Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σορρυ παιδια που η κριτικες μου τελευταια ειναι λιγο επαλαμβανομενες και εκφραζουν μια αισθηση δυσφοριας και παραπονου αλλα τι να κανω εγω? αφου εχει η τζωρτζιαννα αν και εχω πει οτι εχει χαλασει δεν εχω αλλη επιλογη για μεταξουργειο..Τουλαχιστον μπορει να σωσω μερικα λεφτα σας με αυτα που λεω...

Πηγα εχτες με φορτωμενα σπερματοδοχεια 2 ημερων και ηθελα να τα αδειασω με οποιοδιποτε τροπο..
Η τζωρτζιαννα δεν ηταν,οπως σας ειπα στην τελευταια μου κριτικη για δαυτην την εκανε για κανα 2μηνο ειπε η τσατσα και αγνωστο αν γυρησει.. αυτα φερνει η κουραση..

δεν εκανα βολτα πηγα αμεσως στο κατευεθειαν επομενο.. μιας και φετιχιστης ειδα την αννα και της γοβες της και καυλωσα..δεν ξερω αυτομοτα ο εγκεφαλος δινει εντολη στο χερι να βγαλει το 10ρικο χωρις να σκεφτω καν..

Μπηκα στο δωματιο στο βαθος..ομολογω πως το μπουρδελο αυτο ειναι σαν το στουντιο της περιοχης μαζι με το κολωνου 30β...μακραν
η ο οαση της περιοχης και στα 2..

Λοιπον για να μην λεω πολλα... Η ιωαννα παιδες ειναι ξεπετα για μενα... και ψευτοκαυλιαρη

τι θελω να πω?
Στο δωματιο γκαριζει και φωναζει χωρις εγω να την αγγιξω με σκοπο η πελατες που ειναι εξω να νομισουν οτι ειναι καλη στο δωματιο πως ερχεται ρε σε οργασμο καποια χωρις να την πιασεις? Εκανα επιτηδες πως την κοροιδευω και μου ειπε να μην της χαλαω την δουλεια.. Οκ..παμε παρακατω..

Η γυναικα πρεπει να εχει υπερβολικη ροη σαλιων δεν γινεται.. Κατευθειαν ηρθε να μου δωσει γλωσοφιλα και ποια ειναι η πλακα εγω δεν την διαλεξα για τα γλωσοφυλα της αλλα για τα ποδια της τα οποια εκανε την χαζη και τα ειχε και ωραια..Οταν μαρεσει καποια τανα και θελω κανα φιλακη δεν κανει, οταν ειναι για μιλφ με τσιγαροβηχα προσπαθει με το ζορι..προσπαθουσε να μου χωσει την γλωσσα με το ζορι στο στομα.. Σιχαθηκα σαλιο μεχρι αηδιας..

Τσιμπουκη αερατο μονο το κεφαλακι... σεξ μια σταση και ουρλιαχτα μεχρι την ιασωνος..μου πεσε..Μεγάλο χαμόγελο δεν θα την θεωρησω κακη στην υπηρεσιες της αλλα μετρια και με υπερβολικη προσποιηση ,ειπαμε δεν γινεται οργασμος χωρις δραση..

Και γενικα ειχε εναν ξεπετιαστικο αερα.. προσπαθησε να μου την παιξει, μου ειπε οτι εχω 2 λεπτα..σε 30 δευτερα ειπε μωρο τελος τα 2 λεπτα..Money Mouth τοσο γρηγορα περναει ο χρονος?
τεσπα..

Λοιπον περι ξεπετας ο λογος, βγαινει συστηνεται παει στο διπλα δωματιο... παιδια λιγο εκανα να ντυθω 2-3 λεπτα και να ξεπλυθω και βγηκε κατευθειαν απο το διπλα δωματιο τωρα η ο διπλα πελατης ειχε να γαμησει κανα χρονο η αυτη ειναι οντως ξεπετα, ενα απο τα δυο...

Εχω χασει τον ρυθμο γενικα..κατω θα διαβασετε καλες κριτικες αλλα ειναι και λιγο παλιες απο οτι βλεπω, η πουτανες αλλαζουν ρυθμο ,χαρακτηρα με την παροδο του χρονου η κριτικες κατω ειναι 5-6μηνες πριν και περα αλλαζουν τα πραγματα...

παιδια εμενα δεν μαρεσε και ουτε ξαναπαω..εαν εσεις την βρικσετε με ψευτοβογγητα που μονο ο χαζος δεν καταλαβαινει οτι ειναι ψευτικα καλως..περι ορεξεως..

το μονο καλο ειναι οτι μου εκανε κομπλιμεντο για εμφανιση και σωμα.. σε ευχαριστω αννα για αυτο..Κατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 30, 2013
Όνομα κοπέλας
Άννα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Απριλίου, 2013
άννα ή ιωάννα?
μπας μπέρδεψες
02 Απριλίου, 2013
Για την Άννα (μιλφ και αδιάφορο για μένα) λέει με το κοντό μαύρο μαλλί... η Ιωάννα η γνωστή είναι δίπλα στον όροφο ενώ αυτό είναι ισόγειο!
02 Απριλίου, 2013
χαχαχχαχα σταμούληηηηηη τι ωραιο σωμααα εχειιις!χαααΚατσικογάμης
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3