Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488185
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στοχευμένη απογευματινή επίσκεψη με τον αδειούχο από τον στρατό lagonissian για να «δούμε» την Νικόλ, της οποίας οι φωτογραφίες μας είχαν κεντρίσει το ενδιαφέρον.
Αρκετά αλλαγμένη από το μακρινό παρελθόν που την είχα πρωτοδεί στο R.I.P. Βριλησσού 24.
Πρόκειται για μια νεαρή κοπέλα από τη Ρουμανία, με πολύ σφιχτό κορμί με σωστές αναλογίες, μικροκαμωμένη σχετικά. Φυσικό στήθος με ρώγες έτοιμες να ανταποκριθούν στο ερωτικό κάλεσμα, όπως αποδείχτηκε εκ των υστέρων. Πρόσωπο γλυκύτατο, ωραίο χαμόγελο, κοντά μαύρα μαλλιά σε χτένισμα καρέ. Ντυμένη με ένα σετ μαύρων εσωρούχων.

Αν και το σαλονάρισμα της δεν ήταν και το πλέον ερεθιστικό, μου έκανε το «κλικ» και δεν δίστασα να περάσω στο δωμάτιο, για πρώτη φορά στο studio της οδού Τριγγέτα. Δωμάτιο, το οποίο χωρίς να μπορεί να θεωρηθεί πολυτελές, είχε τις περισσότερες από τις απαιτούμενες προδιαγραφές ενός τυπικού δωματίου studio.

Η Νικολ έκανε πολύ σύντομα την εμφάνιση της. Γελαστή ξάπλωσε δίπλα μου, με ρώτησε το όνομα μου. Έβγαλε τα εσώρουχα της και ξεκίνησε να με φιλάει ξεκινώντας από τον λαιμό για να επεκταθεί στο στήθος και όλο το υπόλοιπο κορμί μου. Με καλή χρήση της γλώσσας, και αφού έγλυψε τις θηλές μου, με καβάλησε και έφερε σε απόσταση βολής από το στόμα μου τα στήθη της, για ένα μακράς διαρκείας πιπίλισμα από πλευράς μου στο οποίο ανταποκρινόταν με αισθησιακά βογγητά και βαθιές ανάσες. Ισπανικό για λίγα λεπτά το οποίο με βάση τα προγράμματα χρεώνεται επιπλέον, αλλά παρόλα αυτά η Νικόλ μου το πρόσφερε «αφιλοκερδώς».

Συνέχεια με το στοματικό της, το οποίο δεν θεωρώ ότι είναι το δυνατό της σημείο. Καλό μεν αλλά μονότονο, με καλή τεχνική αλλά περισσότερο χρήση του στόματος και καθόλου της γλώσσας. Καμία επαφή με την γύρω περιοχή. Η δική της στάση τέτοια που να επιτρέπει αγγίγματα στην ευαίσθητη περιοχή της χωρίς διαμαρτυρία.
Δυο στάσεις περιελάμβανε το menu της σεξουαλικής διαδικασίας. Αυτή του cow girl και του ιεραποστολικού, που η συμμέτοχη της ήταν σωστή χωρίς ακρότητες, με διακριτικούς αναστεναγμούς και βογγητά, αγκαλιές γλειψίματα στον λαιμό και τα αυτιά μου, ελαφρά ηδονικά τσιμπήματα στις θηλές μου.

Πρόεκυψε αρκετά ομιλητική και έτσι μετά το τέλος κουβεντιάσαμε πολύ. Τα Ελληνικά της πολύ καλά, πρόσχαρη, κατάφερε με την συμπεριφορά της να δημιουργηθεί οικειότητα μεταξύ μας και να περάσω μαζί της ένα ευχάριστο απόγευμα.

Χωρίς να είναι η κορυφαία εμπειρία της «καριέρας μου» η Νικόλ μου χάρισε μια αξιοπρεπέστατη συνεδρία, πάνω από τον μέσο όρο. Αρκετά καλή στην δουλειά της, με πολλά και καλά προκαταρκτικά, με περιθώρια βελτίωσης στο στοματικό της και σωστή συμμετοχή στο sex, χωρίς να προβεί σε ακρότητες με υπερβολικές φωνές και λόγια, και δίχως να ξεφύγει από τα όρια του προγράμματος, έκανε ότι χρειαζόταν για να περάσω καλά.
Στην συνέχεια άψογο social time, γελαστή, κοινωνική και υπομονετική. Για να αποδίδουμε τα του Καίσαρος τω Καίσαρι, ο φίλος λαγός που κράτησε χρόνο, λίγο-πολύ κάθησα μισή ώρα στο δωμάτιο με το απλό πρόγραμμα των 50 ευρώ, χωρίς καμιά ένδειξη βιασύνης από την Νικόλ και καμία ενόχληση με τις γνωστές τεχνικές από την ευγενέστατη υπηρεσία.

