Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εχοντας κατα νου την απο 8-1-13 επισκεψη μου στο στουντιο/ντελο (εκανε ψοφοκρυο εκεινη την ημερα) ειπα να επανελθω προκειμενου να αναβαθμισω τον εσωτερικο μου κοσμο, επενδυοντας παλι σε κατι σιγουρο.
Εχουμε το τριπτυχο λοιπον Μιλφ/Ρωσια/Καβλα . Εδω θα καταθεσω σημερα. Εαν ειναι η Μαργαριτα θα τιμησω την αθανατη Ελληνικη λεβεντια(!) λεω .
Εχοντας υπεραυξημενη λιμπτιντο απο 4τραημερου και μη μπορωντας να κανω κατι "μεσα στην εδρα μου" για βιολογικους λογους ειπα να δω ξανα το Ματουρομίλφ Μαργαριτα.
Νταρντανα...ειναι σεξυ για την κατασκευη και την ηλικια της, ωραια ματια εχει, καβλιαρα ειναι γιατι οχι !
Τι ψυχη εχει ενα 20άρικο εαν περισσευει? (δεν , αλλα ετσι το λεω).
Παρκαροντας ευκολα με το μοτο ανεβαινω σβελτα τα σκαλοπατια. Χτυπαω το κουδουνι με τον ηχο υπερπαραγωγη ,ανοιγει ταχιστα η ευγενεστατη υπηρεσια χαμογελαει και με καλωσοριζει. Την αφηνω να πει το προγραμμα...,ξερω λεω και συμπληρωνει, ειμι κινουρgια ιντωω δεν ξερει ολοι πελατες. Παρακαλω λεω δεν πειραζει.
Βγαζω το εικοσαρι κι εκεινη την ωρα βγαινει η Μαργαριτα, χαμογελαει,χαμογελαω κι εγω "σαρδονια" και λεω μεσα μου: ε ρε ταλαιπωρο τι σε περιμενει.
Ενας απο τους λογους που συνηθως επιστρεφω στον ιδιο (συνηθως) τοπο του εγκληματος ειναι γιατι δεν θελω να πεταω τα λεφτα μου.
Θελω να παιρνω κατι για αυτο που επενδυω.
*Εγγυηση= δεν ειναι παντα εγγυηση συναγωνιστες αλλα σε παρα πολλες περιπτωσεις ΕΙΝΑΙ.
Εισοδος στο δωματιο που ηταν πεντακαθαρο,το κρεβατι στην πενα (λιγο η μουσικη απο οασις μου την εσπασε αλλα δε γαμιεται)
και αναμονη να τελεψει εταιρος συναγωνιστης.
Μετα απο 17 περιλου λεπτα ανοιγει η πορτα και σκαει η Μιλφαραααααα......
Σουπερ peep-toe γοβα μπεζ ενα λεκο σουτιεν να συγκρατει το πολυ μικρο αλλα με τεραστιες ρογες στηθος της και το σεξυ μαυρο-κοκκινο μπεϊμπυ-ντολ. Ανεβαινει ...γυρισε αλλιως μου λεει και ξεκιναει ενα 2-3 λεπτο μασαζοχάϊδεμα στο πισω μερος του σωματος. Ευχάριστο , δε λεω.
Γυριζω ανασκελα και ειμαι ηδη ντεμυ-ντουρασελ. Της ζηταω να βγαλει τα πανω εσωρουχα και μενει με το λευκο και κομψο κυλοτοστριγκακι. Αρχιζει χαδακια φιλακια(και στομα) στα οποια ανταποκρινομαι και γινομαι ντουρασελ !
Της ζηταω να ξαπλωσει , βγαζω με τροπο το κατω εσωρουχο και τις γοβες με την προοπτικη να της γλειψω ΚΑΙ τα ποδια (δεν προλαβα ρε γμτ).
Ξεκιναω πρωτος την δικη μου περιποιηση στο μυρωδατο πεντακαθαρο και καλης κατασκευης αιδιο της. Το απολαυσα...το απολαυσα οσο τιποτε αλλο. Το ιδιο εδειξε κι εκεινη. Εξ αλλου βοηθαει και η ηλικια της που ΕΙΝΑΙ μεσα στην καβλα. Σχετικα γρηγορη εκ μερους της κλειτοριδικη ανταποκριση,(που σαν Πρυτανης καταλαβαινω) με σταματαει διακριτικα γονατιζουμε και οι δυο κι αρχιζει μια φλο-γε-ρη πιπα σε συνδιασμο με χαδια....
Περασμα προφυλακτικου ακομη μια αγκαλια θερμη , μεσα σε ερωτικο κλιμα ! Ξαπλωνει και με κοιταει με προσμονη. Ιεραποστολικο,
απαλες και αργες κινησεις εκατερωθεν, ερωτικες . . .
Με σφιγγει οχι επαγγελματικα αλλα με καβλα που αισθανομαι. Σχεδον δεν μπορω να ξεφυγω. Μ'αρεσει και το προχωραω. Δεν αλλαζω σταση. Εξ' αλλου αυτη η πρωτογονη σταση ειναι καταγεγραμενη στον σκληρο του D.N.A και βγαζει ενα ειλικρινες και ζωωδες συναισθημα που σε οδηγει στην προγονικη αναπαραγωγικη διαδικασια.
Εχοντας παραδοθει στο σφιχταγκαλιασμα εχω συντονιστει στην "συχνοτητα" της Μαργαριτας.
Ο οργασμος ηλθε αβιαστα και για τους δυο. Εγω σπαραζα (σπανιο φαινομενο) αυτη απλα τεντωσε πισω τον λαιμο οσο πηγαινε!
Τρυφερο αγκαλιασμα και λεει : Σουπερ...σουπερ ..ευχαριστω ! Εγω ευχαριστω λεω . Σηκωνομαι παω στον νιπτηρα, ερχεται με φιλαει τρυφερα στον αυχενα και φευγει.
.................
Με την επισκεψη/περιγραφη δεν θελω να το παιξω γαμαω αρσενικο κλπ κλπ κλπ! Ετσι ειναι η "κοψια μου" στα μπουρδελα! Αυτη την συμπεριφορα εχω. Την ειχα και στα 80's αλλα τοτε ηταν "μαυρα μεσανυχτα" οι πουτανες, οι περισσοτερες δλδ. Σταδιάλα.
Να ξαναπω ακομη μια φορα οτι η ατομικη καθαριοτητα μας ειναι ενα "συν" εαν πετυχουμε καλο κωδικο!
Επενδυω οπως προειπα σε κοριτσια που ειμαι σιγουρος. Γι' αυτα τα 10'-20'λεπτα (20' ηταν σημερα με Μαργαριτα) θελω να περασω καλα. Η επαναλαμβανομενη επισκεψη σε οικους ή άλλα ευαγη ιδρυματα θεωρειται "νόσος" απο την ψυχιατρικη κοινοτητα.
Συναγωνιστες ΣΠΑΣΙΜΠΑ !
(Η βαθμολογια καλως ανεβηκε εκ' μερους μου στην δευτερη επισκεψη. Το αξιζε το κοριτσι σε ολους τους τομεις. Εμενα αυτο μου εβγαλε δλδ.)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαργαρίτα
Πρυτανης
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3.057
Πόντοι:
1.431
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού