Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ομολογω πως την Ιωαννα την εχω παρει κατα μεσο ορο 10 φορες... η 9-10 10-12 φορες περιπου δεν θυμαμαι ακριβως να πω την αληθεια σημασια δεν εχει αλλα το αναφερω διοτη ειναι η πρωτη κριτικη που γραφω για δαυτην.

Μεσα σε αυτες της 10 φορες εχω βγαλει ολο μου το αχτι και το απωθημενο για τα γυναικεια ποδια εχω γλυψει ποδι για τα επομενα 2-3 χρονια με την ενοια οτι ναι μεν τωρα το καλοκαιρι που ερχεται θα βλεπουμε γυμνα ποδια πλεον αλλα δεν θα τα βλεπω με τετοια λιγουρια οπως τα εβλεπα τα προηγουμενα χρονια .

Την συγκεκριμενη κυριακη που περασε ειχα να παω 10 μερες σε μπουρδελα απιθανο για μενα που ειχα εθιστει τον τελευταιο καιρο, αλλα προσπαθω να τα αραιωσω οσο γινεται γιατι πολλα λεφτα δεν υπαρχουν, ξαναπηρα την ιωαννα,νομιζω δουλευει με μια αλλη καμια φορα αλλα δεν παρατηρησα καν εμφανιση γιατι πηγαινω αποκλειστικα για εκεινη .

Η γνωστη διαδικασια πριν μπω στο δωματιο και ολα cool . Η ιωαννα ειναι γνωστη πλεον για της υπηρεσιες της για το ξυνισμενο της υφος και γενικα ολο αυτο,εχω μιλησει πολλες φορες μαζι της και δεν γουσταρει αυτο που κανει και μου εχει πει θα φυγει οριστικα τελη απριλιου με αρχες μαιου ,οποτε μπορει εκεινες της μερες πριν φυγει να κανει κανα καλο σεξακι ετσι για το αντιο .

Οταν μπηκε στο δωματιο η θα το πω γενικα τοσες φορες που εχω παει καθε φορα η εχει ενα ξυνισμενο υφος κανωντας ουφ και ουφ πριν μπει στο δωματιο αλλα μια ανακουφηση οταν βλεπει εμενα που δεν παω για σεξ αλλα για ποδοπαιχνιδια.

Τωρα για τα ποδια της εχω να πω οτι ειναι πανεμοφρα γενικα,ωραιες πατουσες, ωραια δαχτυλα, καταλληλο μεγεθος,ουτε μικρα ουτε βατραχοπεδιλα το καταλληλο μεγεθος ρε παιδι μου .

Παιζει πολυ γενικα και η ιδια το γουσταρει τρελα ,πολλες φορες μου χωνει 2-3 δαχτυλα στο στομα κανωντας με να πνιγω καμια φορα αλλα γουσταρω και εγω ο ιδιος . Επεισης στην αποψη καθαριοτητας ειναι παντα πεντακαθαρα και ιχνος μυρωδιας .
Παιζω μαζι τους σε πολλες στασει τι ξαπλωνει αυτη τι ξαπλωνω εγω και μου τα φερνει στο προσωπο κ.α
Για τους λατρεις του ειδους προλαβενετε μεχρι τελη απριλη ,δεν το ειχα αναφερει απο μην ιανουαριο που ασχολουμαι διοτη το εβλεπα και λιγο εγωιστικα Μεγάλο χαμόγελο αλλα τωρα που την κανει σε λιγο πηγαιντε ...

Σεξ εχουμε κανει λιγες φορες λογο της ξινομουρικης συμπεριφορας της και λογο του οτι κανει τα παντα να αποφυγει το σεξ , στο στοματικο ειναι καλη .

Γενικα εχει ενα κολημα με την καθαριοτητα μου εχει κανει παρατηρησ πολλες φορες οτι εχω πιτσιλισει τα σεντονια με σπερμα και οποτε εχει κανει αυτην την παρατηρηση μου γαμαει το στομα με τα δαχτυλα της βιαια λες και θελει να με τιμωρησει αυτο με τρελενει Κουλ

Τελοσπαντων γιατι υπαρχουν και ανθρωποι που σιχανται πατουσες εαν θελετε σεξ δεν ειναι τιποτα σπουδαιο, αφου δεν γουσταρει ρε παιδια τι να κανουμε? Με το ζορι δηλαδη? Αφου κανει καθε φορα ουφ και ουφ πριν μπει σε καθε δωματιο ..

Αλλα σαν εμφανιση ειναι κουκλι γενικα, ματαρες ,σωμα,κωλος ποδια, ωραιο πακετο

Τυχερος ο μπαγασας ο λεφτας ο ρουμανος που θα παντρευτει στην ρουμανια οταν παει γιατι για κανενα λεφτα θα παει να παντρευτει οχι κανεναν κακομοιρη,οταν την ρωτησα τι θα κανει ρουμανια μου ειπε οτι θα παντρευτει δεν θα δουλευει .

