Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325815
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η καρμεν ειναι ξανθια με βυζαρες φυσικες να ξεχειλιζουν επιτηδες απο το σουτιεν της ετσι ωστε να κανουν ορατες σε πρωτο πλανο τις ωραιες καστανες ρωγες της
εχει μακρυ μαλλι,ομορφο προσωπο,τατου στην κοιλιτσα,ωραιο σωματακι θηλυκο και ζουμερο χωρις περιττα παχακια ,ειναι με δυο λογια δυνατος πουτσομεζες και ηλικιακα παιζει κατηγορια ωριμης πιπινας....

απο προγραμματα ακουσα απλο με 40,γυμνο τσιμπουκι,69 με 60,εχει φουλ με 90 ευρω και κατι ντουζ και τζακουζια που σημερα ετσι κι αλλιως δεν προλαβαινα να τιμησω

πηρα και δεν θα το κρυψω το φουλ αλλα με αποζημιωσε πληρως απο θεμα και χρονου και επιδοσεων

καταρχας ηρθε προσχαρη(και στο σαλονι ειναι πολυ κοινωνικη και ομιλητικη),σαν να με γνωριζε απο καιρο ή λες και ηταν γκομενα μου με πλησιασε και αρχισε το ερωτικο παιχνιδι αμεσα

μετα τα πρωτα χαδια εβγαλε το σουτιεν για να ρουφηξω τον λαιμο και τις βυζαρες της και οταν της ζητησα να γλειψω το μουνακι της στηθηκε στα τεσσερα,απολαυσα την ωραια θεα της κωλαρας της και εν συνεχεια μου ζητησε να της κατεβασω εγω το εσωρουχο

φυσικα δεν εχασα χρονο να βουτηξω βαθια την γλωσσα μου στην υπεροχη μουναρα της αλλα και την πολυ προκλητικη κωλοτρυπιδουλα της που μοιαζει δουλεμενη αλλα δεν ακουσα να δινει σε προγραμμα....τεσπα ενα δαχτυλακι εκει το εφαγε οπως και δυο δαχτυλα μεσα στο μουνι της με τα οποια την γαμησα αρκετη ωρα

συνεχεια σε σταση 69 με μια πιπα απο πλευρας της δυνατη,βαθια και με φτυσιματα και στο κυριως θεμα αλλαξαμε αγογγυστα και χαλαρα τεσσερεις στασεις και τελειωσα ιεραποστολικα για να βλεπω το ομορφο προσωπακι της να τελειωνει μεσα σε βογγητα ηδονης....η συμμετοχη σε λεκτικο κομματι αλλα και στην κινηση με δικα της σπρωξιματα κλπ ηταν κατι παραπανω απο τελεια

απο μενα καρμεν παιρνεις 10 με τονο και την κοπελα την συνιστω σε καθε συναγωνιστη....προσωπικα θα την κανω στανταρακι μου πιστευω και για το μελλον
-------------------------------------------------------------------
λιγα ακόμη στοιχεια εν ταχει:
-ο χωρος καλος,καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι,τα σεντονια καθαρα ,χαμηλος φωτισμος,ντουζ και μπανιερα υπηρχαν,δεν ετριζαν τα κρεβατια, είχε ζεστα το δωματιο
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 20 λεπτα και βαλε....επαρκεστατος και χωρις καμια πιεση και αγχος για μενα
- η τσατσα ευγενικη και δεν χτυπησε πορτες.....απηγγειλε αψογα ολα τα προγράμματα
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει σε πολυ καλο βαθμο
-οχι απλα πολυ καλα αλλα τελεια και ακρως καυλωτικα προκαταρκτικα με χαδια,τριψιμο πανω της,φιλακια στον λαιμο μου,κυλισμα στο κρεβατι,γλωσσοφιλα εκανε καποια μαζι μου αν και δεν ξερω αν κανει με ολους ,πιπα πολυ καλη χωρις καραμελωμα στις μπαλες,αρκετα βαθια και μετα περασμα καποτας με το χερι
-επουδενι δεν ειναι ξεπετα και εχει δυνατη και καλη συμμετοχη και οταν την εγλειφα και μετα που την γαμουσα
-γλωσσοφιλα κανει δεν ξερω αν παιζει αυτο με ολους.....με μενα εκανε παντως
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι αψογη,εκανε και ντουζ πριν ερθει σε μενα ,το μουνακι τελειο και ξυρισμενο,η πισω τρυπουλα πεντακαθαρη για γλειψιμο κι αυτη
- πιπα καλη,με βαθος και δεν βαζει δοντι αλλα δεν γλειφει μπαλακια
-ανεβαινει απο πανω και μαλιστα κουνιεται πολυ καλα.στο ιεραποστολικο επισης ειναι πολυ ωραια στο στησιμο και gfe απο αγκαλιτσες αλλα μπορει να ειναι και αρκετα προστυχη μαζι
- στο γλειψιμο ανταποκρινεται πολυ καλα,αφηνει παιχνιδι και με τα δαχτυλα εξωτερικα στην κλειτοριδα της αλλα και μεσα και fingerfucking απο πισω οπως ειπα και πριν αλλα εχει και καλη συμμετοχη και φανηκε να το απολαμβανει
-γενικη εντυπωση αψογη η καρμεν ως καταθεση και δεν εχω κατι αρνητικο να προσαψω
-αν θα ξαναπηγαινα....;σαφεστατα ναι και σιγουρα θα την κανω στανταρακι μου για μελλοντικα επικα γαμησια αναλογα με το σημερινο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 04, 2013
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Απριλίου, 2013
"...κυλισμα στο κρεβατι,γλωσσοφιλα εκανε καποια μαζι μου αν και δεν ξερω αν κανει με ολους ,πιπα πολυ καλη..."

"-γλωσσοφιλα κανει δεν ξερω αν παιζει αυτο με ολους.....με μενα εκανε παντως"

Εντάξει, αυτό το εμπεδώσαμε. Κουλ Αλλού μας δημιουργείτε απορία :

"κατηγορια ωριμης πιπινας" Χμμμ;


04 Απριλίου, 2013
10 με τόνο στη κριτική από μένα... Κουλ
05 Απριλίου, 2013
αγιε ειναι μικρη κοπελα......βοηθαει και η εμφανιση της αλλα σαφως δεν ειναι και 19 χρονων αβγαλτη.....απλα ενα δροσερο ωριμο σεξουαλικα κοριτσι....οχι μιλφ αλλα ουτε αβγαλτο πιπινι.....κατι ενδιαμεσο
G
gl
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3