Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 17 10
Call-Girls 62316
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ο βασικοs λογοs που συναντησα την κοπέλα ειναι οτι μου έβγαλε κατι απο Claudia Capri Μαλακία αλλα Capri μονο μια!μπήκα στον πειρασμό να τη συναντήσω!στις φωτο φυσικα παρουσιάζεται με τετρακεφαλους,γυμνασμενη,πιο μπαμπατσικο,πρόσωπο με γωνίες ,καλο στηθος(φυσικό 1,5αρι ψιλοπεσμενο )!στην πραγματικότητα απλά κατι το κοινό !1,60 περίπου ,λεπτή ,συμπαθητικο πρόσωπο!A girl next door θα έλεγα!το σωμα σχετικά σφιχτό!χαμογελαστη,ευδιαθετη!καθαρη κοπέλα ,ειχε μαζι της και αντισηπτικο στόματος,λευκό ουκρανικοδέρμα!22 χρονη φοιτήτρια απο το χαρτκοβο(ζητω η μεταλιστ,ενας καλός λόγος για εκδίκηση λόγω. Του περσινού αποκλεισμού του θρύλου)!στην αρχη λιγο μη μου απτο για πιπα με πίεση κεφαλής για deepthroat ,gagging αλλα στο 2ο γύρο έστρωσε και το έκανε και μονη αλλα και έκανα και γω τα δικα μου!θα έλεγα το εχει στην πιπα ,παιζει φουλ γλώσσα αλλα κ γλυψιμο και ρουφηγμα ορχεων!στον πρώτο γύρο ενω είχα ενημέρωση και το πρακτορείο για anal μετα την πιπα πηγα για ειςχωρησηενω ειχε βάλει κ λιπαντικο,δεν μπήκα καν με αποτέλεσμα να ακυρωθεί!της λέω προσπάθεια στο 2ο,μου λέει οκ αλλα το μέγεθος δεν κανει για το κωλαρακι(που εισαι donnabelle ??)!!!σφιχτο μουνι πολυ καλο σε αίσθηση ,αντέχει κ ανταποκρίνεται στις υψηλές στροφές και οταν σταματας κοπανιεταιαπο μονη της κ μπαίνει ολη μεσα με καυλωτικαβογγητα!γρατσουνα σα γατουλα γι αυτο οι δεσμευμενοι ας προσέξουν!ξεστρωνει τα σεντόνια κατα τη διάρκεια της πράξης ,δείγμα του οτι πληρώνεται και το απολαμβάνει !να αναφέρω για το 2ο γύρο οτι δε με άφησε για anal τελικα λέγοντας οτι γαμαω γρήγορα και θα τη ματωσω και αν θελω anal μονο αργα!φυσικα και δεν πήρα και ασχολήθηκα με το ωραίο μουνακι της!στο 2ο γύρο πλουραλισμος στάσεων με γλωσσοφιλα και κατάθεση στο στόμα όπου με τσιμπουκωνε ενω την είχα χυσει !απλα μια καλη επιλογή!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 11, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
175€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
MORBID MARIO7
Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
11
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Απριλίου, 2013
Ρε παλίκαρε τι άλλο να σου κάνει δηλαδή για να γράψεις ότι αξίζει το παιδάκι;Μεγάλο χαμόγελο
Πλακίτσα κάνω, αλλά να είμαστε και λίγο επιεικείς μαζί τους και όσο γίνεται αντικειμενικοί και όταν περνάμε καλά να το λέμε, όταν πρέπει μαύρο τότε μαύρο.
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 33661
16 Μαΐου, 2013
εγώ πάντως έδωσα 150 τη μία φορά και 200 την άλλη που είχε και πρωκτικό
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2