Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η σοφια είναι μια ξανθια mlf ,κοντου αναστηματος που με τα ψηλοτακουνα δειχνει μετριου,η οποια εμφανιστηκε στο σαλονι με ζαρτιερες,μαυρες καλτσες και γενικοτερα ότι κυκλοφορει για τους λατρεις των γυναικειων εσωρουχων.Παρολο που στη βολτα μου ειδα και ελαφρως καλυτερες,η σοφια ηταν αυτή που μου εκανε το κλικ αμεσως.Ετσι αν και αποχωρησα από το σαλονι,μολις κατεβηκα τις σκαλες και βγηκα στο δρομο,αφου το σκεφτηκα λιγο,ανεβηκα ξανα και μπηκα στο δωματιο.Μπαινοντας η σοφια στο δωματιο,της ζητησα να βγαλει τα παντα,καθως αυτό που μου αρεσει ,είναι ένα ολογυμνο γυναικειο κορμι.Ξαπλωνοντας πανω μου,της εξηγησα ότι λογω ενός κρυολογηματος που μολις ξεκινα να περναει,εχω να καταθεσω εξι μερες,και θα ηθελα να είναι οσο πιο χαλαρα γινεται.Η βολτα και η αποφαση για καταθεση,ηταν εντελως εκτος προγραμματος,καθως ημουν αδυναμος,όμως αμεσως μολις πλησιασα στη φυλης και ξεκινησα τις πρωτες επισκεψεις,η λιμπιντο ανεβηκε.Φαινεται τελικα ότι εμεις οι μπουρδελιαρηδες ειμαστε σαν τους ηθοποιους η τους τραγουδιστες τελικα,που οσο και αδυναμοι η’ αδιαθετοι αν ειμαστε,όταν ανεβουμε στη σκηνη,ειμαστε ετοιμοι να παιξουμε.Η σοφια με βοηθησε παρα πολύ,αφου μολις ανεβηκε πανω μου,αρχισε να με φιλαει.Τα προκαταρκτικα ηταν αφθονα σε χρονο,το στηθος μπορει να ηταν πολύ μικρο αλλα οι ρογες της αναπληρωναν αυτό το θεμα ,και γενικα τα πρωτα λεπτα ηταν τοσο καλα και αποτελεσματικα που παρεπεμψα το στοματικο για να μπορεσω να κρατησω περισσοτερο στο σεξ.Κυρια σταση το ιεραποστολικο,για αρκετα λεπτα,με πολλα φιλια,και στο τελος στον τοιχο ορθια για το τελος,αν και ηθελα να τη παρω πισωκολλητα στο κρεβατι,όμως ημουν σιγουρος ότι στη θεα του κορμιου της δεν θ αντεχα.Ετσι προτιμησα αυτή τη παραλλαγη,και τελειωσαμε ορθια σ αυτή τη σταση.
Συμπερασματικα,ωραια καταθεση,ευχαριστη παρουσια,πολύ συνεργασιμη,και ωραιος ατμοσφαιρικος χωρος για εικοσι ευρω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 30, 2013
Όνομα κοπέλας
Σοφία
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2013
Τῶρα μᾶς ἐδημιουργἠσατε ῥοπήν.
B
bakalhs
02 Απριλίου, 2013
Εμείς οι μπουρδελιάρηδες είμεθα άρρωστοι έτσι και αλλιώς.......
Δεν θέλουμε να χάσουμε το μυστηριακό,το αμαρτωλό,το μαρτύριο που μας ξεσκίζει....και κάθε
φορά τα δίνουμε όλα,για λίγες στιγμές "ΗΔΟΝΗΣ"!!!!!




Υ.Γ. Τελικά το όνομα ΣΟΦΙΑ κάνει την διαφορά......Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
02 Απριλίου, 2013
Όντως doc... είναι έξαιρετικό μιλφάκι καί΄κατάσταση gfe άπόλυτη !! 8+Έρωτας
02 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Επισκεψη για δευτερη φορα τη πρωτομαγια στην αχαρνων 85 με τη σοφια,την ξανθια mlf που ειχα δοκιμασει με πολυ καλες εντυπωσεις πριν ενα μηνα περιπου.Με δυο λογια περασα υπεροχα,η κοπελα μου εφτιαξε και το κεφι και τη διαθεση επιβεβαιωνοντας τη πολυ καλη αποψη που ειχα σχηματισει τη πρωτη φορα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4