Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 402764
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την προηγούμενη Κυριακή το πρωί, λίγο πριν πάρω το τραίνο της επιστροφής για τη Θεσσαλονίκη, πήγα να γνωρίσω από κοντά τη Ντάρια, μια συνάντηση που είχαμε κανονίσει εκ των προτέρων από το site. Γνωστή σε πολλούς από τα posts και τις φωτογραφίες της που βάζει, μου φαινόταν εκτός από όμορφη και πολύ ενδιαφέρουσα προσωπικότητα. Έτσι λοιπόν, νωρίς το πρωί πήρα το μετρό μέχρι τη στάση Ακρόπολη και από εκεί περπάτησα λίγο. Το στούντιο πολύ διακριτικό, ανάμεσα σε πολυκατοικίες, αν δεν ήξερα τη διεύθυνση δε θα το έβρισκα με τίποτα, ούτε θα καταλάβαινα ότι είναι στούντιο αν περνούσα απ'έξω χωρίς να το ξέρω. Ένα πολύ παλιό κτίριο αλλά αρκετά περιποιημένο στο εσωτερικό. Με υποδέχθηκε η πολύ ευγενική και χαμογελαστή τσατσά και αφού μου επιβεβαίωσε ότι δούλευε η Ντάρια πέρασα στο δωμάτιο με το απλό (50 €). Ακούγοντας η Ντάρια το διάλογο μέσα από την κουζίνα βγήκε φορώντας ακόμη τα ρούχα της και μου είπε ευγενικά ότι μόλις είχε έρθει και θα έπρεπε να την περιμένω λιγάκι μέχρι να αλλάξει. Πολύ σωστή και επαγγελματική κίνηση από πλευράς της.
Μπήκα στο δωμάτιο, έκανα ένα γρήγορο ντους (υπήρχε ήδη πετσέτα μέσα σε πλαστική σακούλα) και μετά από λίγο ήρθε και η Ντάρια. με δυο λόγια λίγο πάνω από 1,60, κανονικά κιλά, γυμνασμένη, σπαστό μαλλί, γλυκό πρόσωπο (με έντονα ρώσικα χαρακτηριστικά) με πολύ όμορφα μάτια. Συστάσεις και έναρξη με φιλιά στο στήθος και χάδια. Μάλιστα της άρεσαν τόσο τα χάδια μου στην πλάτη της ώστε προσφέρθηκα να της κάνω μασάζ για να ξεπιαστεί από την προπόνηση της προηγούμενης μέρας (κάνει πολεμικές τέχνες). Ξάπλωσε ανάσκελα και δεν έχασα βέβαια την ευκαιρία να την περιποιηθώ επωφελούμενος ταυτόχρονα καθώς όσο της έκανα μασάζ στη πλάτη ο πούτσος μου βρισκόταν στη σχισμή από το κωλαράκι της και οι γυμνασμένοι γλουτιαίοι της δημιουργούσαν απολαυστικά κύματα. Έπεσαν και μερικά πουτσοσκάμπιλα στο κωλαράκι και την τρυπούλα της (πάνω από το στριγκάκι φυσικά). Σειρά μου να γυρίσω ανάσκελα για την δική μου περιποίηση, στα μπαλάκια με συνεχές eye contact και απαλά χάδια στη βάση του πέους. Εξαιρετική τεχνική που επέφερε πλήρη στύση. Μια δόση από ισπανικό με τα βυζάκια της που μπορεί να μην είναι πολύ μεγάλα σε μέγεθος (νούμερα δεν ξέρω να εκτιμήσω) αλλά ήταν θαυματουργά. Πέρασμα του προφυλακτικού με το στόμα και αφού σηκώθηκα στα γόνατα περάσαμε στην πίπα. Ταυτόχρονα με το ένα μου χέρι τη χάιδευα στο κεφάλι και με το άλλο χάιδευα το μουνάκι και το κωλαράκι της ρίχνοντάς του που και που μερικές σφαλιάρες της οποίες η ίδια μου ζήτησε και φαινόταν να απολαμβάνει περισσότερο και από εμένα. Συνέχεια με πισωκολλητό όπου απολάμβανα τη θέα και την αφή από το κωλαράκι της ενώ παράλληλα ανταλλάσσαμε καυλόλογα. Ύστερα γύρισε ανάσκελα για ιεραποστολικό, θέλοντας όμως να βάλουμε λίγο αλατοπίπερο στο παιχνίδι, με δική μου προτροπή, άρχισε να παίζει λίγο με το μουνάκι της ενώ εγώ έγλειφα τα βυζιά της. Αφού πήρε μπρος για τα καλά και καύλωσε με τραβάει απότομα για να μπω μέσα της με δύναμη. Κάναμε σεξ σε διάφορα τέμπο, πότε γρήγορο, πότε πιο αργό και πιο βαθύ, πότε δυνατό. Για το τέλος αλλάξαμε σε reverse cowgirl για να υπάρχει πιο εύκολη πρόσβαση στο κωλαράκι που είχε πεθυμήσει τις σφαλιαρίτσες του. Γλώσσα
Μετά το τέλος καθίσαμε λίγη ώρα ξαπλωμένοι στο κρεβάτι, άλλωστε δεν υπήρχε ιδιαίτερη πίεση χρόνου μιας και ήταν νωρίς το πρωί. Συζητήσαμε για διάφορα θέματα. Ανάμεσα στα άλλα, την προέτρεψα να κάνει και ένα πέρασμα από τη Θεσσαλονίκη, μιας και πιστεύω, γνωρίζοντας το κλίμα και τις προτιμήσεις εδώ πάνω, πως έχει όλα τα προσόντα για να τα πάει πάρα πολύ καλά. Κάθισε στο δωμάτιο μαζί μου συνολικά πάνω από μισή ώρα και αν δεν έπρεπε να φύγω για να προλάβω το τραίνο της επιστροφής ίσως να καθόταν και ακόμη παραπάνω. Και μάλιστα γνωρίζοντας ότι μένω μακρυά από την Αθήνα άρα δε θα μπορούσε να με κάνει τακτικό της πελάτη. Πολύ επαγγελματικό και όμορφο εκ μέρους της. Εννοείται βέβαια ότι όταν ξαναπάω στην Αθήνα θα την ξανασυναντήσω. Γενικά νομίζω ότι η Ντάρια είναι μια πολύ μοντέρνα και απελευθερωμένη κοπέλα που ζει και απολαμβάνει τη σεξουαλικότητά της. Έξυπνη και ανοιχτόμυαλη, ελεύθερο πνεύμα και πραγματικός πολίτης του κόσμου.

Ο τίτλος της κριτικής είναι παρμένος από την εξαιρετική ομώνυμη ταινία (Eternal Sunshine of the Spotless Mind). Η Ντάρια μου θύμισε κάποια στοιχεία από το χαρακτήρα της Clementine (Kate Winslet) στην ταινία, την οποία προτείνω ανεπιφύλακτα σε όσους δεν την έχουν δει. Για την ιστορία και για όποιον θέλει να εμπλουτίσει τις εγκυκλοπαιδικές του γνώσεις Γερο-μύστης , η συγκεκριμένη φράση προέρχεται από ένα ποίημα του Άγγλου ποιητή Alexander Pope που συγκεκριμένα αναφέρει:
How happy is the blameless vestal's lot!
The world forgetting, by the world forgot.
Eternal sunshine of the spotless mind!
Each pray'r accepted, and each wish resign'd
Αναφέρεται στην ρωμαίες παρθένες ιέρειες (Εστιάδες Παρθένες) της θεάς Vesta (Εστία), θεά της καρδιάς, του σπιτιού και της οικογένειας. Ζούσαν απομονωμένες (ξεχασμένες από τον κόσμο που τις είχε ξεχάσει όπως λέει και το ποίημα) και διατηρούσαν διαρκώς αναμμένη την ιερή φλόγα στη Ρώμη από την οποία μπορούσε να παίρνει όλος ο κόσμος για τις οικιακές του ανάγκες. Το μυαλό τους περιγράφεται ως άσπιλο και έτσι αιώνια ευτυχισμένο, καθώς κάθε ευχή και προσευχή τους πραγματοποιούνταν. Τώρα πως γινόταν όλα αυτά σε γυναίκες στις οποίες απαγορευόταν πολύ αυστηρά το σεξ δεν μπορώ να καταλάβω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 07, 2013
Όνομα κοπέλας
Ντάρια
Υπηρεσίες
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
3.285
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Απριλίου, 2013
Εεεεεπ ! σε τσακωσα . Χοχοχο ρεμαλι, πορνοτουριστας κι ετσι ? Καλα ξηγηθηκες Κουλ

(Μερικα σχολια που σημειωσα διαβαζοντας ...)
Πφφ τυπικουρες και χασιμο χρονου με τα ρουχα , μου θυμησες το μωγο μου που μου ειχε ερθει με το τζιν και ενα σεξυ μπλουζακι χοχο.
Περιμενε να ετοιμαστω λεει ... Τι ειναι χειρουργος ? χαχαχα

"(κάνει πολεμικές τέχνες)"
Ξερω εχω δει φωτογραφια
http://www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=7646.0;attach=476302;image
Αααχ ! Αχ , Δεν ηξερα οτι θα πας να εστελνα την διαφορα με VISA να σου εκανε κανα αυταρχικο χαχα
"Σακος του μποξ expiriance " Γλώσσα

"μπλα μπλα μπλα "
Αν και τα λες πολυ ωραια, αρχησα να βαριεμαι τις περιγραφες ρε γαμωτο, πωω ... Γερναω :/

"την προέτρεψα να κάνει και ένα πέρασμα από τη Θεσσαλονίκη"
Ωραιος , αντε κανε καμια μεταγραφη να γεμισουν τα γηπεδα

"Για την ιστορία και για όποιον θέλει να εμπλουτίσει τις εγκυκλοπαιδικές του γνώσεις"
Χοχοχο εισαι ενας μικρος φιλοσοφος ;)
http://tinyurl.com/etairoklis
15 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

όχι ακριβώς πορνοτουρίστας, για δουλειά πήγα στην Αθήνα, απλά συνδύασα το τερπνόν μετά του ωφελίμου ;)
ωραίος ο Εταιροκλής!
15 Απριλίου, 2013
μόλις διάβασα την κριτική σου και ομολογώ είναι από τις πιο ωραίες κριτικές που έχουν "ανέβει" στο μπου. Ειδικά το κλείσιμο είναι όλα τα λεφτά...η ταινία επικροτώ κ γω με τη σειρά μου, είναι εκπληκτική...όταν την είδα, μετά τη σκεφτόμουν κια την ανέλυα για εβδομάδες...κια ναι εύστοχο το ταίριασμα clemetine και ντάριας....να σαι καλά φίλε και πάντα τέτοιες καταθέσεις!!+1 από μένα!Χαμόγελο
16 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να ΄σαι καλά φίλε loveseeker, ευχαριστώ πολύ!

Φαίνεται ότι το καλό σεξ μπορεί να βγάλει το Ντοστογιέφσκι από μέσα σου Μεγάλο χαμόγελο

Η ταινία έχει πολλά νοήματα, το σημαντικότερο εκ των οποίων κατά τη γνώμη μου είναι ότι κάθε άνθρωπος καθορίζεται από το σύνολο των εμπειριών του και είναι λάθος να προσπαθήσεις να σβήσεις τελείως ένα κομμάτι του παρελθόντος σου, ακόμη και αν σε κάποια δεδομένη στιγμή θεωρήσεις ότι ήταν ένα λάθος, γιατί στην ουσία είναι ένα κομμάτι του εαυτού σου
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4