Περνώντας «πάσα» από τη τελευταία μου πρόταση, θεωρώ δίκαιο να αναφέρω κλείνοντας, πως σε τέσσερεις συνευρέσεις που είχα τον τελευταίο καιρό στην «Γερμανική» αλυσίδα, οι τρεις από αυτές ήταν πολύ πάνω από τον μέσο όρο, ενώ η μια δεν ήταν κάτι το ξεχωριστό (Αμαλί), χωρίς σε καμία περίπτωση να είναι ξεπέτα ή βιαστική. Και στις τέσσερεις επισκέψεις μου δεν είχα σε γενικές γραμμές ενόχληση (εξαίρεση άνευ σημασίας μια μικρή αυξομείωση της έντασης του ήχου προς το τέλος της κουβέντας μας με την Αντρέα, μετά από αρκετή ώρα παραμονής) σε ότι αφορά τον χρόνο, παρότι δυο φορές (Βικτώρια –Νικόλ) ξεπέρασα αρκετά τον προβλεπόμενοι. Εύχομαι να μην είναι μεμονωμένες περιπτώσεις, αλλά να έχει αλλάξει η φιλοσοφία της αλυσίδας, έτσι ώστε και στις επόμενες συνεδρίες που έχω σκοπό να πραγματοποιήσω με τις όμορφες –ομολογουμένως – κοπέλες που έχω κατά νου, να περάσω εξίσου καλά. Είδωμεν……..

Αυτά για την εμπειρία μου με την Νικόλ, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 10, 2013
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Απριλίου, 2013
Ωραία κριτική Ινδιάνε, δίνει ακριβέστατη εικόνα της Νικόλ.

Νομίζω πως μάλλον η φιλοσοφία της αλυσίδας έχει αλλάξει, αφού και εγώ στην τελευταία μου επίσκεψη επίσης στην Νικόλ, με απλό πρόγραμμα έκατσα αρκετή ώρα χωρίς ενόχληση.
lsh
lsh
11 Απριλίου, 2013
άρε ινδιάνε, για μένα πηγαίναμε να την τιμήσω, εσύ μπήκες τελικά...Κουλ είσαι καμικάζι τελικά...Γλώσσα χαίρομαι που η προτροπή μου σου βγήκε σε καλό...θα την τιμήσω κ γω σύντομα...βέβαια κ γω δεν έχω παράπονο όπως πέρασα το βράδυ...Μεγάλο χαμόγελο πράγματι ο χρόνος παραμονής σου ήταν 25-30 λεπτά, η υπηρεσία ήταν άνετη, ομιλητική μαζί μου και δεν πήγε στο καμαράκι για να σκεφθεί να κάνει "κόλπα"...και παρότι είχε κόσμο στο σαλόνι, η άνεση χρόνου κ η χαλαρότητα ήταν εμφανής στο στούντιο...πράγματι κατι καλό συμβαίνει στο βασίλειο της Δανιμαρκίας...Γερο-μύστης
11 Απριλίου, 2013
μου θυμιζει πολυ την αννα απο τα κασανδρας
11 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν εχεις και αδικο kolomagoulos
Τωρα που το λεςεχουν αρκετα κοινα σημεια.
Και οχι μονο στην εμφανιση, αλλα και στην παρουσια τους στο δωμάτιο.
11 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δηλαδη μεγιστε cheynne την προτινεις κ σε μενα που μαι ολιγο την αγαπουλιτσας?Έρωταςεχω καλες εμπειριες απο andrea k victoria της συγκεκριμενης αλυσιδας αρα βουρ?
11 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ειναι πολυ καλη και τρυφερη.
Εγω τουλαχιστον περασα μια χαρα.
Με την Βικτωρια ομως ειχα καυτερη χημεια
12 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αν γουστάρεις αγαπούλες, τρυφερότητα , και γενικά girlfriend style, στην προτείνω ανεπιφύλακτα αυτό είναι στο στυλ της.
lsh
lsh
13 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σας ευχαριστώ αδερφια μολις φορτωσω οικονομικα βουρ για νικολ
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8