Ε για γαμο ειναι κιολας στην ηλικια που ειναι 26-27 καπου εκει 27 το καλοκαιρι ..

Αυτα μαγκες, σεξ γιοκ, ποδολαγνεια γιες με τα χιλια ... εμφανιση ναι παλι..

ΥΓ θα πειτε τωρα γιατι δεν γαμαω καμια σταλα ..την συγκεκριμενη οχι, της εχω διαχωρησει,την μια για ακαποτο, την αλλη για ποδια, την αλλη για γαμησι.. Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2013
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαρτίου, 2013
Aπο τις πιο αχρηστες φολες. Μια ωρα αρχιτερα να παει στα τσακιδια να παψει και αυτη να ταλαιπωρειται και να ταλαιπωρει και εμας Κεφάλι σε τοίχο!
29 Μαρτίου, 2013
Έλεος ρε μαλάκα, εσύ χύνεις τα σεντόνια? Κεφάλι σε τοίχο! Λοιπόν, κακώς που δεν τη γαμάς! Εγώ μαζί της (όπως και με πολλές άλλες βέβαια) κάνω εδώ και ένα χρόνο το ίδιο ακριβώς βίτσιο με εσένα - πραγματικά έχει καταπληκτικά πόδια! - αλλά φυσικά τη γαμάω κιόλας. Δοκίμασε να τη γαμήσεις ιεραποστολικά με τα ποδαράκια της στο στόμα σου. Το γουστάρει! Και μην τραβάς μαλακία στα σεντόνια! Θυμός
P
picker(1)
29 Μαρτίου, 2013
'' ... Τυχερος ο μπαγασας ο λεφτας ο ρουμανος που θα παντρευτει στην ρουμανια οταν παει γιατι για κανενα λεφτα θα παει να παντρευτει οχι κανεναν κακομοιρη,οταν την ρωτησα τι θα κανει ρουμανια μου ειπε οτι θα παντρευτει δεν θα δουλευει ... ''

Ου, πολύ τυχερός ο λεφτάς Ρουμάνος, ο οποίος θα παντρευτεί την ξινή πουτάνα, που έχει γαμηθεί με την μισή Αθήνα, αυτά τα χρόνια! Γλώσσα
Άντε και καλούς απογόνους! Μεγάλο χαμόγελο

ΥΓ:Ρε κόβει η πουτάνα το γαμήσι επί πληρωμή;
Ακόμη και να τον παντρευτεί τον '' λεφτά '', από έρωτα θα τον παντρευτεί ή γιατί θα είναι '' λεφτάς '';
Πάλι πουτάνα θα είναι!
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
29 Μαρτίου, 2013
picker δεν εχω χυσει ποτε φιλε μου τα σεντονια ,απλα απο την πολυ δουλεια σε αυτο το σπιτη μπερδευουν τα πραγματα την μια μερα ειχα παει με την ιωαννα ξαναπηγα την μεθεπομενη και μου ειπε η τσατσα γιατι δεν περασες προχτες? Κεφάλι σε τοίχο!Μαλακία

οποτε χυνω χυνω μεσα στην καποτα και προσεκτικα την βγαζω και την πεταω στο καλαθακι.. μπορει αυτα τα βρεγμενα σημεια να ηταν υδρωτας δικος μου λογο της ζεστης στο δωματιο και να της φενεται για χυσι...

οσο για το γαμησι.. εχω επενδυω τα λεφτα οποτε εγω αποφασιζω..

υγ
πορνφαδερ απο την στιγμη που λεει δεν θα δουλευει και οτι θα κανει παιδια μαλλον για ματσομενο λεει Κουλ

τοτε εφοσον αυτη δεν γουσταρει γιατι δεν το κοβει? ισως ειναι τα λεφτα.. η ειναι τα λεφτα.. Γαμήσου
S
stam_90
30 Μαρτίου, 2013
Stam κατάλαβα σχετικά με τα χύσια, η Ιωάννα είναι αρκετά έξυπνη και μάλλον σε έχει βρει μικρό και συμπαθητικό και σε δουλεύει. Μεγάλο χαμόγελο

Θα σου πω τι κάνει σε εμένα. Επειδή την έχω πάρει πολλές φορές και κάπου βαριέμαι, κάποιες φορές τελευταία πάω εκεί και ζητάω τη Μαρία (την άλλη κοπέλα). Αυτή συνήθως δεν είναι εκεί και εγώ από ευγένεια παίρνω πάλι την Ιωάννα (όχι φυσικά ότι δεν μου αρέσει). Η Ιωάννα τότε κατά τη διάρκεια της πίπας μου πετάει μπηχτές όπως: "Δεν είναι εδώ σήμερα η Μαρία", ενώ μετά κάνουμε πα-θια-σμέ-νο σεξ και στο τέλος μου λέει "Άντε, σε ένα μήνα θα φύγω εγώ να μπορείς να παίρνεις τη Μαρία". Κουλ
P
picker(1)
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5