Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πήγα και εγώ στο Φυλ. 56.
Εμφανίστηκε ένα αγγελάκι, η Ντιάνα. Με το που το είδα, μου έπεσαν τα σαγόνια. Λυγερόκορμο πορνίδιο, έκφυλη φατσούλα, μακριά μαύρα σπαστά μαλλιά, λευκό δερματάκι, στητό νεανικό βυζάκι, κωλαράκι για δάγκωμα! Αν και νωρίς (κατά τις 18:00) ήταν ήδη σε ένα δωμάτιο, όταν μπήκα, είχε μετά άλλον και μετά εγώ. Τα δωμάτια καθαρά, καλά χτισμένα με καλή ηχομόνωση, οπότε κατά την διάρκεια της αναμονής μου δεν άκουγα τι γινόταν δίπλα. Τα λεπτά φάνταζαν αιώνες. Περίμενα πως και πως να βεβηλώσω αυτήν την ιέρεια της θεάς Αφροδίτης. Σας άλλος Πάνας θα προσπαθούσα να την αποπλανήσω και να την κάνω μαριονέτα στα χέρια μου. Με αγωνία λαχταρούσα να ακούσω τον ήχο των πορνοπάπουτσων στα πλακάκια. Δεν άντεχα άλλο. Έπρεπε να λυτρωθώ.
Φεύ ! ! Όταν μπήκε μέσα, γκρεμίστηκαν όλα. Με ρώτησε το όνομα μου. Κάθισε δίπλα μου και μάζεψε τα μαλλιά της, κοιτώντας αυτάρεσκα τον εαυτό της στον καθρέπτη. Ανέλαβε αυτή τα ινία και με μάγεψε. Από Πάνας , έγινα γουρουνάκι στα χέρια της Κίρκης. Ήρθε από πάνω μου και άρχισε να με φιλά αργά, αισθησιακά σε όλο μου το κορμί. Πλησίαζε πολύ κοντά στο πρόσωπό μου και στα διψασμένα χείλη μου. Αλλά τελευταία στιγμή, με φίλαγε πιο δίπλα. Σαν το μαρτύριο της σταγόνας. Της είπα μερικά κοπλιμέντα, αλλά δεν διεκδίκησα κάτι περισσότερο, για να μην χαλάσω αυτή την μαγεία.
Πέρασμα καπότας και λυσσασμένα με πήρε στο στόμα της, με συνεχές deep-throat, λες και ήμουν ο Οδυσσέας. Αν πρόσφερε ακά, θα τέλειωνa σε 3 picosecond. . . . Είχε καθίσει ανάμεσα στα πόδια μου , οπότε δεν μπορούσα να την φτάσω. Την σταματάω , την ξαπλώνω και αρχίζω το ταξίδι μου, την Οδύσσεια , πάνω σε αυτό το αλαβάστρινο κορμί. Το τί συνάντησα, δεν λέγεται: Λόφους , βουνά, Σειρήνες, Σκύλες, Χάρυβδη, Τρικυμίες, θαλασσοταραχές, . . . . . . . (έχει απίθανο δέρμα και νεανικό κορμί, ένα παιδικό γατάκι με μια μικρή φουντίτσα, ένα ποπάκι ποίημα. Αφού ήμουν έτοιμος να εκραγώ, την πήρα ιεροποστολικά.
Επιτέλους, έφτασα στην Ιθάκη μου και τέλειωσα. Ταλαιπωρημένος, αλλά δικαιωμένος.

Μπορεί η τσα2 με το κοντό αγορέ μαλλί να ξεροβήχενε έξω από την πόρτα στο 7-λεπτο, και να φώναζε την κοπέλα στο 10-λεπτο, αλλά το μωρό έπαιξε στις καθυστερήσεις με πάθος ! ! ! Έρωτας

Κάπου εκεί σηκώθηκα με μια ζάλη, με μια σκοτοδίνη. Δεν μπορούσα να συνεχίσω άλλο. Τα πόδια μου έτρεμαν, η αναπνοή κομμένη. Τελείωσαν τα ταξίδια μου για σήμερα. Βρήκα το δικό μου λιμάνι. Ας αράξω να ξαποστάσω και πάλι προς την δόξα θα τραβήξω . . . . . Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Υπηρεσίες
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Απριλίου, 2013
υπεροχο μωρο, φαινεται να γουσταρει αυτο που κανει,πολυ καλη στο δωματιο αλλα εχει ενα μειον χωρισ να ξερει οτι εγω μιλαω ρουμανικα την ακουσα να λεει στην τσατσα ολοι μαλακεσ ειναι αν δεν πληρωναν ουτε που θα πηγαινα μαζι τουσ.τι να πω ρε μαγκεσ τουσ δινουμε τα λεφτα μασ και μασ βριζουν,απο εμενα εχει φαει μεγαλο ακυρο,μην σασ ξεγελαει με τα ναζια τησ για τα φραγκα τα κανει ολα.μακρυααααα
13 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μένιο, όλες για τα λεφτά το κάνουνε άρα μην στανοχωριέσαι χωρίς λόγο. Εφόσον η κοπέλα είναι όπως έγραψες "υπεροχο μωρο, φαινεται να γουσταρει αυτο που κανει,πολυ καλη στο δωματιο" και μπροστά μας συμπεριφέρεται καλά, τότε φίλε μου είναι άξια και καλή περίπτωση. Τώρα το τι λέει μέσα της ή στην γλώσσα της σε προσωπικές της στιγμές είναι δικαίωμα της.
13 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι φιλαρακι εχεισ δικιο,αλλα γιατι να μασ λεει μαλακεσ?χαλιεμαι με αυτεσ που μασ βριζουν.πολυ θα ηθελα να την συναντουσα καπου εξω και να ρωτουσα γιατι το κανουν αυτο.μηπωσ ξερετε αν δινει τηλεφωνο και μπορεισ να την δεισ καπου εξω?
24 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μια την κράζεις, και μετά λες αν δίνει τηλέφωνο;
Στην τελική, ζήτα το. Κεφάλι σε τοίχο!
Q
Quasimodo
24 Απριλίου, 2013
μαλλον δεν θα της συμπεριφερθηκε καλα καποιος πελατης για να το ειπε αυτο στην τσατσα.ετσι και αλλιως όλες για το ευκολο χρημα κανουν αυτη την δουλεια.δεν νομιζω καμια απο αυτες να ειναι οικονομικα ανετη και να θελει να ευχαριστησει εμας για να κανει αυτη την δουλεια
J
J_K
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5