Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 14 10
Ξενοδοχεία 34370
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
9.0
Διακριτικότητα
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνολικά το κτίριο δεν είναι πρόσφατο. Ανακαινισμένο στην πρόσοψη, όλες οι μπαλκονόπορτες, οι εσωτερικοί κοινόχρηστοι χώροι, τα δωμάτια, η επίπλωση.

Παρκάρεις στον εσωτερικό ακάλυπτο του κτιρίου. Διακριτικό ή όχι δεν ξέρω.

Ρεσεψιον ευγενική κοπέλα, έδωσε κλειδί παλαιού τύπου και τηλεκοντρολ της παλιάς τεχνολογίας τηλεόρασης που είχε το δωμάτιο μου. Άλλα απλά δωμάτια έχουν φλατ τ/ο (στην πρόσοψη, λίγο με έριξαν εμένα). Διάλεξα απλό για 2ω. Ο χρόνος καταμετράται αυτόματα και ΑΚΡΙΒΩΣ!!!! Μού έδωσαν απόδειξη φεύγοτας ΧΩΡΙΣ και ΠΡΙΝ καν τη ζητήσω. Επίσης, η πόρτα του δωματίου δεν έκλεινε και πολύ καλά (ελαττωματικό χερούλι). Είχε ακόμη ψυγειάκι, ντουλάπι με 1 κρεμάστρα (συνήθως υπάρχει το πολύ 1 απότι έχω μετρήσει). Επιπλα νέα, φωτισμός νορμάλ (ξενοδοχείου). Θέρμανση καλή. Το δωμάτιο μου είχε και καθρέπτη μεγάλο, αν και λίγο αβολο. Τα άλλα απότι είδα δεν είχαν καθόλου. Τα σενδόνια μας καθαρά. Όχι παντόφλες, όχι μπουρνούζια. Θαλεγα ότι ήταν πάνω από το μέσο όρο της κατηγορίας, αν και υπάρχουν κάποια περιθώρια βελτίωσης. Πολύ καλό vfm, εάν συντονιστεί κανείς καλά, και αξιοποιήσει τις δυνατότητες, καθώς δώστε βάση:
Δωμάτια
Α) απλά 13ε η 1ω, 20ε οι 2ω, 23ε οι 3ω, (κάποια απλά δωμάτια έχουν ντουζιέρα με πόρτα, το δικό μου δυστυχώς δεν είχε και ψιλοέγινε λούτσα, είχε νέο νιπτήρα, καθρέπτη, πιστολάκι μαλλιών, 2 σαπουνάκια (κλειστά), 2 σαμπουάν (κλειστά), 2 μεγάλες πετσέτες (ανοικτές), 2 μικρές πετσέτες (ανοικτές).
Β) απλά με ΑΤΟΜΙΚΟ υδρομασαζ (χωράει 1 άτομο μονο) στα 25ε για 4ω.
Γ) μινι σουίτες με 2πλο υδρομασαζ στα 30ε για 4ω.
Δ) μαξι σουίτες με 2πλο υδρομασαζ στα 45ε για 4ω (βασικά είναι μεγαλύτερο δωμάτιο από το Γ)

Εγώ πήρα Α
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.164
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού