Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Νινα Ουκρανη μιλφ γυρω στα 45,μελαχρινη με μακρυ χτενισμενο μαλλι κομμωτηριου,ωραια γεματη φατσα με ομορφα ματια και λαγνο βλεμμα,σωμα χαλαρο με εμφανη ιχνη κυτταριτιδας στον κωλο χαλαρα μεγαλα βυζια με μεγαλες ρωγες.Σαν συνολο ομως βγαζει μια πολυ καυλιαρικη εικονα που θυμιζει την ωριμη γειτονισσα μας που θα θελαμε να γαμησουμε.Eδωσα 50ε για γυμνο τσιμπουκι με 69

Απο τα πρωτα δευτερολεπτα φανηκε οτι η γυναικα το'χει και γουσταρει να γαμηθει αφου επεσε κατευθειαν στο κρεβατι και με αγκαλιασε και αρχισαμε τα γλωσσοφιλα και τις σφιχτες αγκαλιες.Εκατσε πανω στον πουτσο μου και αρχισε να κουνιεται και συγχρονως με τραβουσε με μανια πανω της και με φιλουσε.Αρχισα κι εγω να επεξεργαζομαι τις τρυπες της και διαπιστωσα οτι το μουνι της ηταν ηδη υγρο.Και μενα η πουτσα μου ειχε ηδη γινει καγκελο,την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα το επιμονο πουτσοτριψιμο στο μουνι της που το γουσταρε πολυ κι αυτη.Στο μουνι της εχει και σχεδιακι με τις τριχες πραγμα που εμενα με καυλωσε ακομα πιο πολυ.

Στο γλυφομουνι απλα την τρελανα Γλώσσα...Μα οταν βλεπεις οτι η γυναικα το γουσταρει τοσο πολυ εισαι υποχρεωμενος να της το κανεις και καλα και επιμονα.Επιασα καλο ρυθμο στην κλειτοριδα της,βογγουσα κιολας οποτε παραδοθηκε εντελως σχεδον ετρεμε,μου τραβουσε τα μαλλια,μου χαϊδευε τα μαγουλα,πιεζε το κεφαλι μου και το κατευθυνε οπως ηθελε αυτη και ενδιαμεσα ριχναμε και γλωσσοφιλα.Της εχωσα κι ενα δαχτυλο μεσα και η πλημμυρα δεν αργησε να ερθει...

Οπως ηταν λοιπον ετσι ανασκελα και μες την καυλα της σηκωνομαι στα γονατα,περναω απο πανω της και φερνω τον πουτσο μου μεσα στο στομα της.Ξεκιναει ενα σφιχτο και αγριο τσιμπουκι με λιγο δοντι που δε με χαλασε ιδιαιτερα ομως.Και οπως ηταν ετσι με τον πουτσο στο στομα παιρνω τα χερια της και τα κατευθυνω στις ρωγες μου και αρχισε να μου τις χαϊδευει και αρχισα να κουνιεμαι εγω μπρος πισω σα να της γαμαω το στομα δηλαδη
Ξαπλωσα και ανασκελα για με περιποιηθει και ετσι και εδω ειχαμε και αρχιδογλειψιμο το οποιο κανει πολυ καλα

Πρωτη σταση αυτη απο πανω οπου πραγματι το στενο μουνι της με δυσκολεψε λιγο και δεν ειχα καλη αισθηση της διεισδυσης αν και αυτη εδειχνε να γουσταρει πολυ ετσι οποτε γρηγορα την εριξα ανασκελα παλι με μαξιλαρι κατω απ'τη μεση και τη γαμησα πολυ ωρα με τον ρυθμο που ηθελα εγω.Αργα και αισθησιακα χωσιματα τερμα μεσα με αγκαλιες και γλωσσοφιλα και τυλιγμα των ποδιων της γυρω μου.Οσο πλησιαζε η εκρηξη ο ρυθμος ανεβηκε και κατεληξα σε πολυ δυνατο χυσιμο με κραυγες μεσα στην αγκαλια της.Δε βγηκα αμεσως αλλα συνεχισα να χωνω και αν δε σταματουσα απο μονος μου μαλλον δε θα ειχε κανενα απολυτως προβλημα να συνεχισω να τη γαμαω οσο θελω.Πανω απο μιση ωρα ηταν στο δωματιο

Συμπερασμα...ΑΠΑΙΧΤΗ!!!Δηλαδη αν δεν ηταν επαγγελματιας θα ελεγα οτι αυτη η γυναικα ειχε να γαμηθει πολυ καιρο και μαλιστα περιμενε εμενα συγκεκριμενα.Σου βγαζει τρομερη ζεστασια και στοργη,ειναι πολυ χαδιαρα αλλα δινει και ενταση στο γαμησι οσο πρεπει.Δε λεει οχι,δε τη νοιαζει ο χρονος...Μοναδικο ελλατωμα ας πουμε τα ελαχιστα ελληνικα και η καπως δυσκολη συννενοηση αν υποθεσουμε οτι θελετε να πιασετε κουβεντα μαζι της.Γαμησι απο τα λιγα λοιπον και φυσικα προτεινω να τη δοκιμασετε και θα με θυμηθειτε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 31, 2013
Όνομα κοπέλας
Νίνα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.300
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2013
Ωραία κριτική! Ζωντανή!
Στην υπηρεσία γιατί έβαλες 3;...
31 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γιατι με το που την πληρωσα μου ζητησε και εξτρα ενα κερμα για παρτη της και μου την εσπασε Λύπη
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2