Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η πρώτη εντύπωση όταν την είδα απο κοντά δεν ήταν αρνητική έστω και αν το πρόσωπό της προδίδει ότι έχει καβατζάρει τα 30!Η πρώτη σκέψη που έκανα είναι...ότι ακριβώς γράφω και στον τίτλο.Η ίδια μου δήλωσε 31 αλλά για να πω την αλήθεια την έκανα και παραπάνω με ύψος κοντά στο 1,70.Σπασμένο πρόσωπο που δεν έχει κάτι κάτι το ιδιαίτερο για να σε γοητεύσει αλλά έτσι όπως την είδα πάνω στα τακούνια και με το κολλητό που φορούσε ήταν ελκυστική και στην ιδέα για το τι έχει να προσφέρει πάνω στο πήδημα δεν το σκέφτηκα δεύτερη φορά και την πέρασα μέσα.
Για την ηλικία της το σώμα της είναι καλό,με αρκετά μικρά τατού σε διάφορα σημεία του σώματος και ένα μεγάλο στην πλάτη,απλά χάνει σε κώλο τον οποίο δεν τον λες τουρλωτό σε καμία περίπτωση.Επίσης η μέση της είναι μια ιδέα μεγαλύτερη απ'όσο θα έπρεπε,ίσως και λόγω σωματότυπου,όπως και το στήθος της ενώ είναι ικανοποιητικό σε μέγεθος(μεσαίου μεγέθους)με ρώγα που ερεθίζεται εύκολα, χάνει λίγο σε σχήμα.
Λόγω κούρασης κυρίως και κατά δεύτερον λόγω ηλικίας δικιάς της Χαμόγελο αποφάσισα να της αφήσω την πρωτοβουλία για αρχή και να κάτσω αραχτός να παρακολουθήσω το έργο.
Ενώ η πίπα της κυρίας είναι καλή σχετικά σε τεχνική,με εναλλαγή στο ρυθμό,υστερεί σε βάθος,όταν μάλιστα της είπα μήπως μπορεί για περισσότερο μου λέει θα προσπαθήσω..αλλά δεν υπήρξε σημαντική βελτίωση,όπως και δεν υπήρξε πέρασμα απο τα αρχίδια. Λύπη Επίσης το πίρσινγκ που έχει στη γλώσσα κάποιες φορές με πονούσε με αποτέλεσμα να μην το ευχαριστηθώ όσο θα ήθελα.
Αφού είδε ότι είχα καυλώσει για τα καλά έρχεται απο πάνω μπαίνοντας σιγά σιγά και μπορώ να πω ότι με πήδηξε σχεδόν όπως το γουστάρω...αργά στην αρχή με τα γλωσσόφιλα να δίνουν και να παίρνουν,όσο περνούσε η ώρα να ανεβάζει στροφές και να αρχίζει βαθιές διεισδύσεις και καυλωτικούς αναστεναγμούς μέσα στο αυτί μου,τα χέρια μου να βρίσκονται στα κωλομέρια της για να ελέγxω τον ρυθμό και εδώ η μαντάμ ανασηκώνεται στις πατούσες της και αρχίζει βαθύ κάθισμα με το ένα της χέρι να ακουμπάει στο στήθος μου για κόντρα και το άλλο να το έχει περάσει πίσω απο τον κώλο της και να μου χαιδεύει τα αρχίδια Γλώσσα όσο ανεβοκατέβαινε πάνω μου.Μετά απο μερικά λεπτά να αλλάζει σε ανάποδο βαθύ κάθισμα για να έχω θέα τον κώλο και την πλάτη της όπου εκεί δεν άντεξα άλλο...την ξαναγυρνάω απο μπροστά και ανεβάζοντας στροφές εγώ αυτή την φορά...τα άφησα μέσα της.
Στο ημίχρονο έπαιξε και ωραίο αισθησιακό μασάζ με λάδι στο σώμα όπου μου έδειξε ότι κατέχει και παίξιμο με το χέρι αφού πολλές κάνουν το λάθος και στον πιάνουν απο την βάση ενώ η συγκεκριμένη τον πιάνει σωστά ακολουθώντας και σωστό ρυθμό ενώ αν την άφηνα για πολλή ώρα με τα φιλιά που μου έσκαγε θα με τελείωνε.
Λόγω πηδήματος που μου έκανε αν δεν υπάρχει κάτι καλύτερο την περίοδο που θα ξαναέρθει ίσως και να την ξανασυναντήσω.
Συμπερασματικά πρόκειται για μιλφέτο με καλά αγγλικά,που θα πάρει πρωτοβουλίες,με καλή συμμετοχή για αισθησιακό πήδημα κυρίως,αν και στο δεύτερο γύρο μου έδειξε στοιχεία ότι ίσως μπορεί και να αντέχει σε μελλοντικό ζόρισμα.Δεκτική σε δάχτυλο απο μπροστά,δεν έκλεψε στα στησίματα,με καλή αίσθηση όταν ήμουν μέσα της αλλά δεν παίζει κάτι εξτρά όπως CIF,CIM,πρωκτικό και η φράση που υπάρχει στο σάιτ-- Any other extra service you may need is personal discuss it with the girl-- δεν θα ήταν άσχημο να αφαιρεθεί για να μην πάει ο κόσμος και νομίζει ότι θα πάρει κάτι παραπάνω,όπως δεν θα ήταν άσχημο να αλλαχτεί και η ηλικία της...λέω εγώ τώρα στο πρακτορείο.Κουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
180
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
underpressure
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
141
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού