Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 17 10
Call-Girls 62321
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντήθηκα με την Adelina περισσότερο παρακινούμενος από το sex appeal που έβγαζαν οι φώτο της. Δυστυχώς αυτές αποδείχθηκαν εξαιρετικά επεξεργασμένες. Πρόσωπο ‘σκληρό’, με γωνίες και μεγάλους κυνόδοντες που χαλάνε το χαμόγελό της. Απογοητεύτηκα διότι στις φώτο υπάρχει ένα βλέμμα που αναστατώνει, αλλά δια ζώσης αυτό έλαμπε δια της απουσίας του. Σώμα σχετικά αγύμναστο (καμία σχέση το τούμπανο κωλαράκι της φωτογραφίας) και κάπως χαλαρό / πεσμένο 2αρι στήθος (που ωστόσο προδιαθέτει θετικά για ισπανικές καθότι μαλακό και εύπλαστο).

Το ραντεβού πάντως δεν πήγε άσχημα, διότι η Adelina γουστάρει το άθλημα και μάχεται για την ικανοποίηση του πελάτη. Με το που μπήκε στο δωμάτιο ξεκίνησε κατευθείαν επιθετικά, με βαθιά φιλιά. Και αφού έκανε το ντουσάκι της έπεσε με τα μούτρα στη δουλειά. Η πίπα της είναι για σεμινάριο. Μου θύμισε την πάλαι ποτέ βασίλισσα του τσιμπουκιού, την Ανριάνα (εποχής Μισέλ). Μόνιμα στο deepthroat / gangthroat, υγρή, με δεξιοτεχνική χρήση της γλώσσας, εναλλαγές στο ρυθμό και περιποίηση της γύρω περιοχής. Θα έπαιρνε 10 με τόνο αν χρησιμοποιούσε λιγότερο τα χέρια της. Ο 1ος γύρος έληξε με το μόριό μου καρφωμένο στο λαρύγγι της. Κατάπιε μέχρι και την τελευταία σταγόνα, χαμογέλασε πλατιά (δίνοντας πειστήρια της κατάποσης) και μπήκε στο ντους.

Στο διάλλειμα που ακολούθησε έγινε μια αστεία συζήτηση. Αστεία, διότι με τα φτωχά Αγγλικά της η συνεννόηση ήταν για γέλια. Ελάχιστη σημασία έχει για μένα το γεγονός αυτό, άλλωστε επιδρά θετικά στο να ελαχιστοποιηθεί ο χαμένος χρόνος. Έτσι σύντομα μπήκαμε στο 2ο γύρο, όπου παραδοσιακά συναντώ δυσκολίες (ε, δεν μου σηκώνεται και τόσο εύκολα μετά την πράξη). Η Adleina απτόητη δούλευε με το στόμα της επί ένα 20λεπτο και ακολούθως ‘τον έπνιξε’ μέσα στα βυζιά της. Με λίγα λόγια, απαίτησε τον 2ο γύρο και τον κέρδισε. Οι συνέπειες ήταν ένα δυνατό κάρφωμα στα τέσσερα. Η θέα από πίσω δεν με ενθουσίασε διότι το σώμα της Adelina είναι κάπως μονοκόμματο (χωρίς τη μέση της φωτογραφίας). Ωστόσο η επιθετικότητά της και η αντοχή της στη βαθιά διείσδυση και το σφυροκόπημα είναι αξιομνημόνευτες. Μπατσάκια, βρωμόλογα σε όποια γλώσσα μου έβγαινε, τράβηγμα μαλλιών, από όλα είχε ο μπαξές.

Εν κατακλείδι, οι φώτο της Adelina δημιουργούν προσδοκίες που η εμφάνισή της δεν μπορεί να υποστηρίξει. Αλλά η επίδοσή της στην πίπα και η συμμετοχή της στο σεξ την καθιστούν πολύ καλή λύση για ένα γερό ξεμπούκωμα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 10, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
36
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού