Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367551
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Στη σύντομη επίσκεψή μου στην Αθήνα ήταν αδύνατον να μην πάρω και μια γεύση από τα τοπικά στούντιο. Έτσι, μετά από αρκετό ψάξιμο σε αυτό το site και βλέποντας και τις φωτογραφίες στα sites των στούντιο αποφάσισα να κατευθυνθώ το Σάββατο βράδυ (πίτα από κόσμο το Γκάζι, που να μην υπήρχε και κρίση) στην οδό Κασσάνδρας με στόχο τη Λάουρα. Και όντως τη βρήκα, την είδα και από κοντά όπου βγήκε στο σαλόνι και έκανε ένα γύρο στο στύλο και αποφάσισα να περάσω με το απλό των 50 €. Μακριά μαύρα μαλλιά, σχετικά αδύνατη αλλά με βυζάρες (που είναι το πιο δυνατό της σημείο) και ωραίο κωλαράκι, κανονικό ύψος, λίγο σκυλέ φάτσα με τσιμπουκόχειλα. Η τσατσά δεν εμφανίστηκε καν και έτσι έδωσα στην ίδια τα χρήματα, πράγμα που με παραξένεψε κάπως. Ο χώρος πολύ μέτριος για στούντιο των 50 €, πολύ μικρό σαλόνι (αφού όταν τελειώσαμε και άνοιξε την πόρτα βρισκόμουν στο οπτικό πεδίο ενός συναγωνιστή που περίμενε, ευτυχώς στεκόταν αυτή ενδιάμεσα αλλιώς θα με έβλεπε φάτσα φόρα με την ψωλή απ'έξω), το δωμάτιο είχε ντουζιέρα αλλά αντί για χαρτί στο νιπτήρα είχε κωλόχαρτο στο κομοδίνο. Γενικά τίποτε το ιδιαίτερο, στη Θεσσαλονίκη πολύ πιο πολυτελείς χώροι έχουν το απλό στα 30 ή τα 40 €. Τέλος πάντων, αυτά έχουν δευτερεύουσα σημασία, πάνω απ'όλα σημασία έχει να περάσεις καλά.
Άλλο κόσμο δεν είχε, οπότε μετά από λίγο έρχεται η Λάουρα και χωρίς να πει τίποτε (εκεί υποπτεύθηκα ότι θα φάω πατάτα) έπιασε κατευθείαν δουλειά αρχίζοντας να γλύφει τις ρώγες μου ενώ εγώ χούφτωνα τις βυζάρες της που είχαν όντως ωραία αίσθηση. Κατέβηκε προς τα κάτω και επιδόθηκε σε καλαμπαlicking κοιτώντας με στα μάτια και αφού έγλειψε λίγο και τη βάση του πέους πέρασε το προφυλακτικό με το στόμα. Μέχρι εδώ όλα καλά. Η πίπα της ήταν σχετικά μέτρια, μικρής διάρκειας με έμφαση στο κεφάλι και με λίγο χέρι. Μετά ξάπλωσε για ιεραποστολικό και σήκωσε το ένα πόδι της. Μπαίνω αλλά δε με βόλευε, η λεκάνη της είχε κάπως άκυρη στάση. Παράλληλα αυτή να μην έχει συμμετοχή, δεν ανταποκρίθηκε στα χάδια μου και τα φιλιά στο λαιμό, προσπαθούσα να παίξω με τις βυζάρες τις αλλά άλλαζε στάση και με ξεβόλευε, και σε ένα λεπτό μου λέει με μια δυσαρέσκεια "πιο γρήγορα" και με πιάνει από τη μέση προσπαθώντας να με κουνήσει μπρος πίσω πιο γρήγορα. Εκεί κατάλαβα τη διάθεση ξεπέτας και ξενέρωσα. Εγώ συνέχισα στο ρυθμό που ήθελα, ίσως και να κατάλαβε τη δυσανασχέτησή μου, οπότε μου ψιθυρίζει "πάρε με από πίσω". Προσπάθησα, μπας και με τη θέα από το κωλαράκι της σωθεί η παρτίδα, αλλά σε αυτή τη στάση μάλλον οι κομοδινικές της τάσεις αυξήθηκαν. Έχυσα και έφυγε λέγοντάς μου ευχαριστώ, ενώ εγώ σκεφτόμουν ότι αν είχα δώσει 20 ή 30 € δε θα με πείραζε τόσο αλλά τα υπόλοιπα μέχρι τα 50 τα έκλαψα.
Συμπέρασμα: καλό κορμί, ωραία μεγάλα βυζιά, φτωχή συμμετοχή. Θεωρώ ότι τα 50 € ήταν πολλά για αυτή τη συμμετοχή σε αυτό το χώρο, δε θα την ξαναπροτιμούσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
3.285
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού