιο πολύ κέφι.
Κόσμος αρκετός και όσο περνούσε η ώρα ερχόντουσαν κι άλλοι.Αρκετα ήταν και τα δρομολόγια των κοριτσιών σε σχέση με την προηγούμενη φορά.Προφανώς βέβαια και το ότι ήταν Σάββατο...
Το ρόστερ τώρα...

Βερόνικα,ξανθιά μέτρια παρουσία με πλούσιο στήθος,γεμάτη περιφέρεια,καθόταν στο μπαρ αμίλητη και χωρίς να πλησιάσει.Μου μυρίζει λίγο ξεπέτα...
Άννα,ωραία παρουσία με όμορφο σώμα και σέξυ λευκό φόρεμα.Κι αυτή όμως ενώ καθόταν δίπλα μου δεν έκανε καν τη κίνηση να κοιτάξει...
Πάολα,αδιάφορη παρουσία με τροφαντή περιφέρεια και έντονα βαμμένο πρόσωπο...Αυτή ήταν πιο ομιλητική και με ρώτησε αν θέλω να προχωρήσουμε στα ενδότερα...
Ζανέτ,ξανθιά όμορφη παρουσία που μου κέντρισε το ενδιαφέρον.Μακρύ ξανθό μαλλί,όμορφο σώμα και πρόσωπο και αρκετά ευδιάθετη...Με ρώτησε αν θέλω παρέα και της απάντησα να έρθει σε λίγο,αλλά μετά ήταν αρκετή ώρα απασχολημένη...
Ντέλια,η γνωστή καθώς εργάζεται καθημερινά στο bar.Στη αρχή εμφανίστηκε με μαύρο φόρεμα αλλά μετά από δρομολόγιο άλλαξε και φόρεσε ένα αρκετά σέξυ ροζ σύνολο.
Μελίντα,όμορφη παρουσία,καστανόξανθη ντυμένη με μαύρο φόρεμα που την κολάκευε αρκετά.
Ίμαν,η μαυρούλα,όμορφο σώμα για τους λάτρεις του είδους.Αρκετά πιεστική στο να μου κάνει παρέα και να περάσουμε στα πάνω δωμάτια...
Τζέσικα,μελαχρινή παρουσία με σκυλέ πρόσωπο.Λευκή επιδερμίδα και ντυμένη με λευκό σύνολο αρκετά ελκυστικό θα έλεγα.
Αμαλι,μελαχρινή και αυτή με μέτριο πρόσωπο,μέτριο σώμα και ντυμένη σχετικά σπορ με λευκό σορτσάκι και μαύρο μπλουζάκι.Σχετικά καινούργια στο χώρο,με αμήχανο τρόπο με πλησίασε για να γνωριστούμε αλλά σε καμία των περιπτώσεων δεν θα πέρναγα στα ενδότερα...
Σανταλ,παρουσία κάτω του μετρίου με τροφαντή περιφέρεια και καστανόξανθα μαλλιά,ντυμένη με ένα φόρεμα που σχετικά της πήγαινε...Αυτά στη χθεσινή Σαββατιάτικη επίσκεψή μου,να σημειώσω πως υπήρχαν και άλλες κοπέλες με τις οποίες δεν κατάφερα να γνωριστώ...Εν αναμονή και για τις υπόλοιπες...

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 13, 2013
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.696
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού