Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 16 10
Ξενοδοχεία 24565
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
10.0
Διακριτικότητα
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
To EXIS λοιπόν,τα έγραψε και ο συναθλητής την προηγούμενη βδομάδα,δε θα σταθώ στα ίδια

κράτηση πρώτα τηλεφωνικώς σχετικά εύκολα,η κοπέλα χρειάστηκε να ρωτήσει κάποιον άλλο για να της πει την τιμή,τιμή 23Ε για απλό δωμάτιο για 4 ώρες (μετά την 3 ώρα δε μου σηκωνόταν οπότε άδικα πλήρωσα)Γερο-μύστης

μένω σχετικά κοντά,αλλά έχω αδιάκριτους γείτονες,οπότε αυτό είναι το ιδανικό διακρτικό μέρος να πηγαίνω πεζός για αυτό και στο πάρκιν 10Κουλ
στη ρεσεψιον το παιδί,ευγενέστατος,δικριτικάτατος,τυπικός,πλήρωσα βέβαια προκαταβολικά...2 νερά που ζήτησα τα έφερε αμέσως και μου τα κέρασε κιόλας!Γλώσσα

στα του δωματίου,άνετο,μεγάλο,καθαρό,μεγάλη τηλεόραση επίπεδη,άφθονο ζεστό νερό,θέρμνση που αν τη βάλεις τέρμα σκας στη ζέστη,αλλά γίνεται αποπνιχτική η ατμόσφαιρά,Ησυχία,αν και άκουσα την ώρα που κατούραγα από το δίπλα μπάνιο ένα φερμουάρ να ανοίγει,3 τσοντοκάναλα,το ένα δεν έπιανε καλά στο 104 δωμάτιο και τα άλλα 2 είχαν μόνο αφρικανούς πράγμα που με χάλασε λιγάκιΓαμήσου

ένα εξαιρετικό θετικό,στο ντουζ έχουν διμορφώσει εσωτερικά ένα παγκάκι πράγμα που εξυπηρετεί πληθώρα στάσεωνΈρωτας

εαν πρέπει να πιεστώ για να βρω ένα αρνητικό,αυτό θα ήταν η πόρτα του δωματίου,κάπως παλιά...

θα διαφωνήσω με τον zerotolerance στο ότι κατά τη δική μου άποψη η είσοδος είναι διακριτικότατη,βλέπει στη Λευκωσίας και Σπάρτης,όχι φατσα-κάρτα σε κεντρικό δρόμο...

το συστήνω ανεπιφύλακτα,σημειώνω ακόμα ότι τη νύχτα που πήγα εγώ επικρατούσε η απόλυτη ερημιά,λίγα αυτοκίνητα στους δρόμους και ένα περίπολο της ΕΛ.ΑΣ. πήρε το μάτι μου
Μέλος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
3
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PEODAS

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού